0

0

baczmus

Tutaj niestety busi symulował i nich lepiej więcej tego nie robi. Żółte kartki nei potrzebne

0

AJ BUSI NIE RÓB TAK!!!!

0

BARDZO DOBRZE DUSIĆ CRYSIE!

0

0

LASERNICY JUŻ ATAKUJĄ.

0

MESSI WYKORZYSTAJ TO!

0

OJ
Musimy robić więcej miejsca

0

ZGRUPOWANIE

0

HAHAHHA

0

0

Jest żółta

0

0

CRUZ3R

TVP1

0

Ajjjjj!!

0

Na jakieś łatwe spotkanie się nie zapowiada :(

0

Alexis to porażka. ile zmarnował sytuacji to się w głowie nie mieści.

0

Ok podsumujmy
Neymar-30mln (nie potrzebny zakup)
Dobry obrońca (Hummels,Subotić....)-10-15mln
Bramkarz-(ter stegen,Guaita)10mln
Powiedzmy że taka jest ich wartość. Gdzie znajdzie się to 5 mln? Myśle że Neymar to nie potrzebny zakup i myśle że trzeba wyłożyć 10-15mln na bramkarza.

0

Ja się tylko zastanawiam po co nam Song skoro rzadko kiedy gra... Myśle że powinien mieć więcej szans na grę. Tak samo z Davidem. Od siedzenia na ławce nie wzrośnie mu forma, a gdy będzie w formie Neymar będzie nam zbędny.

0

Najpierw neymar potem hummels. Chociaż czy ja wiem czy Neymar jest nam potrzebny? Puyol nie robi się młodszy i raczej ŚO jest ważniejszy.

0

Hahaha macie co się dzieje po meczu poczytajcie komentarze ja tam mam polewke z nich:http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=43205

0

Krysia też chyba nie zagra bo idzie na zakupy.

0

4:2 :O Mecze Barcy to najlepsze dreszczowce :P

0

Co cóż. FCB i FCB :P

0

11 też mam ferie! ME GUSTA

0


matifcb1899

Może masz racje.... Zaoszczędzimy kase :P

0

Może Tim Krul?

0

Abi już trenuje z grupą?

0

Jedna kontuzja mniej :)

0

Tim Krul? Holender z Newcastle Utd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?