szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kogo jeszcze zablokował El Jarek na twiterze po wrzuceniu jego tweeta sprzed kilku, kilkunastu dni o tym jak to Real rozniesie Tottenham na Wembley? Co za gość nie mam pytań. Wiedziałem że chory psychicznie ale że aż tak.
0
Ktoś poleci jakiś monitor 23 cale FHD? Wystarczy 60hz. Nie jest to sprzęt dla pro gamera:).
1
A w sieci huczy że drugi odcinek słaby i dużo absurdu w nim. Według mnie bardzo wysoko postawili poprzeczkę 1 sezonem i teraz ludzie będą narzekać bo ciężko będzie dorównać poziomem . Dziś sam obejrzę to zobaczę.
0
Niestety, w sieci pojawiły się też doniesienia, które uderzają w Denuvo (lub w Ubisoft). Chodzi o fakt, iż Denuvo w połączeniu z systemem VMProtect ma podobno bardzo duży wpływ na obciążenie procesora, który używa 30-40% więcej mocy obliczeniowej. To by się pokrywało ze sprzętowymi testami gry i doniesieniami samych użytkowników, wg których pecetowa wersja Assassin's Creed: Origins wymaga naprawdę mocnego procesora. Oczywiście na razie te informacje trzeba traktowaź w ramach plotki, ale nie są to też pierwsze tego typu zarzuty stawiane Denuvo.
Po raz kolejni gracze którzy kupują gre są poszkodowanie. Wyjdzie pirat i nie będzie tego problemu
1
Też tak myśle
0
Szukam prezentu dla kumpla na urodziny. Da się gdzieś zamówić własną kartę FUT-a ze swoim zdjęciem?
3
Kobiet nie zrozumiesz
0
Pytanko do grających w FUT-a jak to jest a aktualizacją rangi w squad battles? Kiedy jest ostatnia aktualizacja? Jaką mamy pewność z jaką rangą skończymy? Ostatnio w ndz kolo 21 wszedłem sobie zobaczyć jak wygląda sytuacja bo nie grałem z dwa dni zobaczyłem że tam jeszcze troche tych punktów mam w zapasie to niechciało mi się grać. Następnego dnia wchodzę . Mam że ukończyłem na srebro 1 a nagle dostaje nagrode za srebro 2. Skąd i jak mam mieć pewność jak zakończe sezon?
0
A niech Ronaldo wygra jeszcze jedną to będą mówić nasze wnuki że to był najlepszy piłkarz wszechczasów
0
Czyli mowisz ze w takiej cienie ciezko bedzie pograc na lapku w fife na srednich nawet?
0
Może ktoś poleci jakiegoś lapka do 3k?
0
Wiem o co chodzi. To nie dla mnie, Szwagier szuka dla siebie i w sumie on jak gra to tylko w fife i ewentualnie FM. Ale wiadomo odpowiednie chlodzenie musi byc. Te podstawki to one w ogole cos daja? Ja w sumie laptopa nigdy nie mialem do grania wiec nie jestem nie w temacie z ich wydolnoscia.
0
na lapku z prockiem i5-7200u i grafika 940mx da rade pograc w nowa fife np?
17
Troche mu sie nie dziwie. Mozna nerwowo nie wytrzymac jak tak cie fauluja i to jeszcze kilka razy w jednej akcji.
10
I tak całe życie.
2
Messi niezle. Cały czas się zastanawiam skąd ludzie takich zawodnikó biorą i takie składy. Taki fart? Czy taki hajs?
0
To sie nazywa fart. Ja od 2-3 lat nic nie moge trafic. Reus i Goetze byli chyba najlepsi. W tej fifie na razie nic.
0
Wszystko kwestia szczęścia jaką paczke byś nie kupił
0
sopcasthd.tv za 3.30zl na 3 dni
0
Tu się zgodze ale troche inny typ.
4
Ja pograłem chwile to co można powiedzieć. Stary Gothic w nowych szatach. Ze wszystkimi rzeczami dzieki którym go pokochaliśmy i z tymi za któe nienawidziliśmy. Czyli dla fanów gothicow powinien się podobać dla reszty niekonieczne. Troche przykre bo mamy 2017r a mechanika gry i wiele innych elemntów wzięta żywcem ze wszystkich gothicow
0
SPO Orelana bądz ogólnie do środka to Rafinha i Viera
0
to troche lipa . W szczegolnosci przy zadaniach ze slabszymi zawodnikami że trzeba nimi grać nawet z ławki no ale trzeba troche pokombinowac.
0
Pytanie mam. Które zadania sbc w fifie 18 najbardziej opłaca się robić? Jak to wygląda ze zgraniem? Żeby mieć full danym zawodnikiem musi on zagrać 10 meczy . Jeżeli nie zagra będzie mial tylko 1 mniej? A cała drużyna 11 mniej?
0
Robie zadania sbc w fifie 18 na razie podstawy i wszystko robie jak trzeba a w połowie srednio brakuje mi 2-3 zgrania. O co chodzi?
0
Zapomniałeś? Krystyna też trójka
3
Chyba każdy fan gothika w tym i ja
0
Peaky Blinders obczaje. Dexter za dlugi. Patrze na takie co maja 3-4 sezony
0
Nie zauważyłem
0
Nacho na CB , CAM z tańszych to Orellana. Poza tym zawsze możesz jakiegoś CM przerobić. Ja już zainwestowałem w Asensio. Polecam jako CM bądź CAM Viera.