0

Postawiłem, że Sevilla nie przegra i obie strzelą. Do 90 minuty szło dobrze XD

0

@ranger3120 jest szansa, czerwo dla Sevilli

2

@ranger3120 postawiłem, że strzelą, więc pewnie nie

0

Xavi za słabo klaska dlatego taki kibel grany

0

Inigo na lewej, Araujo na prawej, a po piłkę De Jong wchodzi na środek obrony, co to kurba są za złożenia taktyczne xD

1

Przyszedł Gundo, Cancelo, Martinez czy Felix, do tego wyszli młodzi ze szkółki, kadra jest naprawdę spoko, a tu paździerz grany w każdym jednym meczu. Ciekawe co jest powodem labambiarze

1

Wiecie jaki jest pozytyw tego meczu? Że teściowa zrobiła dobre gołąbki na obiad

0

Czyli Araujo kapitan, legancko

1

@Kidd On przecież nie tak dawno mówił, że chce rozgrywać czy grać klepkę, to daj mu spokój XD

2

@Nonameforlife Oldboy majstersztyk totalny

0

@4drian0 no na pewno eafc odpada, bo tak jak lubię piłkę nożną, to nie lubię tej serii. Może jakaś strategia, albo fps, online też może być. Z fabularnych skończone W3 i cyberpunk no i jest trochę growy kac na coś z fajną fabułą

0

Mam trochę pieniędzy do wydania na steamie, co polecacie do pogrania?

0

Od wczoraj burza po zachowaniu Lewego, to rozładuje trochę atmosferę.
Co sądzicie o drwalu z McDonalds?

0

Po żubrze i 3 marlboro mógłbym grać i nie odstawać poziomem w ostatnich meczach

0

Laporta wierzy w Xaviego, Xavi w Lewego, jest git, dobrze chłopaki robią dobry przekaz leci

3

jutub mi się popsuł, chcą mi reklamy włączać :/

0

Ta lodówa na lewej stronie to się na smar do czołgu nie nadaje xD

0

@obora69 warto wyłączyć jedynie XD

13

Wiecie co najbardziej mi się podoba w Barcelonie Xaviego? Absolutnie nic

0

Ślizgają się strasznie na tej murawie

2

Już zapomniałem, że ktoś taki był w Barcelonie

1

Xavi na konferencji: Cierpieliśmy

0

Szczęście w nieszczęściu te 3 punkty xD

0

Ale by się obejrzało taką reprezentację Polski, a nie te Barcelony ciągle

1

To co gramy to popularna taktyka w katalonii, potocznie nazywana "sraka"

0

Czy jest szansa, że z Xavim na ławce będzie lepiej? :v

0

@mientusek1407 prawdopodobnie nigdy

0

Francis jak się na nogach poruszał to wyglądał jak ziomek w klubie co nie umie tańczyć i podgląda innych obok, żeby zaraz zrobić to samo XD

2

Gundogan sobie pykał z Rodrim a teraz musi oglądać poczynania łysego

0

Xavi do grudnia? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?