0

Taka prawda że jest to dobry młody grajek, który może też grać na innych pozycjach niż typowa 9 i za te 100 mln to promocja wiec warto. Pytanie tylko gdzie się wszyscy pomieszczą i skąd na te wszystkie pensje.

0

Zaskocze cię . Do szkoły też chodziłem I różnie bywało ale jednak te szkolne problemy są błahe w porównaniu z dorosłym życiem. Mówie o zwykłej codzienności. Mam porównanie chyba jak każdy. Za dzieciaka dla mnie też to były spore problemy w szkole ale z biegiem czasu wydają się śmieszne.

1

Dzieki za poprawe. Zapamietam:)

0

Fajne masz problemy. Nie ma to jak szkoła. Błache problemy i koperkowe afery

0

Ciekawe co ty byś zrobił gdybyś dostał taką ofertę tym bardziej że w Atletico i tak już stanął w miejscu i często nie miał miejsca w pierwszym składzie. Sam Simeone mówił o tym że nie pracuje jak należy na treningach wiec to coś dla niego wielki hajs a się nie narobi. Łatwo nam oceniać a taka prawda ze większość wybrała by pieniądze z myślą o przyszłości. Wiadomo piłkarz zarabia duzo ale krotko.

0

Tym razem prawdopodobnie nie ale taka sobie opinie wyrobil ze w te dni zawsze cos wiec nawet jezeli tym razem naprawde no to niestety zawsze inaczej sedzia patrzy na symulanta. Zobaczcie od ilu lat w te dni albo wolne albo zawieszenie albo kontuzja. W tym roku przynajmniej nie musial kombinować. Szczescie sie usmiechnelo.

0

Jak jego ojciec tak mówi to tak będzie. Długie te urodziny.

1

Były w 17 na pewno

6

50 zl to ja dostalem za chodzenie nie po tej stronie jezdni po wsi:) jak za predkosc to prawie nic.

1

Słyszeliście dlaczego w tym roku w fifie nie ma downgreadów kart? Ponieważ musieliby wtedy obniżyć ocenę swojej gwiazdy z okładki:) oczywiście z dystansem.

2

Ogolnie spoko ale nie az tak jak sie wszyscy zachwycaja nad nim. Ogolnie to juz na necie jest nawet z lektorem pl jak chcesz.

1

Gral ktos w Monster Hunter World na zwyklych wersjach konsol? Podobno średnio grywalne. Chciałem się dowiedzieć czy rzeczywiście tak jest.

0

Też myśle że raczej nie bo jednak robią robote a koszta nie są duże. Pytam na wszelki wypadek.

Gdzie moge sprawdzic jaka jest lista seriali na netflix polska?

0

Jak to jest z netflixem i pierwszym darmowym miesiacem? Mozna bez problemu anulować bez żadnych oplat? Domyslam sie ze tak ale wole sie upewnic.

1

Ktoś poleci jakieś wkładki żelowe do biegania? Cena wiadomo bez przesady ale żeby też było czuć różnice.

1

Haha a ja mam znow odwrotny problem. Ciezko zrzucic cokolwiek mimo ze sie staram.

0

Pytanie do osób które grają w Fut. Dobrze myśle ze ceny slabszych kart po upgradzie beda juz tlyko spadac? Mysle zeby sie pozbyc Pogby bo jakos nie czuje tej jego ceny przy grze a i tak juz w plecy z 50k

0

Podobno dzis.

0

a wiesz moze czy zgranie ma duze znaczenie. Zespół będzie miał dalej 100 ale allesandrini u mnie 7 a griezmanowi spadnie tez na 7. Czuć różnice między 7 a 10 zgrania? Nie chce robic zmian w 1 minucie bo lubie wpuszczac 3 świerzych koło 60-70 min dodaje to skrzydeł,

0

Do tych co graja w futa:
Formacja 4:4:2. Interesuje mnie opinia tych co grali bo skille to i ja widze a czasem to nie wszystko. Mam dylemat.
Lewe skrzydło Reus czy Bailey IF 84.
Prawe Dembele czy Alessandrini IF?

0

W fut kwalifikacja do fut champions jest teraz od 11 wygranych czyli srebro 2? Bo mam taką range ale jest info ze niezakwalifikowany do następnych rozgrywek. Czy to się może zaktualizuje?

16

Zaczyna się płacz. Żegnam takich pseudo kibiców i "znawców futbolu".

3

Wam tez nie dziala player?

1

na playerze masz chyba caly czas 14 dni za darmo

0

playera mozna na dwa tygodnie za darmo. Ja w tamtym tygodniu sobie wzialem.

0

Kolego ja np gram Fahrmanem Ov 84 a jak dla mnie nie odczuwam różnicy między nim a Neuyerem czy Courtois lub Lloris. Może nawet i lepszy niż ostatnia dwójka wiele zależy tez np od wzrostu tym samym zasiegu rąk. Podsumowując nie warto inwestować w bramkarzy. Nie odczujesz różnicy. No chyba że De Gea on ma wszystko.

0

Dopiero w kinach jest od kilku dnie więc trochę ciężko

1

https://www.facebook.com/FangolPl/videos/731373560319597/



Messi cwany nawet poza boiskiem wszystkich wykiwa.

https://www.facebook.com/FangolPl/posts/73110732701

Jakie podobieństwo.

1

Mam podobnie . Dwie druzyny których najbardziej nie lubie plus do nich chelsea. Tak czy inaczej Real to arcyrywal nasz więc jednak za PSG w tym przypadku ale z drugiej strony jak bedzie odwrotnie tragedii nie bedzie.

0

Albo jak kiedyś legia ściągała zawodników np Deyne z Widzewa. Powołanie do wojska i nie było tematu transferu itp. To samo Śląsk chyba z tego co pamiętam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?