tarekka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
baczmus
Tutaj niestety busi symulował i nich lepiej więcej tego nie robi. Żółte kartki nei potrzebne
0
AJ BUSI NIE RÓB TAK!!!!
0
BARDZO DOBRZE DUSIĆ CRYSIE!
0
0
LASERNICY JUŻ ATAKUJĄ.
0
MESSI WYKORZYSTAJ TO!
0
OJ
Musimy robić więcej miejsca
0
ZGRUPOWANIE
0
HAHAHHA
0
0
Jest żółta
0
0
CRUZ3R
TVP1
0
Ajjjjj!!
0
Na jakieś łatwe spotkanie się nie zapowiada :(
0
Alexis to porażka. ile zmarnował sytuacji to się w głowie nie mieści.
0
Ok podsumujmy
Neymar-30mln (nie potrzebny zakup)
Dobry obrońca (Hummels,Subotić....)-10-15mln
Bramkarz-(ter stegen,Guaita)10mln
Powiedzmy że taka jest ich wartość. Gdzie znajdzie się to 5 mln? Myśle że Neymar to nie potrzebny zakup i myśle że trzeba wyłożyć 10-15mln na bramkarza.
0
Ja się tylko zastanawiam po co nam Song skoro rzadko kiedy gra... Myśle że powinien mieć więcej szans na grę. Tak samo z Davidem. Od siedzenia na ławce nie wzrośnie mu forma, a gdy będzie w formie Neymar będzie nam zbędny.
0
Najpierw neymar potem hummels. Chociaż czy ja wiem czy Neymar jest nam potrzebny? Puyol nie robi się młodszy i raczej ŚO jest ważniejszy.
0
Hahaha macie co się dzieje po meczu poczytajcie komentarze ja tam mam polewke z nich:http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=43205
0
Krysia też chyba nie zagra bo idzie na zakupy.
0
4:2 :O Mecze Barcy to najlepsze dreszczowce :P
0
Co cóż. FCB i FCB :P
0
11 też mam ferie! ME GUSTA
0
matifcb1899
Może masz racje.... Zaoszczędzimy kase :P
0
Może Tim Krul?
0
Abi już trenuje z grupą?
0
Jedna kontuzja mniej :)
0
Tim Krul? Holender z Newcastle Utd