0

Czemu u nas nie może być jak w Liverpoolu? Tak zwana cisza wyborcza jeżeli chodzi o transfery a tu nagle pyk Keita, po chwili ciszy Fabinho. Być może i Fekir niedługo a u nas wylewa się od plotek i komentarzy odnośnie transferów, z których przeważnie większość się nie sprawdza.

1

Myślę że ile ludzi tyle zdań. Na pewno jest ten sam efekt co w 1 sezonie, Czyli pierwsza połowa taka spokojniejsza wolniejsza a od drugiej zaczyna się dziać. Ciężko mi powiedzieć czy lepsza czy gorsza. Dla mnie cały czas trzyma poziom. Według mnie to dopiero tak naprawdę się rozkręcił po wydarzeniu z końcówki 1 sezonu i z każdym odc jest coraz większe WOW.

0

Trainerowcy są przeważnie w 1 lidze . Na pc własnie nie da sie grac w 1 lidze dlatego tez zainwestowałem w ps4 . Oczywiście nie tylko dla fify ale tez na świetne exlusivy.

0

Ja gram na ps4 to wczoraj tez nie mialem sklepu. W ogole podobno ci co przed ta blokada otwierali paczki to trafiali samych z najwyzszej polki a ci co po tej blokadzie juz niestety rzadziej. Ogolnie to dlc to żart. Podmieniony interfejs kilka uptadeow kart i to wszystko. Jakbym grał turniej w zwyklej fifie z nowym menu.

1

Polowały na jakiegoś Gargamela i się udało. Żart oczywiście. Polecam aplikacje Yanosik odkad uzywam ani razu. Choć jest jakaś malutka szansa że stoja od niedawna i nikt nie oznaczyl ale zawsze lepsze takie ryzyko nić całkowite.

3

Co masz na mysli teraz?

0

Jak dla mnie wybitny. Serial który daje tyle frajdy z rozkimianiem. Oryginalna fabula. Serial w którym każdy szczegół ma znacznie gdzie najzwyklejszy dialog czy monolog nie jest pozostawiony przypadkowi i ma głebsze znaczenie. Dodatkowo sobie ogladam omowienie badz czytam o teoriach bo tak zeby samemu wszystko ogarnac ogladajac tylko raz dany odc to ciezko.

0

Oglądacie Westworld? Po ostatnim odcinku zaczynam coraz mniej ogarniać. Niesamowity serial. Jak to wszystko jest wykonane. Nic nie jest pozostawione przypadkowi

0

To chyba dlatego szybko odpadlem ale co chwile o nim slysze i widze dobre recenzje to chyba sprobuje jeszcze raz.

0

Peaky Blinders wart obejrzenia bo widze ze ma dobre oceny? Raz obejrzalem 2 odc i jakos mi nie podeszlo ale moze dam mu druga szanse bo malo jest tak ocenianych seriali.

0

Ja wczoraj na ps4 normalnie tylko sklep nie działał bo był podobno jakiś bug że ci co korzystali przed dostawali same najlepsze karty o wiele częściej.

0

I chyba każdy pamięta jak był przewracany często mimo swoich wielkich umiejętności i szybkości.

0

Opinie od dlc World Cup do Fify? Wiedziałem że będzie słabo jak darmowy ale że aż tak? Im nawet się nie chciało sprawdzić powołań żeby zaktualizować kadry. Praktycznie żadnych dodatkowych animacji. Jedynie kilka stadionów nowych i interfejs. Nawet jak się wygra turniej to animacja tak uboga jak w zwykłym turnieju. Bida z nędzą.

Poza tym . Na ławce dalej 7 zawodników zamiast 12 jak powinno być.
Brak kwalifikacji co było bardzo fajnym trybem. Po prostu dali nam nowy interfejs kilku zaktualizowanych zawodników i macie swój mundial.

Kurna World Cup 10 to było to. Płatna osobna gierka ale czułem mundial.

0

Dokładnie. Zobaczymy w sumie co pokaze jak pojedzie bo jak dla mnie liczenie tylko na szybkość to słabo to wygląda. Prawda w ekstraklasie dobrze wygladal ale wiemy jak wyglada ekstraklasa w perspektywie swiatowego poziomu.

Poza tym sama waga a masa mięśniowa też różnica a ona wygląda jakby mu jeść nie dawali. Nawet chłopaki z kadry się troche z tego smiali w laczy nas pilka.

1

Pomijając umiejętności to Neymar i tak często nie masz szans w walce o piłke a waży chyba bliżej 70kg

0

No właśnie za granicą nie u nas. O tym mówie. Po drugie nie mówie że się nie wyrobi ale gdzie teraz na mundial z czyms takim.

67

Ogłądam łaczy na piłka i z całym szacunkiem dla Sebastiana Szymańskiego ale przy jego posturze i 58kg masy to on może na mundialu powalczyć jedynie w kolejce po hot dogi na stadionie. Już widze jak taki zawodnik walczy o piłke np z Koulibalim. Takie właśnie jest podejście w ekstraklasie do odpowiedniej rzeźby albo szczepka albo beben. Jak np Kownacki wyglądał grając w Polsce a jak wygląda teraz.

1

Ja mam ps4 to nie wiem jak tam u cb wyglada. Chyba nie trzeba. To jest potrzebne do grania online. Jest tu singiel.

0

To samo podane z nakładką. Czyli kilka stadionów nowych. Kilka uptaedow twarzy czy komentarza. Interfejs zmieniony na mundial i to chyba tyle.

1

Przecież Ronaldo na okładce , więc to gra dla jego fanów i Realu. Czyli grasz piach ale masz farta i wygrywasz w ostatniej minucie lub przez jakiś wylew jak to w meczach Realu bywa:) gierka bardzo realistyczna jak spojrzymy od tej strony. To chyba nie przypadek:)

2

Dla nich to bohater.

1

Zgadzam się z tym. Zidane musi mieć chyba jakiś pakt z diabłem. W LM sprzyjają im wszystkie byty. Pomijając ich grę to jak kolega wyżej. Mecz z PSG Neymar kontuzja. Z juve karny w ostatniej minucie. Z bayernem zdziesiątkowanym przez kontuzje kolejne dwie na poczatku meczu i sabotaż obroncy potem bramkarza. Finał. Znokautowany najlepszy zawodnik tego sezonu i znow dwa sabotaze bramkarza. Wszystko im sprzyja a bramkarze popelniaja takie bledy jak nigdy. Jakby specjalnie rozkladali nogi przed Realem.

0

Z kodem VISA50 za 209zl:) Zapomnialem sorki. Platnosc Visa oczywiscie.

0

w oleole mozna zgarnac za 209zl jeszcze tylko dziś. Ja tak zrobiłem. Jutro odbieram. Wiele nie strace jak przejde i odsprzedam.

1

Mam podobnie. Czasu tez brak ale bardziej chodzi o to ze gry multi oprocz fify mnie nie bawia swoja powtarzalnoscia. W wiekszosci robisz to samo. Jedynie Battlefield 1 jeszcze jako tako w miare mi podchodzi ale tez raz na jakis czas. Nie ma to jak dobry singiel z fabula która cię wciąga.

1

I właśnie za to coraz bardziej doceniam ps4 i ich ekslusivy ze wspaniała przygodą single. Jutro kolejny tytul Detroit po swietnym God of War.

0

Dlatego dobrze ze w tym roku dlc wychodzi. Patrzac na to ze zawsze chodzi o pieniadze mozna sie domyslic ze lepiej nie bedzie.

0

Dokladnie tak a nie oszukujmy sie jak ktos ma same takie kart to nie musi umiec za specjalnie grac. Wystarczy ze mocno strzal przytrzyma i samo wpadnie.

0

Gra ktoś jeszcze w FUT w fifie? Pierwszy raz tak się w to wciągnąłem i już wiem co mieli na mysli ze w maju ten tryb umiera. Nie ma sensu grac w 1 lidze bo tam składy za grube miliony które grają same. Dobrze że dlc zaraz wychodzi.

0

Według mnie sami sobie strzelili tym w kolano tym bardziej że Battlefield nowy ma być z 2 wojną światową. Grałem w każdego Calla dla kampani choc niezawsze byla ona na wysokim poziomie. Te czasy 1 i 2 potem jeszcze world at war no i ta ostania tez nawet spoko.

Nie rozumiem fenomenu battleroyal. Tam robisz jedno i to samo ile mozna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?