0

@FcPortoFan1999 zmarnowane setki to fart?

0

@esem91 to się zdecyduj grają dobrze czy ch. skoro szans nie mamy.

0

@partymaker a co dziś było fartem?

2

@Derean ta, 42 mecze bez porażki w LL, fart. Obecna piłka to efektywność. Real gra to co musi, na każdej pozycji maja kogoś kto im mecz wygra, czt. Bramkarz wyciągnie tego co nie wyciągnie średniak, napastnik strzeli cos czego średniak nie strzeli. Tyle i aż tyle

0

@FanBarcy22 Napastnicy zrobili swoje, Bramkarz zrobił swoje, to nie balet, liczą się indywidualności a te real ma z najwyższej półki

0

Jaka ławka Realu, Rodrygo, Modric,

0

@Barcaa12 na to nie licz.

0

Ale Real dobrze biega dziś. Klasyk będzie mocny za tydzień

0

@kamiVeB zawsze był w meczach z lepszymi zespołami

0

@kamiVeB gdyby to on mial sytuacje sam na sam to na bank by Celta prowadziła.

0

@kanver_ gdzie ty widzisz słaba formę. Grają swoje, to jest ich pomysł na grę. Nie grają pozycyjnie, czekają na przejecie piłki i kontrę. Zawsze tak grają.

1

@SinMistico Kurtuła tez umierający był przed. Ciekawe co za eliksir wszyscy maja podczas przerw na reprezentacje

0

Real bardzo dobrze wyglada fizycznie i dobrze pressuja. Celta fajnie gra na 1 podanie. Fajny szybki meczyk

0

No tak to co trzeba wykorzystać Celta sprdl. A tak pkt się nie da zdobyć z RM

1

@Comentateiro Na pewno będzie ciekawie, bo oba zespoły grają wysoko. Co powoduje ze może być sporo bramek, a raczej na pewno będzie

1

@Comentateiro no słaby ten BM. 4-0

1

@Comentateiro Robią swoje 2-0

0

@Szklaner to nie napina, to nudne jest już.

0

@Szklaner macie wy kompleks tego Manu. Przegrywają radość, remis radość, wygrywają to słabo bo tylko jednym golem.

2

@DonCarletto Z Bayernem miało być.

0

@DonCarletto taki se? Interwencja Argentyna Francja? Ostatni mecz z Bm co w końcówce wyciągał. Koleś jest dobry

0

@Cvzx poproś o aukcje na allegro, tam ciebie chroni przed kradzionymi. Powiedz ze opłacisz aukcje. Jak odmówi to znaczy że lewizna

0

Aktualizacja wypadku z rana w w Gdańsku.
"Prokuratura poinformowała, że z zapisu tachografu ciężarówki wynika, że 37-letni mężczyzna, który staranował samochody stojące w korku, jechał z prędkością niemal 90 km/godz.

Potwierdziło się, o czym wcześniej wspominał cytowany przez nas świadek zdarzenia, że sprawca, przed uderzeniem w samochody, nawet nie podjął próby hamowania. Policjantom tłumaczył, że się zagapił."
Ciężarówka wjechał w korek z prędkością 90. Zginęło 5 osób, dzieci, uszkodzone 18aut,15 osób w szpitalu
Fotki tu
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Nocny-karambol-w-Gdansku-nowe-fakty-i-relacje-swiadkow-n194827.html

1

@clyde jeszcze więcej możliwości online. Jest mobywatel, możliwość podpisu certyfikowanego przez bank. Po cholerne te urzędy

0

@Cvzx pytanie czy nie kradzione

1

@Cvzx Nowy i bez gwarancji, nie jest to dziwne?

2

@barteq on się przyznał do tego błędu. Flick Chcę by Pena bronił, niech broni, La Bamba zawsze pisze, trenerzy przecież wiedzą lepiej bo widzą na treningu. Więc i tu zostawmy że wie lepiej. Jak zawsze wyniki rozlicza wszystkich w tym sporcie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messibestplayerintheworld ja też. La bamba za tydzień ponownie też tak będzie uważać.

0

@Technik po słowach Flicka można na razie wywnioskować ze dla niego Pena jest 1. Tyle, koniec historii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?