tarekka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaraz będzie 3:0.
0
A sędzia to porażka
0
Znów mnie zawiedli. To sie dzieje coraz częściej
0
matifcb1899
Ja uważam że lepiej stwarzać więcej sytulacji niż stwarzać mniej i je wykorzystywać. Bo jak stwarzasz więcej sytuacji to możesz podać do np:Messiego albo Alexsia lub innego gracza Naszej Dumy. ja mam nadzieje że Alexis będzie trafiał znacznie więcej do bramki przeciwnika
0
Nie było źle !! Lasery nas nie powstrzymają! Sędziowie też! Zresztą to sędzia boczny użył wszystkich argumentów aby nas zatrzymać. Na ale całe szczęście nie udało mu się.
0
A poza tym Stekelenburg świetnie grał w bramce Romy przeciwko Juventusowi. Może on by godnie zastąpił Valdesa. A jak bronił Buffon! Ale teraz go już nie ściągniemy. Smutne
0
Może to troche beznadziejne ale w FIfie13 pokonałem FC Barcelone B własnie z tym klubem 3:2. Możecie pisać że jestem dzieckiem fify, ale tak napisałem :P
Poza tym mecz mi się podobał :) Obejrzałem go całego razem z przerwą :P
0
10Ronaldinho10
Teraz to już rozwaliłeś system...... Messi-Arsenal? Absurd. To hańba wogóle tak mówić. Oddawać naszego najlepszego Napastnika i jak by nie patrzeć najlepszego gracza do nich? Ronaldo-Barca? Jeżeli tak myślisz to skocz z dachu albo wyłącz fife. Falcao nie stać nas mamy długi. Aguero to samo.
0
Czy my mamy za mało pomocników? A Xavi,Busi,Cesc,Song,Thiago,Dos Santos,Sergi Roberto.,iniesta (w desperacji). Jak by nie patrzeć to Mascherano kupowali na ŚPD a nie na ŚO
0
Jakim cudem on trafił :P
0
Skoro Villi się urodziło dziecko to może strzeli. Messi strzelił dla swojego dziecka i Pique dla swojego też to może Villa strzeli.
0
Villi urodziło siędziecko skoro Messi strzelił dla dziecka Pique to może on też
0
Podlizuje się żeby go kupił w lato :P
0
Szpaku ty jednak jesteś idiota on kłócił się z sędzią a on o faulu mówi
0
Ja się boje :(
0
Przed końcem spotkania hahahah
0
Tylko nie pinto
0
Oooooo
0
Spell dobre :P
0
Ozil znowu symuluje
0
jajajajjajajaj
0
ZAMKNIJ RYJ SZPAKU!!
0
Znowu Daniego?
0
Czyste?
0
Ja się troche cykam
0
Ja się boje oglądać
0
O jezu
0
Bramka wisi w powietrzu.
0
DAWAĆ BLAUGRANO!
0
CO SZPAKU MÓWI ?