0

Xavi do grudnia? XD

0

Roberto ty się nawet nie patrz na Cancelo, bo się nigdy takich rzeczy nie nauczysz :v

0

Można się przyzwyczaić, że na stykowym wyniku zespoły właśnie pokroju Szachtara nas cisną xD

0

@VeB 1899 tak widoczne, że pewnie sam nie wie do końca xD

11

@Criss18Barca kochane populizmy od konfederatów xD

0

@Recha_0684 @Pawci023x to kto w takim razie?

3

Cancelo wychodzi z kontra i sam Felix na ich połowie xD

1

Tam nikt nie ma jaj, żeby zrobić coś poza schematem podania do najbliższego

0

@Salchent tylko Oliveira mając dobry dzień ma jakiekolwiek szanse, taka moja opinia

0

@Barca1922 @negreanu ja liczę, że te cipajewy i mahaczewy dostaną na cylinder, no ale rozum mówi co innego

0

Na papierze mocarna gala UFC dzisiaj, liczę na mocne bitki

0

Odpaliłem sobie rozgrywkę rankingową w lidze legend po dobrych paru latach, bardzo ciężko się gra :v

0

10e na godzinę i owocowe czwartki, jak nie jest 5 madryciarzy na twoje miejsce

0

@Varkond a nieprawda to, w podstawkę zagrałem ponad 100 godzin, elegancko chodziło i super gra ogólnie

1

@macio_944 ja mam typowo graficzne, do tego potrafi się przyciąć na 3-4 sekundy, zazwyczaj jak jeżdżę autem

1

Pograłem w widmo wolności i bugów więcej niż na premierę podstawki xD

1

@AFA90 siedzę drugi tydzień, jeszcze na pewno jeden przede mną i już nie wiem co ze sobą zrobić

0

grałem w CP2077 na premierę, po skończeniu nie ruszałem. Na rtx2060 grało się nawet nawet, dzisiaj planuję zakup DLC, jakie macie odczucia jeśli chodzi o płynność rozgrywki i wymagania względem podstawki?

2

My tu gadu gadu o spalonym, a prawda jest taka, że taką grenadynę co miała 3 punkty przed meczem to z palcem w nosie powinniśmy kulnąć xD

0

@Azi Roberto i Alonso mogą wejść

2

Byłem blisko wygrania sporej sumy

https://zapodaj.net/plik-aoP7SkvouY

2

@Ojciec5tkidzieci w skali od fagaty do 10.
Poprawiłem.

1

@Hadim no tak się wydaje, że Xavi nie ma jajec, żeby to zrobić. Guardiola postawił Stonesa na DMie a ten elegancko tam pykał.

0

Nie oglądam Rakowa, tyle co w telewizji jak leci, ale Piaseckiego to by można przetrzeć na deski tartaczne xD

1

@HighestInTheRoom otóż to, łapią ludzi chorych, nagrywają bez żadnych konsekwencji, do tego te wychwalające komentarze na ich live'ach. Rak z nich okrutny.

1

@daniel32778 czy EPCU to są ci co prowadzą transmisje z łapania rzekomych pedofili? Jeśli tak, do zaorania natychmiastowo.

4

@Ptasior ciekawe, czy sam piłę odpalił xD

0

Dawać tego Roberto, nie da się patrzeć na tego Cancelo :v

1

@LM10GOAT poszukaj na grupkach na FB, za 300 można dostać jakieś używane profki, no i jak masz jakiś niestandardowy rozmiar to całkiem fajne, starsze modele można kupić

0

@DLFCB z drugiej strony rękawica bokserska wyrządza największe szkody mózgu, w sportach walki nie ma złotego środka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?