0

Skoro Wy cierpieliście, to pomyśl Alba co przeżywali kibice ;)

0

Oj tam oj tam :D

131

Popatrzcie na to z innej strony... gramy piach, a oni nadal nie są w stanie zapakować nam manity :D nie jest tak tragicznie :P

0

No to trzeba zapomnieć już o tej Barcelonie, która jest postrachem wszystkich; obyśmy tylko przez obecny zarząd na lata nie zniknęli jak Milan. Mam nadzieje, że lepsze czasy wrócą szybko i znów będziemy wygrywać i tego wszystkim życzę!

1

Można odnieść takie wrażenie, że większość klubów nie ma najlepszych relacji z naszą FC Barceloną... Ja wiem, że ten sport, to głównie biznes, ale obecnie mało kto wypowiada się życzliwie o naszym zespole.

0

Myślę, że nasz skład jest w stanie nawiązać równorzędną walkę z Realem, a atut własnego boiska da nam nawet przewagę nad nimi! Coś czuję, że Deulofeu pozytywnie nas zaskoczy i wygramy 2:0 :)

4

Witam wszystkich :) od lat śledzę stronkę, a dzisiaj postanowiłem dołączyć do społeczności La Rambla. Mam nadzieje, że dzisiejsze Gran Derbi okaże się zwycięskie, a sprawa naszych nieszczęsnych transferów zacznie wyglądać bardziej kolorowo :) Visca el Barca i będzie dobrze!

1

Nope jest pewnie o wiele bardziej inteligentniejszym człowiekiem od ciebie, gdyż nie sztuką jest znać ortografię, czy super biegle się wypowiadać, a należy to robić mądrze i z rozwagą... której tobie zdecydowanie brakuje, więc daruj sobie to obrażanie i zajmij się swoimi sprawami, bo ani nie jesteś zabawny i w dodatku nie wnosisz nic wartościowego swoim komentarzem. Pozdrawiam i trochę więcej szacunku życzę !

0

Poda ktoś częstotliwość kanału TV3 CAT ? Z góry dziękuję, ale w necie nie mogę znaleźć...

0

Wiem, że nie na temat, ale mam prośbę do osób, które posiadają kanał TV3 Cat... czy moglibyście podać częstotliwości tego kanału w odpowiedzi do tego komentarza ? Z góry dziękuję ! P.S szukałem w necie, ale nie mogę znaleźć...

0

Od kiedy to raty uiszcza się w postaci minut ?

0

Paco Gento nie grał przypadkiem w Realu Madryt kiedy dyktatorem w Hiszpanii (chyba, że ktoś woli - Regentem Królestwa Hiszpanii) nie był Franco ? Ten fakt może sporo wyjaśniać, gdyż w tamtych czasach Realowi grało się trochę łatwiej niż innym klubom i ogólnie sportowcy z Madrytu mieli "lekką" przewagę. Więc te statystyki nie robią już aż tak imponującego wrażenia... no chyba, że się mylę :)

0

agaa, a czy większą mądrością nie jest krytyka swoich błędów ? Sam fakt zwycięstwa rywala świadczy o jego wyższości, więc czy tak naprawdę trzeba jeszcze mówić więcej ? Ja nie widzę nic złego w tym, że jedni kibce Barcy wolą krytykować Barcelonę za jej słabszą dyspozycję, a inni wolą napisać, że rywal był lepszy... to każdego indywidualna sprawa i wydaje mi się, że nie trzeba od razu atakować jednej bądź drugiej części kibiców. Tolerancja i szacunek do wypowiedzi innych jest tutaj chyba kluczem do rozwiązania twoich problemów i jedyną odpowiedzią na twoje pytania :) Pozdrawiam.
P.S hipocresia - mogłeś sobie darować ostatnie zdanie, ale to twoja opinia. Swoją drogą... nick nieprzypadkowy jak widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?