0

Jak, oprócz gola, zagrał wczoraj Fermin?

1

Myślałem, że laga w pole karne zacznie się w 75 minucie a nie 10 xD

0

@SkilledHydra16 pupilkiem jak O'Malley może nie, ale łysy na pewno docenia Gamera, ostatnio mu przecież uratował walkę na karcie głównej. Danka może i jest pajacem, ale takie rzeczy docenia. Geathje pewnie o pas, na rewanż z dariushem chyba za szybko, z porierem się trzaskać nie będzie, ciężko powiedzieć co mu wymyślą.

0

@Szmulek wymagające zadanie to to nie jest XD

1

Nie nie, nie ma co się łudzić, z tym impotentem taktycznym i jego zmianami czy ustawieniem to my możemy sobie nad strefą spadkowa grać

0

Zaczynam wierzyć w teorię Korwina o przesiąkaniu, bo Joaosy dzisiaj jakby przesiąknięci Xaviballem :v

0

Ferran na 9 a Yamal na PS, ale by siedziało

0

Gratulacje dla ziomka, który obstawił Probierza jako nowego selekcjonera po kursie 5.0 :D

0

Potężny Dembulance kręci niezłe liczby w tym psg :v

0

@Dieselzor mieszkańcy trują dupsko turystom, czy da się przeżyć?

0

@BordowyPtak mam zaplanowane wakacje, dlatego pytam.

0

Robił ktoś z was kurs UEFA C? Wymagane jest 100% frekwencji, da się to jakoś obejść? W sensie odrobić np. w innym terminie.

2

@Deviler sam Strickland pewnie się nie spodziewał, że może to wygrać XD

1

XDDDDDDD
CO ZA NIEUDACZNIK XD

0

A palcie gume z tymi wrzutkami cały czas

3

Jeszcze telewizora nie włączyłem, a już jestem zmęczony tą padaką co będziemy grali

83

Messi zaplanował, że Van Dijk i Berghuis nie strzelą karnego :v

4

Ja tam gówno się znam ale czemu on zmienia środowego obrońcę, na takiego, który ostatnio grał pół roku temu przy wyniku 2-1?

5

Cancelo zrobił więcej w 10 minut niż nasi PO razem wzięci od odejścia Alvesa

1

Alonso i Raphinha na drugą połowę, żeby wzmocnić padakę, którą gramy, dawaj generale

1

W teorii jak po sezonie odejdą Boberto i Alfonso, kogo będziemy wywalać? :v

0

Sytuacja z Felixem to trochę jak Cou i Griezmann po pobytach w Barcelonie. Kupieni za setki a puszczeni za grosze :v

2

@Niente polska dla polakow, a śmieć pewnie na zmywaku w UK robił i był panem życia xD

0

Roberto i Alonso to nawet do gwałtu się nie nadają

2

Yamal nieletni więc napiszę: Lamine usiądź mi obok mordy

7

Mając kontuzjowanego pomocnika, wrzucanie kolejnego na skrzydło zamiast typowego skrzydłowego, mając ich dwóch w obwodzie to będzie beka xD

3

Jeszcze jedna zmiana jest, denzel zaskoczy i jeszcze Ferrana wrzuci na LS XD

1

Oprócz cadizu przeciwko Barcelonie dzisiaj sędzia i Lewandowski

2

Nawet na auty już nas dymają XD

0

Węgrzyn chyba maczugę spalił przed meczem takie glupoty gada XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?