szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Spokojnie i tak strzelą bramkę na wagę awansu w 90+ i zapewne Ramos z główki.
0
W sklepie google play mozna placic jednorazowo payu itp czy trzeba dodac karte kreydtowa z ktorej sciaga hajs?
0
Dzieki. Przesłucham
0
Gdzię mogę znaleźć jakieś fajne seciki świąteczno-sylwestrowe z muzyka disco polo, dance itp.? Na youtube troche tego jest ale wiekszosc przecietna.
0
Mam . Polecam także.
0
od dwoch dni mam info ze jedna w oddziale Warszawa leze. Co lepsze wysylka z Warszawy do Warszawy. A druga od dwoch dni ze odebrana przez kuriera od nadawacy i tyle. Tak czytam posty ludzi na roznych stronach odnoscie sytuacji w Insposcie to zaczynam sie martwic o te paczki.
0
Korzystacie z paczkomatów teraz przed swietami? Ja czekam na dwie paczki i jak tak czytam cos sie u nich dzieje to czuje ze moge sie ich nie doczekac
0
Ktoś poleci jakąś grę planszową familijną dla dziewczynki 6 lat?
0
Przynajmniej to nie byla bramka na wage awansu i nie Ramos
0
Ja na kilku byłem. Co tu dużo mówić . Zapisujesz się. Dostajesz cały harmonogram wyjazdu. W autokarze taka integracja że szybko ci podróż zleci. Na miejscu cały dzień dla siebie . Jest świetna atmosfera w dzień meczowy w danym miejscu. Wspólny mecz. To trzeba przezyc. Zawsze jak jade na taki wyjazd to przez kilka dni zapominam o calym swiecie i jestem w raju.
2
ja moge cos zagrac na origin szoszi6. Pisz jak cos.
0
Testuje gierke. Caly czas mam te 60kl/s nie schodzi ponizej 50 no i gdy wystepuje ta zwiecha mam 0 na te kilka sekund i znow 60
0
I teraz pytanie co bedzie znaczyc jezeli te klatki gwaltownie spadaja nagle na te kilka sekund lub nie spadaja a obraz sie zacina?
0
Wlasnie kolega mi to zalecil sprawdze dzis wieczorem. Czym najlepiej sprawdzic? Bo nigdy tego nie robilem.
0
Mam takie pytanko do osób które graja w battlefielda 1 pewnie ktoś sie znajdzie.
Ogólnie gra automatycznie ustawia się na wysokie/ultra i teoretycznie działa dobrze ale co jakiś czas zacina się obraz na 2-5 sekund w losowych momentach nie ma znaczenia czy się dużo dzieje na ekranie czy nic. Dźwięk cały czas leci w czasie rzeczywistym. Tak sie dzieje w singlu . W multi jest jeszcze gorzej choc w sumie probowalem tylko przez chwile . Nie wiem czy to ma znaczenie że to jest wersja próbna z origin acces ale takie działanie zniecheca mnie do zakupu pelnej wersji. Komp może już nienajnowszy ale takich problemów jeszcze nie miałem. Bawiłem się troche ustawieniami. Na średnich było podobnie.
Wie ktoś o co chodzi?
Komp
i5 4570 3.2ghz
980gtx
16gb ram ddr3
win 7
monitor 25 cale 2560X1440
3
Z godziny temu na fb funpage Barca Polska napisali. Tak jedziemy do Paryża tylko musimy ich wylosować a to tylko formalność:)
To było oczywiste:)
0
To od Fifa co bedzie? Jaka nagroda?
0
Używał ktoś xiaomi mi band 2? Ciekaw jestem opinie na temat tego gadżetu bo od jakiegos czasy myśle zeby sobie kupic
2
Zgadzam się w stu procentach . Niestety media nakręciły konkurencje Messi Ronaldo i tylko oni są brani pod uwage.
3
Jak można Suareza omijać cały czas za tamten rok czy tam sezon. Dla mnie żaden z tej trójki nie zasługuje tylko Suarez . Brak mi slow. Pewni Ronaldo wygra bo wygral Euro i LM
0
Jakas stronka gdzie mozna w miare dobrze obejrzec jutrzejszy mecz ? Jesli odplatna to zeby tam byl jakis pakiecik na dzien dwa lub trzy bo to tylko na week bo w domu mnie nie bedzie .
1
Możemy sobie pogadac i tak zagra Busi i to mnie bardzo denerwuje ze on nietykalny jest
0
Tylko mało kto raczej ma taki sprzęt żeby w takiej jakości to obejrzeć:)
0
No właśnie tutaj też mi sie coś nie zgadzało ale jeszcze nie miałem czasu tego sprawdzic. Tez kojarzylem ze to my wygralismy
0
13 pytanie to chyba duzo osob popelnia blad:) u mnie w pracy wsrod znajomych chyba wszyscy
0
Niezle. Jakie bledne?
2
Mam dla was ciekawy Quiz odnośnie El Clasico. Zapraszam do wypełnienia uczciwie bez wujka google. W końcu jak oszukamy to tylko samych siebie.
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/649783/quiz-plejada-gwiazd-i-miliardy-na-boisku-znasz-historie-el-clasico
Mi poszło strasznie słabo tylko 53% :)
0
Iniesta w sumie jest jedna z naszych niewielu nadzieji
0
Ja bym jednak pozmienial patrzac na forme rakitica i busiego. Jest kilka mozliwosci ale na pewno bym nie wsytawil tej 11 co zawsze.
0
Mam to samo . Z koleżka tradycyjnie zakład o flaszeczkę jak co klasyk i oglądamy przy piwku.