33

Raz piszą, że 15, teraz 14, to ile w końcu? Najważniejsza informacja, trzeba to zweryfikować.

0

@Rhaan ale o nic mnie nie zapytałeś jak dotąd. No i nie zrozumiałeś tego co napisałem, za to ja z twoich wcześniejszych wpisów wywnioskowałem, że bronisz Sławka Memcena. I nie każdy krytykujący prawicowego polityka musi być z lewicy :v

0

@Rhaan Mentzen w projekcie nowelizacji kodeksu rodzinnego zaproponował "lekkie kary cielesne" względem dzieci, ktoś serio bierze go na poważnie? Oczywiście dodał, że w razie uderzenia dziecka za mocno, sąd musiałby rozstrzygnąć sprawę xD miał potencjał na bycie jakaś opcją dla liberałów itp. ale nic z tego.

2

@Tasde jeśli badasz reakcję, to dla mnie pomysły odrealnione. Co nie zmienia faktu, że te bądź inne rzeczy potrzebują zmian.

0

@Tasde gdyby, tak jak napisałeś, był to pomysł Hołowni to pewnie zabrałby jakąś część elektoratu konfederacji, ale nic poza tym. Imo w naszym państwie i społeczeństwie akurat takie pomysły to tylko kiełbasa wyborcza pod dany elektorat. Praktycznie niewykonalne, póki co.

1

@Tasde likwidacja tego co napisałeś to raczej proces długofalowy, nie usuniesz sobie tego od tak.

1

Bramka do szatni, de facto z dupy, podcięła skrzydła. Takie borowiki jak Alonso, Roberto czy Ferran powinni zostać z bomby odpaleni.

0

Trochę denerwuje brak prawej nogi u Raphinhi, tak mi się wydaje, że prawonożny piłkarz dużo częściej ma lepszą lewą niż lewonożny prawą xD

0

Mam problem z kompem, mianowicie zakupiłem drugi ssd na M2 i podczas uruchamiania nie bootuje mi ze starego SSD na którym jest system a w biosie priorytet ma właśnie on. Po odpięciu nowego SSD wszystko git, ktoś bardziej ogarnięty ma jakiś pomysł?

2

@GdefnyMU gram w piłkę, co prawda na poziomie amatorskim ale nie musisz nic tłumaczyć, wiem jak to wygląda :D

29

Żeby w 40 milionowym kraju nie było skrzydłowego, który potrafi minąć chociaż jednego gościa XD

6

Frankowski biegać za bardzo nie potrafi a oni mu jeszcze piłkę dają i utrudniają xD

2

Ale co sztanga dzisiaj grał klepke do madrycioków to jego xD

2

@Emhyr wygląda jakby tydzień pod lewiatanem leżał i wiśniówkę pił

1

@Kluivert_P piękny gameplan i ta obrona przed obaleniami, nie doceniałem ale fight IQ na wysokim poziomie u Edwarda. A Kamaru na dziurę zawsze cieszy

0

@Janas11224 HL, mega słabe w mojej opinii.

0

@K4tsuuu cholera wie, ale wydaje mi się, że jak wygra Edwards to mam takie przeczucie, że Usman już nie wróci na taki poziom

1

Słaba gala, do tego cukinie można sobie przespać, trzeba czekać na Usmana z Edwardsem

0

@kynio302 cały czas podpisuje się pod skierowanymi do niego słowami "no nie jest pan normalnym człowiekiem" XD

0

Chciałem pisać na cholerę wpuszczać tego Alonso ale w końcu ten pustak na jego karku się przydał xD

2

@tusieQ canva, masz tam spoko szablony

1

W najważniejszej statystyce byli gorsi :v

0

To jest po prostu niesamowite, że Araujo chowa do kieszeni takiego grajka jak małpiszon co spotkanie XD

1

Może trafił w bramkarza, ale w końcu wykorzystał swoją mityczną siłę fizyczną xD

0

Jones czy Gane, co myślicie? Imo Bones ogarnie

0

Wiem, że ten wynik to nie jego wina, ale zwyczajnie już nie mogę po takich meczach patrzeć na tego flaka Busketsa xD

1

@Medium tyle co tam punchy nastukane to głowa mała

0

@Janas11224 tak sobie przeglądałem ramblę i akurat widziałem ten post, to mówię też obstawię, zwłaszcza, że kurs 4.40. Teraz jestem o dychę biedniejszy XD

3

@Faro inni też chcą pograć, co to za argument XD szkoda, że od dłuższego czasu gówno pokazują na boisku

0

@MesQueUnClub96 zdechł jak Stuttgart strzelił, co zrobisz :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?