4

Cicho tam łysa ruro

10

Bez szydery, gdyby grał Araujo zamiast Martina to gramy już w 10 XD

1

Alphonso Davies z temu

2

To jest coś w stylu Galsona na Twitterze, napiszemy, co było do dupy, ale jak coś jest na naszą korzyść to nie wspominamy xD

18

Kiedyś to były grupy śmierci, teraz takie kasztany, że ciężko dwie solidne reprezentacje mieć w grupie XD

31

Balde gdyby był wolny, to nie grałby w Barcelonie, tylko nagrywał rap dla podziemia

9

Nie wierzyłem w gościa ale miał coś czego Balde nie ma - czutkę do świetnych podań, zresztą dzisiaj pokazał

1

@partymaker ile robi inteligencja piłkarska

1

W głowie się nie mieści, że takie mameje jak Ferran czy apostoł mają jakieś poważne role w tym zespole

0

W tej akcji z Ferranem, Balde wychodzi na stykową piłkę i zamiast puścić sobie na wolne pole i biec, to się zatrzymuje i obraca w stronę własnej bramki, nie czaję tego

7

Szybko wrócili do ustawień fabrycznych XD

1

Chłop na plecy 3 naszych bierze i biegnie XD

0

@Fantastyczny Chłopiec mogę i niestety też mogę zobaczyć moje saldo

0

Podoba mi się, że w ostatniej części tekstu wymienione są wady obrońców, a Christensena nie ma XD

0

Oby prawa flanka na wiosnę dojechała XD

1

Co to za wazon komentuje?

0

Kto to kurba jest Olmo?

0

@Messibestplayerintheworld jasne, że tak. Natomiast mecz z Turkami w LM bardzo podobny, a pakę mają mocarną

1

Ale Liverpool gra stojanowa, z taką grą to sami się wypiszą z grania o trofea

1

Fermin wracaj szybko do zdrowia, tego wam i sobie życzę

0

Jaki wałek kurba XD

2

De la fuente ty ruro

7

Znowu boisko za mocno podlane

4

Mój plan na odbudowę Barcelony:
- oddać opaskę Raphinhi
- odkupić Martineza od arabów

13

Żul absolutny top, mental również. Niedoceniany chłop.

1

Flickowi to tylko współczuć, co się odwala tym katalońskim kukuryźniku xD nie zasługujemy na niego

0

@La Pulgaa rozciągam się i rolkuję w miarę regularnie, natomiast nie stosuję żadnego magnezu, a nie ukrywam, piwo nie jest mi obce. Pytam raczej o magnez, czy jest coś, co ktoś poleca z własnego doświadczenia.

0

Polecacie coś sprawdzonego na skurcze? Jakieś tabletki? Mam problem z łydkami, podczas grania płuca jeszcze dają radę, ale odcina mi obie nogi xD szczególnie przy starciach bark w bark albo wyskoku do główki.

0

@Safrani dzięki. Czyli zostaje odświeżać co 10 minut xd

0

Czy ktoś wie, jak na amazon prime day są oferty, to czy po wyczerpaniu zapasów jakiegoś towaru jest szansa na jego uzuplenie w tej cenie z prime day?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?