0

Zaraz będzie 3:0.

0

A sędzia to porażka

0

Znów mnie zawiedli. To sie dzieje coraz częściej

0

matifcb1899

Ja uważam że lepiej stwarzać więcej sytulacji niż stwarzać mniej i je wykorzystywać. Bo jak stwarzasz więcej sytuacji to możesz podać do np:Messiego albo Alexsia lub innego gracza Naszej Dumy. ja mam nadzieje że Alexis będzie trafiał znacznie więcej do bramki przeciwnika

0

Nie było źle !! Lasery nas nie powstrzymają! Sędziowie też! Zresztą to sędzia boczny użył wszystkich argumentów aby nas zatrzymać. Na ale całe szczęście nie udało mu się.

0

A poza tym Stekelenburg świetnie grał w bramce Romy przeciwko Juventusowi. Może on by godnie zastąpił Valdesa. A jak bronił Buffon! Ale teraz go już nie ściągniemy. Smutne

0

Może to troche beznadziejne ale w FIfie13 pokonałem FC Barcelone B własnie z tym klubem 3:2. Możecie pisać że jestem dzieckiem fify, ale tak napisałem :P

Poza tym mecz mi się podobał :) Obejrzałem go całego razem z przerwą :P

0

10Ronaldinho10

Teraz to już rozwaliłeś system...... Messi-Arsenal? Absurd. To hańba wogóle tak mówić. Oddawać naszego najlepszego Napastnika i jak by nie patrzeć najlepszego gracza do nich? Ronaldo-Barca? Jeżeli tak myślisz to skocz z dachu albo wyłącz fife. Falcao nie stać nas mamy długi. Aguero to samo.

0

Czy my mamy za mało pomocników? A Xavi,Busi,Cesc,Song,Thiago,Dos Santos,Sergi Roberto.,iniesta (w desperacji). Jak by nie patrzeć to Mascherano kupowali na ŚPD a nie na ŚO

0

Jakim cudem on trafił :P

0

Skoro Villi się urodziło dziecko to może strzeli. Messi strzelił dla swojego dziecka i Pique dla swojego też to może Villa strzeli.

0

Villi urodziło siędziecko skoro Messi strzelił dla dziecka Pique to może on też

0

Podlizuje się żeby go kupił w lato :P

0

Szpaku ty jednak jesteś idiota on kłócił się z sędzią a on o faulu mówi

0

Ja się boje :(

0

Przed końcem spotkania hahahah

0

Tylko nie pinto

0

Oooooo

0

Spell dobre :P

0

Ozil znowu symuluje

0

jajajajjajajaj

0

ZAMKNIJ RYJ SZPAKU!!

0

Znowu Daniego?

0

Czyste?

0

Ja się troche cykam

0

Ja się boje oglądać

0

O jezu

0

Bramka wisi w powietrzu.

0

DAWAĆ BLAUGRANO!

0

CO SZPAKU MÓWI ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?