0

Bóg wskazuje drogę, czy jakoś tak

3

Blade to pewnie ledwo po hiszpańsku się komunikuje, a co dopiero miałby gdzieś odejść i się języka uczyć

4

Z tego nie ma już powrotu, Alvarez w Barcelonie

3

W Brazylii teraz jest karnawał czy chłop po prostu zadupcony po melanżu?

12

Wydaje mi się, że podobny artykuł czytałem tutaj już z 10 razy XD

8

Czyli co, najlepiej grać nie ryzykując? Chyba, że czegoś nie rozumiem

13

Chłop tak do 50 może grać. Czeladnik nigdy nie miał podjazdu

0

Według The Sun. I okej

2

Kapowerdeńczycy? TOP

5

Łysy bajerant oszukał 49 milionów Hiszpanów

4

Dobra, niech Argentyna wygra MŚ, bo jak jakimś cudem zrobi to Hiszpania to ktoś się pomyśli, że łysysipi jest dobrym trenerem

4

Co to za składy, ma być Olmo i ma mieć asystę, nie pytajcie dlaczego

9

@Frimpong może dostanie jakieś minuty, ze względu na kontuzje nie był przewidziany na pierwszy mecz od razu w podstawie

4

Justin Gacie rozkapiszonował mordę Ilii Apturo/Topturo. Chore

0

No trzeba przyznać, że Koeman to poukładał

2

Jakąś Hiszpanię czy Argentynę się obejrzy, reszta słabo mnie interesuje, może gdzieś od ćwierćfinałów człowiek się trochę bardziej podjara

0

Wydaje mi się, że był tak daleko, że nie miał szansy się oddalić, a jednak

1

Martinelli, jokeresz i Madełke, to jest tercet ofensywny Huraganu Nowe Polaszki czy finalisty ligi mistrzów? XD

7

Powodzenia wariacik, będziesz zapierdalał za Barcelonę to będzie dobrze!!!!!

10

Mareczku Casado, nawet jak odejdziesz to będziemy pamiętać pierwszą połówkę poprzedniego sezonu, dobry byłeś wariacik

0

Ale pewnie nie zmieni, więc preferuje Atletico

33

O kurde, to już chyba 30 raz będziemy w 1:1

1

Do spodu z nimi

4

Ale wałek XDDDD

0

Czemu na canal+ mam mecz do około 35 minuty i nie mam możliwości oglądania teraz na żywo? Ktoś miał coś podobnego?

0

Chłop jest nie do wyjęcia, myślę że nawet bez LM dla Chelsea. Kontrakt do 2033, dobry sezon, a to dopiero drugi rok u niebieskich.

1

LESZY JA CIĘ PROSZĘ

1

Olmo w tym sezonie LL 1910 minut. I jest fajnie. Oby się nie rozjebał po tym wpisie XD

0

Ferminator co sprintów najebał, prawie tyle co ja w A klasie

0

Potężna ta Serie A. Milan bez 40 letniego Modricia może się wypierdolić z LM xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?