tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś około roku, a umowa podpisana na 2 lata.
0
Wszystkie canal plusy, eleveny, dwa Eurosporty, i jakieś tam jeszcze inne, które mnie mniej interesują :)
0
Ja płacę 70 kilka złotych i do tego mam jeszcze multirooma.
Odpowiedź do dominiczek12
0
Usuń ciasteczka
0
Oni to nazywają Trash metalem.
1
Posłuchaj sobie Hunter'a. Linków nie podam, bo na telefonie to za dużo klikania, ale mogę podać kilka tytułów. Ares, Imperium Trujki (tu nie ma błędu), Śmierci Śmiech. Teraz może coś spokojniejszego, Pomiędzy niebem a piekłem, O wolności, PSI. Na uwagę zasługuje też najnowszy utwór, NieWolnOść. A tak nawiasem mówiąc, zespół ten nie ma słabych utworów. Mają też chyba jedną albo dwie płyty w wersji angielskiej. Gorąco polecam!
0
The Walking Dead
0
20 złotych droższy będzie rachunek. Płacisz za dwa dodatkowe dekodery :)
0
Tak.
1
3:4 dla Korony :)
1
Mieszkam w Polsce. Tylko w internecie spotkałem się z tym, że ludzie mają rosół w niedzielę. U moich znajomych czy rodziny bliższej lub dalszej są zawsze ziemniaki na obiad w niedzielę.
1
Jeszcze nigdy w życiu nie jadłem rosołu w niedzielę. Wyjątkiem są różne uroczystości typu komunia czy tam jakieś inne "święta"
0
Podobno mecze z beniaminkiami są najtrudniejszymi w lidze.
0
Powiedz to panu Sapkowskiemu
0
"...ale czy zostało podane również to w jakie dni i o jakich godzinach będą się odbywały mecze w tym sezonie?"
"Ale ja nigdzie nie zadałem pytania o dokładne godziny i dni poszczególnych meczów..."
Jak nie zadałeś pytania o godziny i dni jak zadałeś?
1
Moje miasto a w nim :)
0
Ja gram czwarty raz już. Tym razem podstawkę przeszedłem do momentu kiedy dowiedziałem się gdzie jest Ciri, następnie przeszedłem Serca z kamienia, potem Krew i wino, a za kontynuację podstawki nie chce mi się brać :) chyba wczytam save'a i jeszcze raz zagram w Krew i wino :)
0
Zawsze można. zwiększyć poziom trudności.
1
Danusia jest fajniejsza
0
Kung Fury
1
A ja o liczbę wisoen, które przeżyli :)
2
U mnie upał był tylko wczoraj
Dziś już jest spokój :)
0
Dawid polecił komentarz Guetty. Koniec świata :)
7
W piątek rusza najlepsza liga świata.
2
Takich rzeczy nie wiedzieć.
0
Ludzie zdecydujecie się. Jeden z użytkowników pisał, że dwie strzeli Griezmann i jedną Palet.
8
Nie spojleruj
0
Jakby nie patrzeć to podatki płacimy codziennie. Mało tego, prawie połowę wypłaty nam zabierają to jeszcze każą co roku się rozliczać. Złodzieje!
0
Ja bym najpierw podłączyl nowe głośniki bądź słuchawki :)
0
Od tego czasu wypiłem tylko jedną puszkę, w nocy z niedzieli na poniedziałek. Myślałem, że jak około pół roku nie piłem tego napoju to coś pomoże, bo ledwo na oczy patrzyłem. Niestety myliłem się :)