taxky
Dołączył/a: styczeń 2023
Chojnice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@don'T.R.I.P.e może nie zna polskiego
1
@Arden daj mi bit, nie zmarnuję
1
Tańczę se baciate no i jestem z Polski, macham łapami i jestem Lewandowskim
1
Balde 20 metrów autostrady a czawi pokazuje żeby uspokoił, największym atutem chłopa jest szybkość a ten mu kaganiec założył xD
1
Bob Marley oprócz kilku znanych piosenek potrafi też przypasztecić z dystansu jak się okazuje
1
Niby grasz tak jak trenujesz, a kto jest odpowiedzialny za treningi i układanie taktyki? Otóż to panie denzel
2
@taxky w sensie fawelarz
2
Najlepsze w tym meczu było wiecie co? Gówno.
2
Napoli tego kuponu już nie spierdoli.
0
Laporta ma za dużo w bębnie a za mało w głowie, że trzyma dalej tego bolca denzela
0
Jest tu ktoś kto się zna na piłach spalinowych? Szukam czegoś używanego do 700-800zl, głównie interesuje mnie dostępność części zamiennych, ergonomia raczej bez znaczenia, bo do przerobienia póki co z 25m gałęziówki i 15m grubszej olchy.
1
6 powodów - 6 zawodników, którzy mogą zrobić różnice jakimś błyskiem indywidualnym, ale jako drużyna dalej padaka
0
Ale by się obejrzało takiego Mingeze z Luukiem za Ludwiczka, ehh
2
Chętnie bym zobaczył lewego przez 120min. Jego przyjęcia w połączeniu z tym boiskiem, miód na moje oczy
0
@KamQiX zgadzam się co do scen walk, zwyczajnie sztuczne przedłużanie dla efektu
2
Lewandowski na pewno ma jakieś taśmy na Xaviego.
Tak samo jak Xavi ma na Laportę.
0
@gumaz ilu ludzi zdobyło złotą piłkę rambli? No właśnie
2
Kowadło w ręce trzeba przyznać, Josh Emmett poskładał chłopa jak origami na wczorajszej gali UFC.
0
@szymek029 to moja specjalność
0
Raphinha za bardzo wziął do siebie słowa coacha o zjednoczeniu i zjednoczył się z upośledzeniem
2
"To moment, aby być zjednoczonym, a widzę, że media nie są zjednoczone. Trzeba być bardziej zjednoczonym niż zwykle"
Odpalił protokół na pełną moc XD
27
Musiałem zadzwonić do szefa, że nie przyjdę dzisiaj do pracy, bo całą noc rzygalem po wczorajszym meczu
1
Mecz się zrobił bardzo derbowy. Przypominam, że gramy z Antwerpią
0
@BorzyKrzys zastanawia mnie dlaczego walił tą gaśnicą wszędzie dookoła, zamiast zgasić te świeczki jak chciał xD
0
Witam po dwudniowej banicji. Odniósę się do meczu i ludzi którzy pisali, że Raphinha powinien zejść z boiska. Otóż nie, on powinien nam zejść z oczu i nie wracać.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
2
Czy to jest ten syndrom oblężonej twierdzy?
0
@MesQueUnClub_87 generalnie chodzi o to, żeby je opchnąć za jak najwięcej, dlatego pytam o odrdzewiacz xD
0
Mam na alufelgach nalot z rdzy, czy sprawdzi się jakiś odrdzewiacz czy coś podobnego?
1
Ale Roque by ładował bramkeczki z tego co miał Lewy