tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że nie.
0
Normalnie to przed znakami interpunkyjnymi nie robi się spacji.
5
http://memy.pl/mem/80374/Setka_w_9_sekund
0
Jaki klub tacy kibice...
0
Szkoda, że Ajaksu nie ma :)
0
Nie, androidzkie
1
To może mistrz Polski?:) autokorekta zadziałała :D
0
Z twarzy może i tak, ale z tym szarpaniem przez Reksia chodzi o to, że dana kobieta jest seksowna, a tego odmówić jej nie można.
0
Tylko gejom ona może się nie podobać.
0
Co tam szwagry i szwagierki?
1
Prawdopodobnie dziewięć osób za wcześnie nacisnęło przycisk.
4
Ale tu przynajmniej widać, że to kobieta :)
0
Odznanacz wersję dla telefonów. Osobiście jak jest możliwość to korzystam z pełnej wersji witryn, nawet na telefonie.
0
Jak chcesz się pośmiać to polecam szwagrów na YouTube :)
0
Jest dokładnie 10 lat starszy od mojej ukochanej :)
0
Swojego czasu grałem w gladiatusa.
0
Ja za godzinę jadę nad morze :)
0
Cameron Diaz albo Sandra Bullock.
17
Dlaczego nie chodzi na imprezy?
Bo na party
2
Poniedziałki i piątki powinny być dla chętnych i praca powinna trwać połowę normalnej normalnej zmiany, jak ktoś pracuje osiem godzin to na początku i końcu tygodnia powinien pracować jako chętny cztery godziny. Jak ktoś pracuje dwanaście to sześć :)
0
Współczuję, ja w najbliższą środę jadę na wczasy, a wracam piętnastego sierpnia dopiero. Do roboty mam szestastnego na nockę :)
0
Dla mnie najpiękniejszą kobietą jest pewna Ewelina:)
1
Staje się światłość!
0
Polecam portal elektroda.pl mi tam zawsze pomagają.
1
A tu zonk i Ronaldo zagra w bordowo-granatowych barwach.
0
Straszny film ;)
0
Ktu?:)
3
Sprzedać Messiego i kupić całą ekstraklase i jeszcze zostanie na pensje dla reszty zawodników :)
30
Rosyjski ortograf.
0
Ej nie 70 i coś to za internet. Za NC+ niecałe 120 hehe. Tak się pomylić :)