taxky
Dołączył/a: styczeń 2023
Chojnice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi do grudnia? XD
0
Roberto ty się nawet nie patrz na Cancelo, bo się nigdy takich rzeczy nie nauczysz :v
0
Można się przyzwyczaić, że na stykowym wyniku zespoły właśnie pokroju Szachtara nas cisną xD
0
@VeB 1899 tak widoczne, że pewnie sam nie wie do końca xD
11
@Criss18Barca kochane populizmy od konfederatów xD
0
@Recha_0684 @Pawci023x to kto w takim razie?
3
Cancelo wychodzi z kontra i sam Felix na ich połowie xD
1
Tam nikt nie ma jaj, żeby zrobić coś poza schematem podania do najbliższego
0
@Salchent tylko Oliveira mając dobry dzień ma jakiekolwiek szanse, taka moja opinia
0
@Barca1922 @negreanu ja liczę, że te cipajewy i mahaczewy dostaną na cylinder, no ale rozum mówi co innego
0
Na papierze mocarna gala UFC dzisiaj, liczę na mocne bitki
0
Odpaliłem sobie rozgrywkę rankingową w lidze legend po dobrych paru latach, bardzo ciężko się gra :v
0
10e na godzinę i owocowe czwartki, jak nie jest 5 madryciarzy na twoje miejsce
0
@Varkond a nieprawda to, w podstawkę zagrałem ponad 100 godzin, elegancko chodziło i super gra ogólnie
1
@macio_944 ja mam typowo graficzne, do tego potrafi się przyciąć na 3-4 sekundy, zazwyczaj jak jeżdżę autem
1
Pograłem w widmo wolności i bugów więcej niż na premierę podstawki xD
1
@AFA90 siedzę drugi tydzień, jeszcze na pewno jeden przede mną i już nie wiem co ze sobą zrobić
0
grałem w CP2077 na premierę, po skończeniu nie ruszałem. Na rtx2060 grało się nawet nawet, dzisiaj planuję zakup DLC, jakie macie odczucia jeśli chodzi o płynność rozgrywki i wymagania względem podstawki?
2
My tu gadu gadu o spalonym, a prawda jest taka, że taką grenadynę co miała 3 punkty przed meczem to z palcem w nosie powinniśmy kulnąć xD
0
@Azi Roberto i Alonso mogą wejść
2
Byłem blisko wygrania sporej sumy
https://zapodaj.net/plik-aoP7SkvouY
2
@Ojciec5tkidzieci w skali od fagaty do 10.
Poprawiłem.
1
@Hadim no tak się wydaje, że Xavi nie ma jajec, żeby to zrobić. Guardiola postawił Stonesa na DMie a ten elegancko tam pykał.
0
Nie oglądam Rakowa, tyle co w telewizji jak leci, ale Piaseckiego to by można przetrzeć na deski tartaczne xD
1
@HighestInTheRoom otóż to, łapią ludzi chorych, nagrywają bez żadnych konsekwencji, do tego te wychwalające komentarze na ich live'ach. Rak z nich okrutny.
1
@daniel32778 czy EPCU to są ci co prowadzą transmisje z łapania rzekomych pedofili? Jeśli tak, do zaorania natychmiastowo.
4
@Ptasior ciekawe, czy sam piłę odpalił xD
0
Dawać tego Roberto, nie da się patrzeć na tego Cancelo :v
1
@LM10GOAT poszukaj na grupkach na FB, za 300 można dostać jakieś używane profki, no i jak masz jakiś niestandardowy rozmiar to całkiem fajne, starsze modele można kupić
0
@DLFCB z drugiej strony rękawica bokserska wyrządza największe szkody mózgu, w sportach walki nie ma złotego środka ;)