taxky
Dołączył/a: styczeń 2023
Chojnice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak, oprócz gola, zagrał wczoraj Fermin?
1
Myślałem, że laga w pole karne zacznie się w 75 minucie a nie 10 xD
0
@SkilledHydra16 pupilkiem jak O'Malley może nie, ale łysy na pewno docenia Gamera, ostatnio mu przecież uratował walkę na karcie głównej. Danka może i jest pajacem, ale takie rzeczy docenia. Geathje pewnie o pas, na rewanż z dariushem chyba za szybko, z porierem się trzaskać nie będzie, ciężko powiedzieć co mu wymyślą.
0
@Szmulek wymagające zadanie to to nie jest XD
1
Nie nie, nie ma co się łudzić, z tym impotentem taktycznym i jego zmianami czy ustawieniem to my możemy sobie nad strefą spadkowa grać
0
Zaczynam wierzyć w teorię Korwina o przesiąkaniu, bo Joaosy dzisiaj jakby przesiąknięci Xaviballem :v
0
Ferran na 9 a Yamal na PS, ale by siedziało
0
Gratulacje dla ziomka, który obstawił Probierza jako nowego selekcjonera po kursie 5.0 :D
0
Potężny Dembulance kręci niezłe liczby w tym psg :v
0
@Dieselzor mieszkańcy trują dupsko turystom, czy da się przeżyć?
0
@BordowyPtak mam zaplanowane wakacje, dlatego pytam.
0
Robił ktoś z was kurs UEFA C? Wymagane jest 100% frekwencji, da się to jakoś obejść? W sensie odrobić np. w innym terminie.
2
@Deviler sam Strickland pewnie się nie spodziewał, że może to wygrać XD
1
XDDDDDDD
CO ZA NIEUDACZNIK XD
0
A palcie gume z tymi wrzutkami cały czas
3
Jeszcze telewizora nie włączyłem, a już jestem zmęczony tą padaką co będziemy grali
83
Messi zaplanował, że Van Dijk i Berghuis nie strzelą karnego :v
4
Ja tam gówno się znam ale czemu on zmienia środowego obrońcę, na takiego, który ostatnio grał pół roku temu przy wyniku 2-1?
5
Cancelo zrobił więcej w 10 minut niż nasi PO razem wzięci od odejścia Alvesa
1
Alonso i Raphinha na drugą połowę, żeby wzmocnić padakę, którą gramy, dawaj generale
1
W teorii jak po sezonie odejdą Boberto i Alfonso, kogo będziemy wywalać? :v
0
Sytuacja z Felixem to trochę jak Cou i Griezmann po pobytach w Barcelonie. Kupieni za setki a puszczeni za grosze :v
2
@Niente polska dla polakow, a śmieć pewnie na zmywaku w UK robił i był panem życia xD
0
Roberto i Alonso to nawet do gwałtu się nie nadają
2
Yamal nieletni więc napiszę: Lamine usiądź mi obok mordy
7
Mając kontuzjowanego pomocnika, wrzucanie kolejnego na skrzydło zamiast typowego skrzydłowego, mając ich dwóch w obwodzie to będzie beka xD
3
Jeszcze jedna zmiana jest, denzel zaskoczy i jeszcze Ferrana wrzuci na LS XD
1
Oprócz cadizu przeciwko Barcelonie dzisiaj sędzia i Lewandowski
2
Nawet na auty już nas dymają XD
0
Węgrzyn chyba maczugę spalił przed meczem takie glupoty gada XD