taxky
Dołączył/a: styczeń 2023
Chojnice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani dzięki. Czyli zostaje odświeżać co 10 minut xd
0
Czy ktoś wie, jak na amazon prime day są oferty, to czy po wyczerpaniu zapasów jakiegoś towaru jest szansa na jego uzuplenie w tej cenie z prime day?
1
@Salchent o tym mówię, rekord nabity na bumach, walka o pas z Iaquintą, obrona z dziurawym Gejczim, mocnym Porierem i Conorem. Reszta wyczyściła swoje kategorie, JJ I GSP zdobywali pasy w wyższych kategoriach wagowych. Tak jak mówię - trzeba było walczyć dalej - narzędzia na GOATa miał na pewno.
0
@Walpiano Khabib półka niżej, 3 obrony pasa vs 10 obron pasa. To że Khabib dominował to jedno, ale trzeba było walczyć dłużej.
0
@lajcior JJ, Demetrious Johnson, GSP, taki GOAT tier, pewnie niedługo Makhachev. Później Khabib, Anderson Silva i kilku innych.
0
Ale człowiek by chciał takiego Alvareza w Barcelonie, świetny jest
3
@karolup copa mundial, na całe życie będziesz miał
0
Po co ten Balde macha tym przeszczepem, że chce piłkę, skoro i tak odda do najbliższego
4
Jeszcze jednego Pana kapitana niech spakuje do worka i elo
0
Tak przypadkowo sobie włączyłem ManU. Pytanie do kibiców, oni tak w każdym meczu grają, czy sylwestra dzisiaj świętowali?
4
- Blade po co ci prawa noga?
- podpieram sie niom
0
Ale tam wariaty wymyślili w tej obronie
0
Blade jakby miał złamać do środka na prawą nogę to chyba by udaru dostał XD
41
Skoro Pena tak dobrze wychodzi z bramki, to czy mógłby wyjść i już nie wracać?
2
O japienie, mało mi szyby nie wybił w chałupie XD
0
Znacie jakieś zagraniczne strony internetowe na których są części samochodowe? W Polsce ciężko o dostępność tego, czego szukam
37
De la Fuente przestań mi Barcelonę prześladować
8
Nie myślałem, że to kiedyś napiszę, ale pięknie się ogląda Real XD
0
Z jakiej strony kupować bilety na mecz? Planuję 1.01 jechać na Burnley, ale nigdy nie kupowałem biletów przez żadne strony, a nie wiem czy będzie możliwość kupna w dniu meczu na stadionie, więc wolę się zabezpieczyć
0
Za karę jutro taczkami będą gruz wywozić z Camp Nou
6
Yamal, jako, że jesteś jeszcze młody napiszę:
Usiądź mi obok mordy
1
Nie śmieją się w Madrycie, śmieją się na całym świecie
0
Lewciu odpalił Flickswagena
0
Transfer Olmo na papierze i w aktualnej sytuacji finansowej, to nawet nie jest dramat kurba, jak to mówił Zbyszek Stonoga, a coś o wiele gorszego. Życzę mu, żeby zamknął mi moją głupią mordę, elo
1
@FCB_dimiC a to, że pękła mi rura objawiało się solidnym dymem z silnika, nie było żadnego błędu, spadku mocy czy głośnej pracy silnika, po prostu trzeba było zdiagnozować skąd ten dym
1
@FCB_dimiC potężny opel Insignia z 2010 XD
1
@FCB_dimiC pękła mi rura łącząca katalizator z turbiną, musiałem ją wyjąć i dać do pospawania, a żeby wyjąć katalizator musiałem odpiąć sondę.
1
@SeWo77 po prostu wyskakuje błąd awarii silnika i mam skontaktować się z serwisem xD
0
Jest tu jakiś obeznany mechanik samochodowy i może powiedzieć, czy po odłączeniu sondy i ponownym podłączeniu może wyskakiwać błąd awarii silnika?
0
Wie ktoś, czy da się zamówić coś z Amazonu UK? W każdej ofercie mam, że nie mogę zamówić do Polski