0

Jak napije się wody to prawie od razu kręci mi się w głowie. To jest takie krótkotrwałe. Zakręci się i przechodzi, ale mam tak przynajmniej kilka razy na dzień.

0

Nic z tych rzeczy.

0

Tak to jest jak się pisze z telefonu. Oczywiście masz rację.

0

Do jakiego lekarza udać się z zawrotami głowy? Codziennie od początku kwietnia kręci mi się w głowie. Do lekarza wcześniej nie poszedłem, bo myślałem, że mi samo to przejdzie, no ale nic z tego. Ciśnienie w normie, z krwią chyba też wszystko w porządku, bo co dwa miesiące oddaję krew i nigdy mi nie odmówili przyjęcia krwi.

1

Prawdziwa wersja Przepowiedni Itliny:

"Zaprawdę, powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej suszy. Nadchodzi Czas Żółtego Gorąca i Żółtego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca. Świat umrze wśród upału, a odrodzi się wraz z nowym śniegiem. Odrodzi się ze Starszej Krwi, z Hen Ichaer, z zasianego ziarna. Ziarna, które nie wykiełkuje, lecz wybuchnie płomieniem.

Ess'tuath esse! Tak będzie! Wypatrujcie znaków! Jakie to będą znaki, rzeknę wam - wprzód spłynie ziemia krwią Aen Seidhe, Krwią Elfów..."

0

Każdy zespół jest słabszy bez swojego lidera.

0

Chyba, że chodzi o słynny film o najeździe obcej cywilizacji na planetę zwanej Ziemią.




0

Ja wiem, chciałem być wredny :)

0

A jak ktoś ma jaszczurke z Afryki i na codzień w terrarium ma takie warunki to trzeba się ją jakoś specjalnie zajmować?

0

Moja chrześnica ma elektrycznego quada.

0

Leżę w samych gaciach i ledwo żyję. Proszę cię, nie strasz :)

1

Nie dziwie im się, że drogę pomylili.

0

Nawet piwo wyjęte z lodówki jest ciepłe...

0

Wodę trzeba oszczędzać, więc piwko jest wskazane.

0

Tak śmierdzi weekend :)

3

Nigdy nie narzekałem na zimę. Nawet gdy były duże mrozy to mówiłem, że wolę to niż upały.

2

Pirlo mu powiedział, że z brodą lepiej rzuty wolne się wykonuje.

1

Źródło, Ujście Nilu, pasuje?

1

Chciałbym napisać coś mądrego, ale no nie mogę.

1

Mi akurat coroczne mistrzostwo Legii nie bardzo by się podobało. To już wolę tak jak jest i od czasu do czasu Lech zdobywa mistrza kraju.

0

W takim przypadku stawia się trzy kropki (wielokropek), a nie kurde dwadzieścia.

0

Takiego dnia jak wczoraj w Lidze typerów jeszcze nie miałem. Zdobyłem dziesięć punktów i awansowałem o około pięćset pozycji w rankingu. Brawo ja! :)

0

Poproszę więcej kropek...

1

Oby nie Fabiański.

0

Dziękuję za pomoc! Gra działa :)

0

72 GB do ściągnięcia, to ja się chyba pójdę zdrzemnąć :) Co prawda 16 już się pobrało, ale wciąż pozostało długo do czekania. Z płyty pewnie i tak dłużej by szło, bo mam jakiś stary napęd :)

0

Niestety nie pomogło. Zaraz wypróbuję metodę użytkownika aintgod

0

Nie, nie rozdzielczości nie tykałem. Kurde, jakbym widział to menu to bym wiedział co zrobiłem :) miałem troszku wypite i nie pamiętam jak ta opcja się nazywała. Pod menu "rozgrywka" i tam coś było chyba na dole gdzieś :P

0

PC

0

Mam problem z grą Wiedźmin 3. Chodzi o to, że wczoraj zmieniłem jakąś opcję w menu gry i zrobił się czarny ekran. Zresetowałem kompa, próbuje włączyć grę i to samo, czarny ekran(dźwięku też nie ma). Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie grę i nadal to samo. Pomoże mi ktoś naprawić tą grę. Gra oczywiście oryginalna i przypisana do programu GOG Galaxy. Edit, jak jest czarny ekran to nic nie można zrobić. Żadne skróty klawiszowe nie działają czy to alt f4 czy ctrl alt delete, klawisz z symbolem windows też nie działa. Za każdym razem trzeba resetować kompa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?