taxky
Dołączył/a: styczeń 2023
Chojnice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bóg wskazuje drogę, czy jakoś tak
3
Blade to pewnie ledwo po hiszpańsku się komunikuje, a co dopiero miałby gdzieś odejść i się języka uczyć
4
Z tego nie ma już powrotu, Alvarez w Barcelonie
3
W Brazylii teraz jest karnawał czy chłop po prostu zadupcony po melanżu?
12
Wydaje mi się, że podobny artykuł czytałem tutaj już z 10 razy XD
8
Czyli co, najlepiej grać nie ryzykując? Chyba, że czegoś nie rozumiem
13
Chłop tak do 50 może grać. Czeladnik nigdy nie miał podjazdu
0
Według The Sun. I okej
2
Kapowerdeńczycy? TOP
5
Łysy bajerant oszukał 49 milionów Hiszpanów
4
Dobra, niech Argentyna wygra MŚ, bo jak jakimś cudem zrobi to Hiszpania to ktoś się pomyśli, że łysysipi jest dobrym trenerem
4
Co to za składy, ma być Olmo i ma mieć asystę, nie pytajcie dlaczego
9
@Frimpong może dostanie jakieś minuty, ze względu na kontuzje nie był przewidziany na pierwszy mecz od razu w podstawie
4
Justin Gacie rozkapiszonował mordę Ilii Apturo/Topturo. Chore
0
No trzeba przyznać, że Koeman to poukładał
2
Jakąś Hiszpanię czy Argentynę się obejrzy, reszta słabo mnie interesuje, może gdzieś od ćwierćfinałów człowiek się trochę bardziej podjara
0
Wydaje mi się, że był tak daleko, że nie miał szansy się oddalić, a jednak
1
Martinelli, jokeresz i Madełke, to jest tercet ofensywny Huraganu Nowe Polaszki czy finalisty ligi mistrzów? XD
7
Powodzenia wariacik, będziesz zapierdalał za Barcelonę to będzie dobrze!!!!!
10
Mareczku Casado, nawet jak odejdziesz to będziemy pamiętać pierwszą połówkę poprzedniego sezonu, dobry byłeś wariacik
0
Ale pewnie nie zmieni, więc preferuje Atletico
33
O kurde, to już chyba 30 raz będziemy w 1:1
1
Do spodu z nimi
4
Ale wałek XDDDD
0
Czemu na canal+ mam mecz do około 35 minuty i nie mam możliwości oglądania teraz na żywo? Ktoś miał coś podobnego?
0
Chłop jest nie do wyjęcia, myślę że nawet bez LM dla Chelsea. Kontrakt do 2033, dobry sezon, a to dopiero drugi rok u niebieskich.
1
LESZY JA CIĘ PROSZĘ
1
Olmo w tym sezonie LL 1910 minut. I jest fajnie. Oby się nie rozjebał po tym wpisie XD
0
Ferminator co sprintów najebał, prawie tyle co ja w A klasie
0
Potężna ta Serie A. Milan bez 40 letniego Modricia może się wypierdolić z LM xD