tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze Chorwaci się bronia. Ciężko będzie
0
@kanver_ gra dalej
1
@PJ777 W LL to Lewy by faulował bramkarza, a za symulke czerwień by wyłapał
3
Kur. oby Lewy był cały
1
Jeden z lepszych jak nie najlepszy mecz Zielińskiego
5
Weź tu zrozum piłkę, Chorwacja kontroluje mecz, my kontra gol
0
Pedri wchodzi na 25 minut
0
Ale my sie źle ustawiamy w obronie. Chorwaci chyba sami w szoku ile maja miejsca czasem. I jak często piłkarze nie są kryci, dziś świetnie pressujemy, ale te błędy w ustawieniach obrony
0
zaraz nam wbija
0
Czy Moder zrobił cos dobrze w tym meczu?
2
chaotycznego biegania wystarczyło na 15 minut, ale tu Bułka słabo się ustawił
0
@Consigliere kompletnie bz szans, nikt by tego nie obronił
0
@mariosss20 ta, dlatego mamy cały czas zdrowe PKB. Pedały biegają po ulicach i adoptuja dzieci, kobiety wycinają 8 miesięczne dzieci i mamy milion imigrantów z Palestyna
0
@Sebastian7 a to luz. Nie wiedziałem że można znaleźć w necie co masz zapisane na siebie. KRS i dom to ok, ale samochody. Widocznie się muszę uczyć jeszcze
0
Zdecydowana większość chce ławki Lewego. Więc niech się sprawdzają inni. Może czas zakończyć reprezentacyjna karierę
2
@Wasacz_ Pedri, Cubarsi ławka
8
O zajeb. Wszyscy oszczędzają naszych piłkarzy. Mega
0
@Sebastian7 ale sprawdzałeś akt własności? Czy w wierzysz tu na słowo :)
1
@BorzyKrzys nie wiadomo. Ja tak szybko Coco i Igi bym nie skreślal.
0
@DTMisTheBest a robisz fuchy narzędziami szefa? :)
1
@Sebastian7 pytanie czy są w ogóle jego
0
@Pnog37 boziu aż tak dobrze. @FcPortoFan1999 kurde jednak polska sieczkę obejrzę
0
@Safrani kolejny głupi kraj chce do ue. Po za jest znacznie lepiej
0
@esem91 poczekajcie to w końcu prawa stronę chce ten cpk czy nie chce bo się gubię
0
@barcelonaLM a niby co oni mają osiągnąć z 5-6% poparciem? Trzymają się stołka, tyle. Nowe wybory to ryzyko że wogole nie wejdą
0
Oby bez kontuzji
7
@Kgorecki2500 to jest Kur. Żenujące
4
@KrychaFCB ale czy skłamał?
0
@FcPortoFan1999 Ja tak robię. Tylko pamietaj by później relacje zdać.
0
@Lucerfi Ta, te obozy z tego co wiem to sa na pewno dla tych nielegalnych imigrantów, pewnie z Niemiec :) Dlatego nawet o Azyl nielegalni nawet nie moga wnioskować, prawda?