szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pomogło. Dzięki
0
Robie sbc sugerując sie składem z futbin i tam ma rating 80 a u mnie 79 i nie spełnia wymagań a jest takie sam. O co tu chodzi?
0
Moze ty nie ale kolega powyżej tak. Na tej stronie nie można bronic Realu bo cie zjedza. Ja ich nienawidze ale szanuje jak powinien każdy prawdziwy kibic naszej kochanej blaugrany a tu nawet tego nie ma
0
Haha że jestem normalny i widze to obiektywnie. Jak my awansowalimy z PSG dzieki sedziemu to tu nikt nis wspomniał. Pamowie kibuje jakies 15 lat na paru meczach bylem . Znam ten klub ile tylko moglem sie dowiedziec a wy mnie cisniecie ze bronie Realu bo wygral 8 pucharów na farcie. Widzę ze same Krystynki subiektywne
0
Radzili mi walka z gimbazowym stanem umysłu nie ma sensu. Ciekawe kiedy bedziesz sprzedawal pol skladu i kiedy znow real na farcie obroni LM. Kolo kibica polowa z was nie stala.
0
Ok czyli Real wygral w dwa sezony 8 pucharów w tym obronil LM na farcie? Obudź sie z letargu. Na farcie można mecz wygrać nie dwa sezony. Jak widze takich pseudokibiców bez pokoru to mnie żal sciska ze my razem kibicujemy Barcelonie
1
Podziwiam ludzi jak Afamir. Wygrali 8 pucharów w dwa sezony. Na farcie bo Var nie było. Ucz sie na sprawdzian z przyrody w pon bo ty o futbolu wiesz tyle co Real o wygrywaniu w tym sezonie. Fartem to ciebie spłodzili. Trzeba mieć szacunek do rywala.
0
Zgadzam się ale tak czy inaczej nie można doceniać dokonań rywala a niektórzy jak dzieci z żółtymi papierami która pewnie wiekszość smoczka ssała niż ja im kibicuje. Nie oceniam wszystkich ale przewaznie widac kto jest kibicem jakiej daty po ich wpisach
0
Co racja to racja technologia pomoże ale zabije też cześć futbolu. Ciężki temat.
0
To idź wygraj 2 razypod rząd janusza futbolu. Jak można byc tak niewidomym. Kocham Barce od małego. Jak mogłem na mecze jeździć jeździłem. Nienawidze Realu ale szanuje bo to jest klub z wielka historią jak my i na farcie nie wygyrwa sie 8 pucharów w 2 sezony a ty idź i ucz się na przyrodę bo zachowujesz się jakbyś miał coś koło tego lat.
4
Dokładnie. Wiem że nie lubimy tu Realu ale trzeba mieć do nich szacunek. To jednak wielki klub z wielką historią.
7
Ja wiem jedno. Pycha to najszybsza droga do upadku. Po drugie samo to co sie stalo z realem w ciagu kilku miesiecy swiadczy o tym jaki futbol przewrotny. Jeszcze nie nie wygraliśmy a niektórzy chyba juz puchary trzymaja w rękach
5
Ta wszystko na farcie. Kiedy niektórzy dorosna. Mecz można wygrać na farcie ale nie LM mistrzów 2 razy z rzędu. Ja to bym polowe ekspertów stąd wyje...al. Niektorzy maja pojęcie o piłce jak ja o balecie.
4
Nie rozumiem jednego. Czemu wy tak przezywacie Real jak przed nimi jest Valencia i Atletico. My nie gramy tylko z Realem o mistrza.
0
Z tych emocji mi się pomieszało. Wybaczcie ale to przez to że tylko nasza ukochana Barca mi w głowie
7
Z dystansem:
Szanse na transfer Neymara do Realu maleją. Piłkarz nie zamierza grac w Lidze Europy:)
0
Obejrzałem 3 odc zachęcony pozytywnymi opiniami i niestety odbiłem się jak od ściany.
0
Na razie to real musi zakwalifikować się do LM bo Ney raczej by nie chciał grać w Lidze Europy a tak poważnie to może teraz nie ale jak nie wygra w ciągu roku czy dwóch LM albo nawet jak wygra to i tak pójdzie do Realu. Większy prestiż a wiadomo jaki ma charakterek.
0
Dokładnie. Tutaj też się zdarza niski poziom ale tam to jest dramat. Czasem się zastanawiam jaka tam jest średnia wieku.
6
Że z ogórkami? Czyżby kolejny?
0
Nie mówię o tym że trzeba wszystko wiedzieć choć wydaje mi się że jak jest sie fanem Barcelony to minimum się wie o rywalach ligowych a jak się nie wie to lepiej się nie odzywać.
0
Brawo dla tego Pana za czytanie ze zrozumieniem.
0
No właśnie o tym mówie. Nabijają się z tego co piszą w notatniku a sami się ośmieszają. Ja doskonale o tym wiem że to ich przydomek.
1
Kolejny raz widać ilu tu prawdziwych kibiców którzy interesują się trochę więcej niż wynikami i sukcesami. Śmiać się z redaktorów notatnika że będą grać z Ogórkami. Pewnie jak to widzą to dopiero mają ubaw z tych osób. Brak słów.
0
Wszystko zależy z kim mecz i o co.
0
Dzieki ale kupie sobie nowke jednego z tych trzech co podalem po sporej znizce
0
Do jazdy na codzien do pracy na tygodniu w week jakies wycieczki po lesie itp. Dziennie jakies 15-20 km . Dlatego nie chce typowego górala ani szosowego tylko coś pomiędzy.
0
Widzę że hamulce takie same więc jak mówisz że spoko. Popatrze jeszcze na necie.
0
no tak do 2 koła mniej więcej ale chce z krossa bo tam mam zniżke i myśle na modelu evado 4 tylko nie wiem z ktorej kolekcji . Myślę między 2018/2017/2016. Pytanie czym się rózni wersja 17 a 16 i co sądzisz o hamulcach hydraulicznych Tektro HDC-300.
https://www.kross.pl/pl/2018/cross/evado-4-0
https://www.kross.pl/pl/2017/cross/evado-4-0
https://www.kross.pl/pl/2016/cross/evado-4-0
0
Ktoś tu zna się bardziej na rowerach i na poszczególnych elementach. Mam zamiar zakupić co lepszego a średnio się znam i szukam podpowiedzi.