taxky
Dołączył/a: styczeń 2023
Chojnice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak już jebał tego łokcia, to mógł chociaż znokautować
3
Nowy sezon ale jedno się nie zmienia. Jutro na 6 do pracy a ja w niedzielę wieczór znowu oglądam paździerz XD
7
Na Getafe lewy, raphinha i gavi w ataku, jakaś laga na robercika siądzie i będziemy murować bramkę cały mecz na jakichś paziów. I Alonso za Christensena w 65 wejdzie, tak bedzie XD
0
Justin Gacie to prawdziwy highlight, nie daje nudnych walk
0
15:00 Mundo Deportivo i Sport przekonują, że Dembélé zamierza zostać w Barcelonie.
15:28 Jak donosi RMC Sport, Dembélé jest o krok od odejścia do PSG.
Rabini się zesrali :v
1
@mrboom musi uważać na ręce Pereiry, myślę, że kopnięcia zneutralizuje, jeśli chodzi o blokowanie lowkingów to Janek nadal szef. Pereira idzie bardzo do przodu, a Blachowicz bardzo dobrze "kontruderza", więc tu też jest spora szansa. No i tak jak pisał @gumaz, parter będzie kluczem.
14
Chłop spędza mało czasu na boisku, ale za to do kontuzji to gra wszystko od deski do deski XD
0
@Sawik_10 Tomek polak rodak Aspinall albo Pawlowicz powinni walczyć o pas a nie zardzewiały Stipe.
0
Darek lew musi jeszcze potrenować podstawowego lowkinga.
0
@negreanu podejrzewam, że może być o tymczasowy, a wygrany z Jirim.
0
Waga półciężka UFC prawdopodobnie znowu bez mistrza. Ciekawe czy Janek będzie walczył o pas z Pereirą.
1
Dokokszona gala UFC 290.
0
@SkilledHydra16 Miocic może być już zbyt zardzewiały, ale liczę na dobrą bitkę. Jeśli wygra Bones, co wtedy, emerytura?
0
@DLFCB czyli teoretycznie mogą ich zdegradować? Jeśli tak, na jaki poziom?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Chodzi ten Bednarek i każdemu podpowiada, ale żeby sobie zakodować, że nie trzeba lagi nadupcać całe życie to nie xD
1
Myślałem, że ptak mi w okno uderzył a to tylko noga Frankowskiego
4
@escarabajo purpurator po 14 latach treningu nadal nie jest nawet przeciętny w jakiejś płaszczyźnie. Mieć amatora parteru w pełnym dosiadzie i nie móc go trafić to beka, a co do ustawki w tej walce, czy wcześniej z Khalidovem to trzeba zrozumieć, że pudzian zwyczajnie nie potrafi się bić i tak to wygląda.
0
@Striker zwłaszcza jak na tłiterku się siedzi cały dzień co nie
1
@Krystian_mix myślałem o tym, ale to będzie wyglądać jak pikowana kanapa z lat 90. Czyli zajebiście, przekonałeś mnie.
0
Opadnięta podsufitka, zna ktoś jakiś pomysł na to?
5
Walker chyba do Araujo dzwonił, bo póki co winisjusz na fawele odesłany z powrotem
0
@esem91 ciekawe czy by doleciało
0
teraz się odwróci, City wciśnie jakieś gówno po 3 rykoszetach XD
0
Real przejmujący piłkę w środku pola i grający z kontry to jest top, nie ma co mówić. A winicjusz dalej śmierdzi.
3
@kubix05 u teściów na wsi do teraz jeździ bus na osiedlu, nie wiem ile razy w tygodniu, ale przyjeżdża, trąbi i ludzie wychodzą i kupują
0
Mnie już by noga nadupcała od tego walenia lagi w pole karne xD
1
@marcin62 aż sobie street credit puszczę
1
@Rust_Cohle 2 lata temu miałem wyrywane wszystkie 4, dolne to był koszt około 600 za jednego, góra chyba 250. Dolne musiał wiercić i dlutowac, górne wyszły jak bateria z wkrętarki xD
0
Pierwszy raz w życiu jestem na wystawie psów, dziwne hobby, ale pewnie dla tych ludzi dziwnym jest bieganie za piłką xD