taxky
Dołączył/a: styczeń 2023
Chojnice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Postawiłem, że Sevilla nie przegra i obie strzelą. Do 90 minuty szło dobrze XD
0
@ranger3120 jest szansa, czerwo dla Sevilli
2
@ranger3120 postawiłem, że strzelą, więc pewnie nie
0
Xavi za słabo klaska dlatego taki kibel grany
0
Inigo na lewej, Araujo na prawej, a po piłkę De Jong wchodzi na środek obrony, co to kurba są za złożenia taktyczne xD
1
Przyszedł Gundo, Cancelo, Martinez czy Felix, do tego wyszli młodzi ze szkółki, kadra jest naprawdę spoko, a tu paździerz grany w każdym jednym meczu. Ciekawe co jest powodem labambiarze
1
Wiecie jaki jest pozytyw tego meczu? Że teściowa zrobiła dobre gołąbki na obiad
0
Czyli Araujo kapitan, legancko
1
@Kidd On przecież nie tak dawno mówił, że chce rozgrywać czy grać klepkę, to daj mu spokój XD
2
@Nonameforlife Oldboy majstersztyk totalny
0
@4drian0 no na pewno eafc odpada, bo tak jak lubię piłkę nożną, to nie lubię tej serii. Może jakaś strategia, albo fps, online też może być. Z fabularnych skończone W3 i cyberpunk no i jest trochę growy kac na coś z fajną fabułą
0
Mam trochę pieniędzy do wydania na steamie, co polecacie do pogrania?
0
Od wczoraj burza po zachowaniu Lewego, to rozładuje trochę atmosferę.
Co sądzicie o drwalu z McDonalds?
0
Po żubrze i 3 marlboro mógłbym grać i nie odstawać poziomem w ostatnich meczach
0
Laporta wierzy w Xaviego, Xavi w Lewego, jest git, dobrze chłopaki robią dobry przekaz leci
3
jutub mi się popsuł, chcą mi reklamy włączać :/
0
Ta lodówa na lewej stronie to się na smar do czołgu nie nadaje xD
0
@obora69 warto wyłączyć jedynie XD
13
Wiecie co najbardziej mi się podoba w Barcelonie Xaviego? Absolutnie nic
0
Ślizgają się strasznie na tej murawie
2
Już zapomniałem, że ktoś taki był w Barcelonie
1
Xavi na konferencji: Cierpieliśmy
0
Szczęście w nieszczęściu te 3 punkty xD
0
Ale by się obejrzało taką reprezentację Polski, a nie te Barcelony ciągle
1
To co gramy to popularna taktyka w katalonii, potocznie nazywana "sraka"
0
Czy jest szansa, że z Xavim na ławce będzie lepiej? :v
0
@mientusek1407 prawdopodobnie nigdy
0
Francis jak się na nogach poruszał to wyglądał jak ziomek w klubie co nie umie tańczyć i podgląda innych obok, żeby zaraz zrobić to samo XD
2
Gundogan sobie pykał z Rodrim a teraz musi oglądać poczynania łysego
0
Xavi do grudnia? XD