0

Mam nadzieję, że nie.

0

Normalnie to przed znakami interpunkyjnymi nie robi się spacji.

0

Jaki klub tacy kibice...

0

Szkoda, że Ajaksu nie ma :)

0

Nie, androidzkie

1

To może mistrz Polski?:) autokorekta zadziałała :D

0

Z twarzy może i tak, ale z tym szarpaniem przez Reksia chodzi o to, że dana kobieta jest seksowna, a tego odmówić jej nie można.

0

Tylko gejom ona może się nie podobać.

0

Co tam szwagry i szwagierki?

1

Prawdopodobnie dziewięć osób za wcześnie nacisnęło przycisk.

4

Ale tu przynajmniej widać, że to kobieta :)

0

Odznanacz wersję dla telefonów. Osobiście jak jest możliwość to korzystam z pełnej wersji witryn, nawet na telefonie.

0

Jak chcesz się pośmiać to polecam szwagrów na YouTube :)

0

Jest dokładnie 10 lat starszy od mojej ukochanej :)

0

Swojego czasu grałem w gladiatusa.

0

Ja za godzinę jadę nad morze :)

0

Cameron Diaz albo Sandra Bullock.

17

Dlaczego nie chodzi na imprezy?
Bo na party

2

Poniedziałki i piątki powinny być dla chętnych i praca powinna trwać połowę normalnej normalnej zmiany, jak ktoś pracuje osiem godzin to na początku i końcu tygodnia powinien pracować jako chętny cztery godziny. Jak ktoś pracuje dwanaście to sześć :)

0

Współczuję, ja w najbliższą środę jadę na wczasy, a wracam piętnastego sierpnia dopiero. Do roboty mam szestastnego na nockę :)

0

Dla mnie najpiękniejszą kobietą jest pewna Ewelina:)

1

Staje się światłość!

0

Polecam portal elektroda.pl mi tam zawsze pomagają.

1

A tu zonk i Ronaldo zagra w bordowo-granatowych barwach.

0

Straszny film ;)

0

Ktu?:)

3

Sprzedać Messiego i kupić całą ekstraklase i jeszcze zostanie na pensje dla reszty zawodników :)

30

Rosyjski ortograf.

0

Ej nie 70 i coś to za internet. Za NC+ niecałe 120 hehe. Tak się pomylić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?