0

john_sacramoni

Wiesz... Murinho dostaje zazwyczaj klub z wielkimi gwiazdami i raczej oni sami grają niż słuchają tego bufona. Inter,Chelsea,Real,Porto....

0

natall11

Alves to PO

0

@Tomek102

Kibicuj naszej Dumie ale wykorzystaj przerwę świąteczą na naukę języka Polskiego. @Topic Abidabi wracaj czym prędzej. Masz mi się stawić w meczu z Espanyolem

0

500 w ciągu roku zaliczam się?. Bo grałem na orliku z angilkiem i braylijczykiem. A Brazylia i Anglia jest w FIFI'e.

0

@ullses

Hummels jest na dobrej drodze by się równać z Pusiolem

0

@gruviu

Podobno dos santosa chcą wypożyczyć. Albo się przesłyszałem.

0

Może być to nawet fajne Iniesta na środek Neymar na lewo

0

@MESSIah16

Jak to Neymar nie jest porównywalny Ronaldo? Obydwaj grają na lewym skrzydle.

0

Tello coś słabo w tym sezonie.

0

NIIE!!! Tylko w naszej Dumie Neymar może się rozwinąć bo gra podobnie jak nasza drużyna a poza tym MC ma słaby sezon i szybko odpadł z LM więc pójdzie do Barcy. Sam trener Santosu mówił że sprzeda go tylko i wyłącznie do BARCELONY! Visca El Barca

0

Równie dobrze pobić ten rekord mógł 13 latek na podwórku gdzie są wyniki 53 do pierdyliarda

0

Przynajmniej lepsze niż koszulki Realu :P

0

Nie fajne. Wolał bym trochęzmienione koszulki z sezonu 2011\12

0

Mourinho nie przeprosi.... Wstyd mu pewnie teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?