2

Wiem że to już było milion razy. Wchodzę tu codziennie i czytam praktycznie to samo. Trzymałem nerwy na wodzy i wykazywałem się cierpliwością . Mówiłem sobie jest czas damy rade. Na dzień dzisiejszy tego czasu już nie ma. Zostało kilka dni. Żadnych wzmocnień. Mamy 27 zawodników gdzie ponad połowa do wywalenia a my nie potrafimy ani kupić ani sprzedać. Może oddać za darmo jak zawsze? Choć mamy taki szrot że nawet za darmo go nikt nie chce. Czas się kończy a my coraz bliżej by stać się pośmiewiskiem całej Europy i zespołem co najwyżej średni. Tylko nas zarząd to potrafi mając tyle kasy za Neya zostać z niczym.

2

Vermalen to się ustawił. Cała karierę ciągnie na L4. Szczęście ma że to nie Polska bo ZUS już by się do niego dobrał:). Jak on w ogóle dostał się na ten poziom z jego zdrowiem.

0

ktoś poleci jakąś piłeczkę do kopana na orliku w okolicach 50 zl . Na allegro trochę tego jest.

0

PES nie dla mnie . Wiele razy próbowałem i nie moge sie przekonać. No własnie wiem że przy odpalaniu gry też to będzie. Szczerze każda inna okładka mi nie przeszkadza ale jego tak nie cierpię jako piłkarza że hoho.

1

Widzieliście okładkę nowej Fify? Trzeba będzie kupić cyfrówkę bo nie da rady na to patrzeć.

1

Od razu widać że to nie jego poziom. On tam będzie ich bardziej cisną niż w Hiszpanii. Zobaczymy co pokaże w LM . Co jak co ale szkoda że odszedł takiego drugiego nie znajdziemy przez wiele lat.

0

Żonglował coś?

0

Jeszcze auto dostał.... masakra

4

Pewnie już wiele osób tutaj o tym mówiło ale tak jak Real wiele lat pracował na to co teraz ma. Jak wiele lat budował zespół, kreował młodych zawodników tak my wiele lat to zaniedbywaliśmy sprowadzając do zespołu szrot i zapominając o szkółce. Nasz zarząd przez wiele lat na to pracował i nie zmienią tego świetny transfer czy nawet dwa. Tu pół zespołu jest do wymiany jak nie lepiej. Bartek z ekipa nas niszczyli od dawna tylko MSN to jakoś ciągnęło a teraz po odejściu Neya już nie ma nawet tego. Boję się że to mogą być bardzo chude lata. Strach teraz trafić nawet na takie PSG bo zrobią z nas marmoladę. Wiem że to początek dopiero sezonu ale przyszłość nie wygląda kolorowo. Jeszcze brakuje żeby Messi nie podpisał kontraktu jak widzi co się dzieje.

0

Jestem na urlopie i przez to troche nie w temacie. Ten Paulinho to poważnie juz oficjalnie u nas? Czy to jakies prima aprilis?

0

Pytanie. Mam kompa z Win 10 home . Licencja jest wszyta w bios . Potrzebuje zainstalować wersje PRO. Mam klucz do pro. Jak to zrobić? Co nie zrobię to system automatycznie pobiera ten klucz z biosu a gdy podaje od PRO to jest napisane że niepoprany. Ktoś ma jakiś pomysł?

0

Nowe nie jest . Toyota Corolla e12 2002r. Rozstaw śrub to musiałbym sprawdzić. Mam nadzieję że nie będzie mi potrzebne to zapasowe ale w takiej sytuacji zastanawiam się czy nie lepiej mieć mniejsze żeby dojechać np do jakiegoś warsztatu czy nie mieć w ogóle. Ewentualnie jakie były by tego konsekwencje.

0

Jade w sb na urlopik i mam taki maly problem ze prawdopodbnie ktos mi ukradl zapasowe kolo z magazynku . Mam jeszcze dojazdowke z innego auta 14 cali a moj ma 15. W razie czego da rade taka bez problemu sie doturlac gdzies?

0

Druga najdroższa po plutonie

67

Taka ciekawostka.

Kilogram Neymara kosztuje około 3,2 mln euro co oznacza, że może trafić na listy najdroższych substancji: między LSD (3mln) a pluton (4mln)

0

Ja się z tym niezgodze. To że z nimi wygraliśmy mecz, czy przegraliśmy lige tylko 3 pkt nie ma wiekszego znaczenia. Bezpośredni mecz to często kwestia dyspozycyjności dnia. To że tylko 3 pkt to według mnie dlatego że liga hiszpańska ogólnie jest słaba. Nigdzie tak często na takim poziomie nie zdarzają się wyniki 5-0 i wyżej, więc tu była kwestia tego kto popełni mniej błędów. W LM to już na pewno widać różnice a w finałach w szczególności.

4

Co jak co ale Real ma taka pake ze to kosmos. Środek sami profesorzy a ławka często wydaje sie lepsza od pierwszego składu. Są niesamowicie mocni. Wzmocnienia u nas z najwyższej półki sa niezbędne jeśli chcemy walczyc z nimi jak równy z równym

0

Wiecie może czy sopcasthd.tv jeszcze działa? Bo wygląda jakby nie działał

0

Wiecie może czy jest możliwość ustawienia w outlooku gdy wysyłam wiadomość grupowa aby wysyłał wiadomość co jakiś czas jedna czy kilka do kolejnych odbiorców przez dany czas. Tworze wiadomość do 30 osób i chce żeby ja wysyłał no do 5 osób co pół godziny aż wyśle do wszystkich. Da rade coś takiego zrobić?

0

Takiego pliku nie miałem to sobie go na necie znalazłem zrobiłem jak napisałeś ale po odpaleniu gry czarny ekran i słychać tylko sam dźwięk. Werjse gry mam z origin kiedy za darmo rozdawali.

0

No ja wlasnie też i myśle jak to ogarnąć. Ostatnio zacząłem własnie w age of empires 2 hd bajeczka.

0

Zna ktoś sposób na opalenie gry red alert 2 na windows 10 w HD. Podobno rozdzielczość da się zmienić jakimś plikiem konfiguracyjnym. Próbowałem coś takiego zrobić ale jak odpalam gre to czarny obraz sam dźwięk. Mogli by zrobic wersje HD jak age of empires 2 to są RTS-y nie to co dziś.

0

Ja mam zamiar zainwestowac tylko w eleven bo i tak poza hiszpańska i LM więcej nie oglądam. Od czasu do czasu jakiś mecz w angielskiej to mogę przemęczyć na necie a na sama LM to szkoda kasy na C+

0

0

Czyli znów szukanie transmisji na necie mnie czeka. Masakra

4

Dzisiejszy superpuchar tylko canal+?

0

Skąd bierzesz linki do acestream?

0

Jak na razie też się z tym zgadzam. Jedynie przyjście Dembele + Coutinho może poprawić tą sytuacje lub kogoś innego z najwyższej półki.

2

Z artykułu na stronie białych.


Największe wzmocnienie Realu Madryt? Ani gość, który czwartą żonglerkę na prezentacji robił na wślizgu, ani też człowiek, przez którego Włosi po EURO U-21 do teraz patrzą czy coś nie przelatuje im między nogami. Za największe wzmocnienie w moim odczuciu należy postrzegać przenosiny Neymara do PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?