0

@Safrani dzięki. Czyli zostaje odświeżać co 10 minut xd

0

Czy ktoś wie, jak na amazon prime day są oferty, to czy po wyczerpaniu zapasów jakiegoś towaru jest szansa na jego uzuplenie w tej cenie z prime day?

1

@Salchent o tym mówię, rekord nabity na bumach, walka o pas z Iaquintą, obrona z dziurawym Gejczim, mocnym Porierem i Conorem. Reszta wyczyściła swoje kategorie, JJ I GSP zdobywali pasy w wyższych kategoriach wagowych. Tak jak mówię - trzeba było walczyć dalej - narzędzia na GOATa miał na pewno.

0

@Walpiano Khabib półka niżej, 3 obrony pasa vs 10 obron pasa. To że Khabib dominował to jedno, ale trzeba było walczyć dłużej.

0

@lajcior JJ, Demetrious Johnson, GSP, taki GOAT tier, pewnie niedługo Makhachev. Później Khabib, Anderson Silva i kilku innych.

0

Ale człowiek by chciał takiego Alvareza w Barcelonie, świetny jest

3

@karolup copa mundial, na całe życie będziesz miał

0

Po co ten Balde macha tym przeszczepem, że chce piłkę, skoro i tak odda do najbliższego

4

Jeszcze jednego Pana kapitana niech spakuje do worka i elo

0

Tak przypadkowo sobie włączyłem ManU. Pytanie do kibiców, oni tak w każdym meczu grają, czy sylwestra dzisiaj świętowali?

4

- Blade po co ci prawa noga?
- podpieram sie niom

0

Ale tam wariaty wymyślili w tej obronie

0

Blade jakby miał złamać do środka na prawą nogę to chyba by udaru dostał XD

41

Skoro Pena tak dobrze wychodzi z bramki, to czy mógłby wyjść i już nie wracać?

2

O japienie, mało mi szyby nie wybił w chałupie XD

0

Znacie jakieś zagraniczne strony internetowe na których są części samochodowe? W Polsce ciężko o dostępność tego, czego szukam

37

De la Fuente przestań mi Barcelonę prześladować

8

Nie myślałem, że to kiedyś napiszę, ale pięknie się ogląda Real XD

0

Z jakiej strony kupować bilety na mecz? Planuję 1.01 jechać na Burnley, ale nigdy nie kupowałem biletów przez żadne strony, a nie wiem czy będzie możliwość kupna w dniu meczu na stadionie, więc wolę się zabezpieczyć

0

Za karę jutro taczkami będą gruz wywozić z Camp Nou

6

Yamal, jako, że jesteś jeszcze młody napiszę:
Usiądź mi obok mordy

1

Nie śmieją się w Madrycie, śmieją się na całym świecie

0

Lewciu odpalił Flickswagena

0

Transfer Olmo na papierze i w aktualnej sytuacji finansowej, to nawet nie jest dramat kurba, jak to mówił Zbyszek Stonoga, a coś o wiele gorszego. Życzę mu, żeby zamknął mi moją głupią mordę, elo

1

@FCB_dimiC a to, że pękła mi rura objawiało się solidnym dymem z silnika, nie było żadnego błędu, spadku mocy czy głośnej pracy silnika, po prostu trzeba było zdiagnozować skąd ten dym

1

@FCB_dimiC potężny opel Insignia z 2010 XD

1

@FCB_dimiC pękła mi rura łącząca katalizator z turbiną, musiałem ją wyjąć i dać do pospawania, a żeby wyjąć katalizator musiałem odpiąć sondę.

1

@SeWo77 po prostu wyskakuje błąd awarii silnika i mam skontaktować się z serwisem xD

0

Jest tu jakiś obeznany mechanik samochodowy i może powiedzieć, czy po odłączeniu sondy i ponownym podłączeniu może wyskakiwać błąd awarii silnika?

0

Wie ktoś, czy da się zamówić coś z Amazonu UK? W każdej ofercie mam, że nie mogę zamówić do Polski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?