0

Pomogło. Dzięki

0

Robie sbc sugerując sie składem z futbin i tam ma rating 80 a u mnie 79 i nie spełnia wymagań a jest takie sam. O co tu chodzi?

0

Moze ty nie ale kolega powyżej tak. Na tej stronie nie można bronic Realu bo cie zjedza. Ja ich nienawidze ale szanuje jak powinien każdy prawdziwy kibic naszej kochanej blaugrany a tu nawet tego nie ma

0

Haha że jestem normalny i widze to obiektywnie. Jak my awansowalimy z PSG dzieki sedziemu to tu nikt nis wspomniał. Pamowie kibuje jakies 15 lat na paru meczach bylem . Znam ten klub ile tylko moglem sie dowiedziec a wy mnie cisniecie ze bronie Realu bo wygral 8 pucharów na farcie. Widzę ze same Krystynki subiektywne

0

Radzili mi walka z gimbazowym stanem umysłu nie ma sensu. Ciekawe kiedy bedziesz sprzedawal pol skladu i kiedy znow real na farcie obroni LM. Kolo kibica polowa z was nie stala.

0

Ok czyli Real wygral w dwa sezony 8 pucharów w tym obronil LM na farcie? Obudź sie z letargu. Na farcie można mecz wygrać nie dwa sezony. Jak widze takich pseudokibiców bez pokoru to mnie żal sciska ze my razem kibicujemy Barcelonie

1

Podziwiam ludzi jak Afamir. Wygrali 8 pucharów w dwa sezony. Na farcie bo Var nie było. Ucz sie na sprawdzian z przyrody w pon bo ty o futbolu wiesz tyle co Real o wygrywaniu w tym sezonie. Fartem to ciebie spłodzili. Trzeba mieć szacunek do rywala.

0

Zgadzam się ale tak czy inaczej nie można doceniać dokonań rywala a niektórzy jak dzieci z żółtymi papierami która pewnie wiekszość smoczka ssała niż ja im kibicuje. Nie oceniam wszystkich ale przewaznie widac kto jest kibicem jakiej daty po ich wpisach

0

Co racja to racja technologia pomoże ale zabije też cześć futbolu. Ciężki temat.

0

To idź wygraj 2 razypod rząd janusza futbolu. Jak można byc tak niewidomym. Kocham Barce od małego. Jak mogłem na mecze jeździć jeździłem. Nienawidze Realu ale szanuje bo to jest klub z wielka historią jak my i na farcie nie wygyrwa sie 8 pucharów w 2 sezony a ty idź i ucz się na przyrodę bo zachowujesz się jakbyś miał coś koło tego lat.

4

Dokładnie. Wiem że nie lubimy tu Realu ale trzeba mieć do nich szacunek. To jednak wielki klub z wielką historią.

7

Ja wiem jedno. Pycha to najszybsza droga do upadku. Po drugie samo to co sie stalo z realem w ciagu kilku miesiecy swiadczy o tym jaki futbol przewrotny. Jeszcze nie nie wygraliśmy a niektórzy chyba juz puchary trzymaja w rękach

5

Ta wszystko na farcie. Kiedy niektórzy dorosna. Mecz można wygrać na farcie ale nie LM mistrzów 2 razy z rzędu. Ja to bym polowe ekspertów stąd wyje...al. Niektorzy maja pojęcie o piłce jak ja o balecie.

4

Nie rozumiem jednego. Czemu wy tak przezywacie Real jak przed nimi jest Valencia i Atletico. My nie gramy tylko z Realem o mistrza.

0

Z tych emocji mi się pomieszało. Wybaczcie ale to przez to że tylko nasza ukochana Barca mi w głowie

7

Z dystansem:



Szanse na transfer Neymara do Realu maleją. Piłkarz nie zamierza grac w Lidze Europy:)

0

Obejrzałem 3 odc zachęcony pozytywnymi opiniami i niestety odbiłem się jak od ściany.

0

Na razie to real musi zakwalifikować się do LM bo Ney raczej by nie chciał grać w Lidze Europy a tak poważnie to może teraz nie ale jak nie wygra w ciągu roku czy dwóch LM albo nawet jak wygra to i tak pójdzie do Realu. Większy prestiż a wiadomo jaki ma charakterek.

0

Dokładnie. Tutaj też się zdarza niski poziom ale tam to jest dramat. Czasem się zastanawiam jaka tam jest średnia wieku.

6

Że z ogórkami? Czyżby kolejny?

0

Nie mówię o tym że trzeba wszystko wiedzieć choć wydaje mi się że jak jest sie fanem Barcelony to minimum się wie o rywalach ligowych a jak się nie wie to lepiej się nie odzywać.

0

Brawo dla tego Pana za czytanie ze zrozumieniem.

0

No właśnie o tym mówie. Nabijają się z tego co piszą w notatniku a sami się ośmieszają. Ja doskonale o tym wiem że to ich przydomek.

1

Kolejny raz widać ilu tu prawdziwych kibiców którzy interesują się trochę więcej niż wynikami i sukcesami. Śmiać się z redaktorów notatnika że będą grać z Ogórkami. Pewnie jak to widzą to dopiero mają ubaw z tych osób. Brak słów.

0

Wszystko zależy z kim mecz i o co.

0

Dzieki ale kupie sobie nowke jednego z tych trzech co podalem po sporej znizce

0

Do jazdy na codzien do pracy na tygodniu w week jakies wycieczki po lesie itp. Dziennie jakies 15-20 km . Dlatego nie chce typowego górala ani szosowego tylko coś pomiędzy.

0

Widzę że hamulce takie same więc jak mówisz że spoko. Popatrze jeszcze na necie.

0

no tak do 2 koła mniej więcej ale chce z krossa bo tam mam zniżke i myśle na modelu evado 4 tylko nie wiem z ktorej kolekcji . Myślę między 2018/2017/2016. Pytanie czym się rózni wersja 17 a 16 i co sądzisz o hamulcach hydraulicznych Tektro HDC-300.

https://www.kross.pl/pl/2018/cross/evado-4-0
https://www.kross.pl/pl/2017/cross/evado-4-0
https://www.kross.pl/pl/2016/cross/evado-4-0

0

Ktoś tu zna się bardziej na rowerach i na poszczególnych elementach. Mam zamiar zakupić co lepszego a średnio się znam i szukam podpowiedzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?