2

Królewna pewnie asekuracyjna bo jeszcze się kontuzji nabawi. Dyskomfort to ma we łbie.

3

@Eto'o9 R10 patrząc na jego strasznie zła grę w defensywie to bardzo zły pomysł

1

@Wasacz_ jestem mega ciekaw jej powrotu.

0



Dobrze? Źle?

0

@MesQueUnClub96 wyjaśnij zatem.

1

@tomek8756 jakie to jest Kur. Sztuczne. A najlepsze że prawica darła japę jak to Trzaskowski w metro książki czyta pod kampanie. To jak to sztuczne gówno nazwać. Politycy to szambo

5

@tomek8756 chłop chce ślub na próbę :) ma sens. Powinno być ze do 60 dni możesz anulować wysyłając SMS o treści sprdl-am :)

0

My tych piłkarzy to szukamy nie wiem gdzie. Czemu wiecznie obecni / wypozyczeni piłkarze są na l4


2

@BARCA1899Messi tam holender był w obu meczach. Najbardziej nas wtedy właśnie holender wydymał. Nie pamiętam sędzia główny oglądał w ogóle ta rękę? Czy tylko Var?

2

Dlaczego mnie nie dziwi ze to Holender powiedział. Ja prdl jakie oni maja ego, wieczne kazdego krytykuja.

0

@ShawnC nie no chyba mial krotka przerwe. Ale u nas kontuzje rosna a nie spadaja vs poprzednie sezony.

0



Ten też na wiecznej kontuzji. Gra co 3 mecz i wieczna kontuzja

0

@priest9999 Dużo bedzie zależeć od tego czy wróci Musiala, on sporą różnice u nich robi w ofensywie

0

@priest9999 Spoko to jest jeszcze gorzej :D

0

@priest9999 Sofascore tak podaje, nie wiem który bardziej wiarygodny.,
Na sofascore dodał wygrana w Audi Cup :) to jeszcze gorzej. To jest masakra jakaś

0

Statystyki Barca - BM
W - 3
R - 1
P - 9
Ostatnia nasza wygrana 9 lat temu, ostatni gol strzelony BM 4 lata temu, a graliśmy 4 razy
Czy jest zespól w Europie z którym mamy równie fatalny bilans?

0

@Quahoo Może Wojtas nie wyglada dobrze na treningach. Cholera wie

0

@Eto'o9 R10 Jest juz info kto sedzia z BM?

0

@Eto'o9 R10 Mysle że Flick wie o tym. Jak zagramy tak samo to jest ryzyko jak za czasów Xaviego gdy po 10 minutach było 2-0 po dwóch wrzutkach za linie obrony. Mamy wolnych środkowych i tu trzeba znaleźć rozwiązanie.

1

@Jakchcesz od 8 lat dostajemy w LM lanie. Wiec ja na chłodno juz podchodzę, w środe pierwszy powazny mecz w Europie i cokolwiek sie dowiemy o tym zespole.

5

Czas w środę na pierwszy bardzo poważny test tego zespołu. Nie ma co sie oszukiwać, na razie to popierdółki te zespoły. Czas byśmy w Europie z najmocniejszym rywalem pokazali jaja co zbudowało by ten zespół jeszcze bardziej. BM ma swoje problemy, Musiala raczej z ławki i Pavlovic im wypadł. Kiedy jak nie teraz. Tylko ta nasza lewa strona

1

@Comentateiro W Sobote o 23 bedziemy wiedziec do kiedy Flick z nami zostaje.

0

@626 Eric wroci do srodka, a Rafa na lewo jak nic Ericowi nie bedzie, plan B, FDJ.

0

@RoberDzik Gavi na pewno od 1 minuty nie. Raczej wyjdzie Eric jak mu nic nie jest, plan B to pewnie FDJ i tego FDJ najbardziej sie obawiam

1

@barteq nie ma opcji od 1 minuty

0

@Azazel_Pazuzu jeszcze lewy obrońca.

0

@michalgajdek Ale formacie czego? AAA Barca on tour

0

@FanBarcYxD nic nie odwalił, ale strzał równa się gol.

0

@Andi18 mnie nie martwi, jest dramatyczny od poprzedniego roku juz przed kontuzja. To nie jest poziom Barcy i nasz największy problem w tym sezonie

3

no i pięknie, podsumowując:
- wszyscy zdrowi ( FDJ się rozgrzewał ale nie wszedł, wiec chyba kontuzja )
- manita
- świetnie Cassado pierwsza połowa
- najlepsi Pedri, Rafa, Lewy swoje

najgorsze:
- to co zwykle, lewa cała strona, Ansu, Balde, Gerard ( to strasznie źle wyglada na tle reszty zespołu )

neutralne:
- Pena sam na sam to się równa gol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?