taxky
Dołączył/a: styczeń 2023
Chojnice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Raz piszą, że 15, teraz 14, to ile w końcu? Najważniejsza informacja, trzeba to zweryfikować.
0
@Rhaan ale o nic mnie nie zapytałeś jak dotąd. No i nie zrozumiałeś tego co napisałem, za to ja z twoich wcześniejszych wpisów wywnioskowałem, że bronisz Sławka Memcena. I nie każdy krytykujący prawicowego polityka musi być z lewicy :v
0
@Rhaan Mentzen w projekcie nowelizacji kodeksu rodzinnego zaproponował "lekkie kary cielesne" względem dzieci, ktoś serio bierze go na poważnie? Oczywiście dodał, że w razie uderzenia dziecka za mocno, sąd musiałby rozstrzygnąć sprawę xD miał potencjał na bycie jakaś opcją dla liberałów itp. ale nic z tego.
2
@Tasde jeśli badasz reakcję, to dla mnie pomysły odrealnione. Co nie zmienia faktu, że te bądź inne rzeczy potrzebują zmian.
0
@Tasde gdyby, tak jak napisałeś, był to pomysł Hołowni to pewnie zabrałby jakąś część elektoratu konfederacji, ale nic poza tym. Imo w naszym państwie i społeczeństwie akurat takie pomysły to tylko kiełbasa wyborcza pod dany elektorat. Praktycznie niewykonalne, póki co.
1
@Tasde likwidacja tego co napisałeś to raczej proces długofalowy, nie usuniesz sobie tego od tak.
1
Bramka do szatni, de facto z dupy, podcięła skrzydła. Takie borowiki jak Alonso, Roberto czy Ferran powinni zostać z bomby odpaleni.
0
Trochę denerwuje brak prawej nogi u Raphinhi, tak mi się wydaje, że prawonożny piłkarz dużo częściej ma lepszą lewą niż lewonożny prawą xD
0
Mam problem z kompem, mianowicie zakupiłem drugi ssd na M2 i podczas uruchamiania nie bootuje mi ze starego SSD na którym jest system a w biosie priorytet ma właśnie on. Po odpięciu nowego SSD wszystko git, ktoś bardziej ogarnięty ma jakiś pomysł?
2
@GdefnyMU gram w piłkę, co prawda na poziomie amatorskim ale nie musisz nic tłumaczyć, wiem jak to wygląda :D
29
Żeby w 40 milionowym kraju nie było skrzydłowego, który potrafi minąć chociaż jednego gościa XD
6
Frankowski biegać za bardzo nie potrafi a oni mu jeszcze piłkę dają i utrudniają xD
2
Ale co sztanga dzisiaj grał klepke do madrycioków to jego xD
2
@Emhyr wygląda jakby tydzień pod lewiatanem leżał i wiśniówkę pił
1
@Kluivert_P piękny gameplan i ta obrona przed obaleniami, nie doceniałem ale fight IQ na wysokim poziomie u Edwarda. A Kamaru na dziurę zawsze cieszy
0
@Janas11224 HL, mega słabe w mojej opinii.
0
@K4tsuuu cholera wie, ale wydaje mi się, że jak wygra Edwards to mam takie przeczucie, że Usman już nie wróci na taki poziom
1
Słaba gala, do tego cukinie można sobie przespać, trzeba czekać na Usmana z Edwardsem
0
@kynio302 cały czas podpisuje się pod skierowanymi do niego słowami "no nie jest pan normalnym człowiekiem" XD
0
Chciałem pisać na cholerę wpuszczać tego Alonso ale w końcu ten pustak na jego karku się przydał xD
2
@tusieQ canva, masz tam spoko szablony
1
W najważniejszej statystyce byli gorsi :v
0
To jest po prostu niesamowite, że Araujo chowa do kieszeni takiego grajka jak małpiszon co spotkanie XD
1
Może trafił w bramkarza, ale w końcu wykorzystał swoją mityczną siłę fizyczną xD
0
Jones czy Gane, co myślicie? Imo Bones ogarnie
0
Wiem, że ten wynik to nie jego wina, ale zwyczajnie już nie mogę po takich meczach patrzeć na tego flaka Busketsa xD
1
@Medium tyle co tam punchy nastukane to głowa mała
0
@Janas11224 tak sobie przeglądałem ramblę i akurat widziałem ten post, to mówię też obstawię, zwłaszcza, że kurs 4.40. Teraz jestem o dychę biedniejszy XD
3
@Faro inni też chcą pograć, co to za argument XD szkoda, że od dłuższego czasu gówno pokazują na boisku
0
@MesQueUnClub96 zdechł jak Stuttgart strzelił, co zrobisz :(