31

Podobno specjalnie złamał palca, żeby mu Valverde dał odpocząć ;)

0

To jest już ewidentnie problem systemowy. Od sezonu, w którym za Enrique wygraliśmy Ligę Mistrzów, nasze mecze wyjazdowe to nieporozumienie. Albo chodzi o jakiś problem o podłożu psychologicznym i nasz zespół po prostu paraliżuje. Kompletnie nie wiem jak to wytłumaczyć... dzisiaj jest dzień rodem z najgorszych koszmarów... No nic Panowie... po takim bólu już tylko chce się spać! Po każdej burzy jest słońce! Visca el Barca! Podniesiemy się po wszystkim, nawet po takiej kompromitacji naszych barw :(

0

Oczywiście się zgadzam. Jednak Guardiola idealnie pasował do tej generacji piłkarzy i to w dużej mierze dzięki niemu oni grali tak wybitnie i nawet po latach nadal dobrze go wspominają :) Wiadomo, że Guardiola (a nawet Valverde, Mourinho i inni wielcy trenerzy) nie są w stanie wygrać wszystkiego np. z Leganes, czy Legią Warszawa, ale jednak ich charyzma i zmysł taktyczny sprawiają, że największe kluby potrafią przez lata dominować w swoich ligach :) Champions League to turniej, w którym decyduje forma w dwumeczu, wiec tutaj rządzą inne prawa (dlatego tym większy podziw należy się zawodnikom konkurencyjnego Madrytu, którzy zawsze wyglądają w tych rozgrywkach jak faworyci) i Guardiola co roku miewa problemy :)

0

Guardiola stworzył (modyfikując istniejący styl) swoją wersje tiki-taki. Przyczynił się również do wykreowania wielkich gwiazd (Busquets, Pedro itd.), oraz wygrał wszystko co tylko mógł wygrać z drużyną z Katalonii. Jego obecnym problemem jest tylko i wyłącznie to, iż jego wersja tiki-taki nie jest już tak innowacyjna i zaskakująca; jednak nadal śmiertelnie niebezpieczna. Świadczą o tym najszybciej zdobyte mistrzostwo Niemiec i deklasacja Premier League, gdzie jego City nie ma sobie równych. To wielki trener, który już dawno zapisał się na kartach historii i absolutnie niczego nie musi już udowadniać :)

50

Najlepsze: Semedo! Nie wiem jak Wam drodzy użytkownicy, ale mi dzisiaj zaimponował :)

9

Vamos Barcelono! Nie należy klękać przed ludźmi pokroju Tebasa. Poszedłbym o krok dalej i oskarżył o wywieranie presji na arbitrach!

16

Rewelacyjny tekst! Tą historią zyskał dożywotni szacunek w moich oczach - chociaż posiadał go mnóstwo - i czekam na kolejne opowieści :) Dawno już nie czytałem w prasie czegoś z przesłaniem... widać, że Pique stara się zostawić po sobie jakiś ślad.

0

Że niby zwierzęta nie mają mózgu? Weź czasem coś poczytaj :)

0

Ignorancja i niewiedza również powinny być odrzucane przez mechanizm „selekcji naturalnej”. Proponuje poczytać o ekosystemie i wtedy dopiero będziesz wiedział, czy szkoda dla środowiska wystąpi. Pamiętaj, że każde stworzenie ma jakiś cel na tym świecie.

1

Drukarnia PUB :) ul.Kazimierza Wielkiego; wejście trochę ukryte, ale trafisz :)

2

Nie miał najlepszego dnia?! Przecież to jakiś najbardziej grzeczny eufemizm! Skandaliczne sędziowanie i kradzież dwóch punktów! Nie pamiętam kiedy ostatnio tak bardzo sędzia podwyższył mi ciśnienie... Lahoz reprezentuje obecnie tragicznie niski poziom! Był dzisiaj jedyną osobą, która nie dostrzegła ręki bramkarza Las Palmas. Karny dla gospodarzy, to już w ogóle kabaret!

0

Wydaje mi się, że jeśli ktoś dba o parkiet, to Cię w turfach może nie wpuścić :/ kup sobie halówki i jakoś przemęczysz się na Orliku :)

0

Kolejny gladiator, który oddałby zdrowie za nasz klub! Świetnie, że biega w bordowo-granatowym stroju! Cieszymy się, że mamy takiego wartościowego zawodnika :)

37

Bardzo często narzekamy na naszych kibiców. Mówimy, że siedzą jak w teatrze. Wczoraj urządzili na prawdę świetny doping, który momentami zagłuszał gospodarzy! Może to sprawka tego, iż na wyjazdowe mecze jeżdżą najbardziej oddani klubowi kibice :)
Już czekam na rewanż i liczę, że uda się awansować! Visca El Barca!

0

Zwracamy uwagę na naszych, a trzeba też podkreślić powrót do zdrowia i wyjściowej jedenastki Kondogbi, który może dzisiaj napsuć nam mnóstwo krwi. Będzie dużo walki w środku pola i to od dyspozycji pomocników będzie zależeć ostateczny wynik :)

5

Spróbuj wpisać: KAEM

6

Zaraz, zaraz... to niech mi pan Tebas wyjaśni czym różni się uciszanie trybun w wykonaniu Pique a Cristiano Ronaldo?

17

Krążą plotki, że Umtiti po meczu wybiegł za piłkarzami Valencii i nie pozwala im wejść do szatni ;) Niesamowity jest ten facet!

3

Dobrze jest mieć z tyłu głowy świadomość, że Valverde to rozsądny facet, który doskonale czyta mecze :) Z nim na ławce, to zawsze jakoś tak spokojniej jest!

1

Świetny, kompletny mecz rozegrała dzisiaj FC Barcelona :) Lahoz to jednak jest stan umysłu... Facet powinien już o tej godzinie chyba spać w domu. Może żonka namówi go na - zasłużoną - emeryturę ;)

2

Co to znaczy „zjadać kogoś lewą dupą”?

0

Jeśli wróci jeszcze silniejszy i bardziej zmotywowany, to już żadnej bramki nie stracimy w tym sezonie :)

0

Drogi kolego, potrzeba do tego 2/3 miejsc w parlamencie, co daje nam 307 mandatów. Na chwilę obecną nie zapowiada się na taki monopol w parlamencie, ale rządząca partia stopniowo powiększa przewagę. Co ciekawe obecnie jesteśmy w fazie przekształceń ustrojowych i każda z partii na naszym rynku wyborczym chce zmian systemowych. Opozycja chce wycofać reformy PiSu. Inne partie chcą głębszych reform. Pewne jest tylko tyle, że obecny system jest przejściowy, a co dalej... któż to wie :)

0

Napiszę tylko jedno: MAGIA WRÓCIŁA NA CAMP NOU!

0

Zdecydowanie polecam produkcje z Estonii „1944”. Jeśli lubisz filmy wojenne ukazujące okrucieństwo i dramat żołnierzy, nie zaś kowbojów w stylu Rambo, to musisz obejrzeć :)

57

Zdecydowanie najważniejsza rzecz, którą trzeba wiedzieć o Coutinho to: JUŻ JEST ZAWODNIKIEM BARCELONY ;)

12

Patrzcie jaka piłka nożna bywa przewrotna... Jeszcze pod koniec lata obawialiśmy się o miejsce na futbolowym olimpie. Teraz, gdy transfer Coutinho jest tak blisko, wiele osób pisze "zmieciemy wszystkich". Jednak mając na uwadze ową "przewrotność piłki nożnej" radziłbym zachować trochę pokory, bo nie wiemy co wydarzy się w przyszłości :) Mimo wszystko, póki co karma, czy jak kto woli fortuna jest dla nas bardzo przychylna! Cieszmy się cules! Cieszmy się!

27

Myśle, że nie będą mieli nic przeciwko temu... on w wieku 22 lat był już ustabilizowanym życiowo facetem. Ustawionym na całe swoje życie, więc bezproblemowo mógł myśleć o założeniu rodziny. Wybrał ciepło rodzinnego domu, a nie romanse i ciągłe zmiany partnerek. Więc z całą pewnością można mówić o dojrzałości tego gracza :)

0

Dlatego też uważam, że Semedo również trzyma fason :)

0

Ja widzę to trochę inaczej :) uważam, że i w tym elemencie nie odbiega zbytnio od np. takiego Alby ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?