tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seledynowy on jest w defensywie beznadziejny, pobiega 20 minut i padnie, bo biega wszędzie. No chyba że Flick go już nauczył jak ma skutecznie pressowac. Ja zdecydowanie wolę Pedri/ Cassado i Olmo wyżej na pierwsze 45 minut.
2
@wawrzyn1 a jak ma być? I co nas to obchodzi co on będzie robił za tydzień.
2
@Safrani dla nas bardzo dobrze, Rodrygo z nami zawsze dobrze gra
4
@Sysia11 a pisał tu ktoś ze on placek, że tylko karne broni
0
@kanver_ nie, najważniejsza jest LM. To tam buduje sie renome, a nie wygrywajac LL Jesteśmy skompromitowani w LM od 8 lat i czas by Barca wróciła.
0
@ini_barca Forma z przed kilkunastu lat :)
2
@Damiain Zmieniamy go od 8 lat. Tak jak zawsze patrze na wynik RM w LM i pisze ze i tak wygraja. Tak w Barcelonie już z przyzwyczajenia patrzę, że i tak każdy wie jak sie to skończy. A później wymówki, a to czerwona, a to sędzia, a to błąd bramkarza i tak do usranej śmierci. Wczoraj Vazquez zawalił 1 połowę, co zrobił cały zespół? Wyszedł i wprdl 5 nie szukając wymówki.
Ale mamy nowy sztab, nowe otwarcie w LM. Chciałbym sie miło zaskoczyć.
0
@cules100pro Przecież w reprezentacji nadal śmiga na skrzydle. Kiedy on wpadł na 9-tke?
0
@cules100pro To prawda.
2
@cules100pro Vini ogólnie piłkarsko obecnie wygląda lepiej. Mbappe wygląda tak samo słabo jak w reprezentacji i w PSG z ostatniego roku. Po prostu Francuz jest pod forma.
0
@FcPortoFan1999 u Stanowskiego jak był to la bamba byka zachwycona. Więc widocznie dobry kandydat
3
Wiecie jak się wola moderacje przeciez. Wpisać wystarczy kolor zakazany.
6
@challenger skąd wiesz czy zabraknie to po pierwsze, po drugie nie, sory, napisałeś wyraźnie klub nie może na niego liczyć, więc jest to poprostu kłamstwo. A kłamstwa mamy wystarczająco dużo w polityce. Nie bronię tu Fdj bo wszyscy mają dość, ale wyraźnie wprowadzasz w błąd tym artykułem.
0
@Pnog37 wygrają
1
@Lola120 wrócą, zawsze się nakręcamy na początku roku a później oni idą dalej. Ale wprdl dziś i w sobotę oj bardzo by smakował
0
O mnie młody zaskoczył. Ma 9 lat i wyskoczył, wiesz dlaczego Messi jest najlepszy na świecie. Bo wygrał puchar świata i buty.
A Ronaldo butów nie wygrał.
Zamykam temat który piłkarz jest najlepszy w historii.
4
@Cule1234 to na jakiej podstawie redaktor tego czegoś pisze cytuje "Starcie z Bayernem zapowiada się wymagająco dla Barcelony Flicka. Wysoki poziom meczu i emocji mamy gwarantowany. Zabraknie filaru pomocy, kapitana, wicelidera listy płac."
0
Jezu jak to dobrze ze Vazquez im to psuje. Strasznie wkurw. Typ.
1
Czy gdziekolwiek był komunikat że on na jutro nie jest powołany?
1
@partymaker jakby mu jaja ktoś skręcił
0
@ali3gator z nami zagrają mecz sezonu
1
@Wasacz_ gdzie tu kontrowersja. Jako jedyny z Konfy nie udaje gdzie mu bliżej. Reszta grać ta sama muzykę będzie jak im władze damy
1
@Wasacz_ chyba jednak bym byl przed tobą :)
Mogła by już zagrać bo ciekaw jestem formy psychicznej u niej
0
@abram3k Musiala to ktoś kto robi różnice, oby nie był jeszcze gotów.
1
@takisobiektos nie prawda. Ale sam mowi ze kibicuje Realowi to oczym my rozmawiamy? Oni sami mówia za kim za. Laboga, Krecidło, Gazda - RM
3
@abram3k Ja prdl Madryt bedzie komentował Barce
0
Jakas Kontuzja FDJ ze taki atak?
0
@pikass14 Jeśli dobrze Twitter rozumiem to nie chodzi o to że on ma kontuzje, tylko że względu na kontuzje ma ograniczenie w mięśniu dwugłowym że nie może go wyprostować w 100%
11
@Sulimo Wziął, ale nie lubi.
0
@maik Rola 9-tki ma być by był tam gdzie piłka w polu karnym. Dlatego jest tak świetny.