0

Ale Halaand bramę strzelił. Ibra v2. Obejrzyjcie później sobie.

0

@Cvzx tu chodziło bardziej o kontuzje niż umiejętności

0

@Antimadridista~ no coś co nie było możliwe nawet za najlepszych czasów Barcy. Kosmos

1

@Matheu12 jo długo już formy brak

0

@visca_josef genialny jest chłopak

0

@ViscaelBarca2007 w pierwszym był bardzo szybki na tym bazowal. Obecnie nie bazuje już również na tym. Obowiązkowe miejsce do zmiany w kadrze

1

@ViscaelBarca2007 od roku tak ma. To semedo v2.

0

@Cvzx musimy odzycjac piłkę, a Pedri w tym jest świetny. Cassado również.

2

Mega wynik. Potrzebne wzmocnienie do pressingu a i na pewno nie obrona Częstochowy bo nas dojadą. Ale Flick nie jest z tych co bronią wynik. Ale przydałby się w formie Fdj, Gavi, Olmo. Chociaż 2

0

Jak piłkarz w formie to wszystko wychodzi. Mega forma Rafy

0

@Stinger_ padną w końcu. Teraz nie mają nic do stracenia.

1

@esem91 właśnie dobrze by było trzymać dobry wynik dla nas jak najdłużej i z ławki Olmo

0

@partymaker o maruda

0

@partymaker raczej ty. Bo dla ciebie każda inna opinia to marudzenie. Bez odbioru, blokada taki przycisk jest i życie jest łatwiejsze. Polecam
Podsumujmy moje marudzenie:
- Pisałem że Olmo kontuzja, zjechaliście jak psa jak to marudzę jak to krewka z nosa.
- pisałem o osasune że nam wprdl, przed meczem za duża ilość kontuzji, skończyło się jak skończyło.
- pisałem że z Monaco powinniśmy zdjąć napastnika a nie grać bez pomocników.

Tak marudzę. A od roku pisze o Balde jak poziomem to nie ten klub.

0

@kamiVeB zostawiłbym Rafę jak ostatnio a na skrzydło Pau.

0

@Kondziubarca no niestety coś w tym jest.

0

Ten Fermin, pomarudzić trzeba, jakoś ja fanem jego nie jestem ze względu na defensywe.

0

@Rewolucja123 bez niespodzianek. Pena bramka, pytanie kto za Ansu. Ja bym chyba wolał zostawić Rafę w środku, duzi biega i pressuje, a na skrzydło Pau

0

Pena od pierwszej, dziennikarze krzyczą.

6

Takie dezavi z psg


1

@Peciak cieszy fakt, że co raz więcej ludzi wyrasta z Konfy.

4

@okiemtypera_lucaxx95 ja to z Interem Miami sobie kupiłem finał KMŚ

1

@reloaded A co ma być jest w kadrze.

5

6

Sa powołania. FDJ w kadrze.


2

@RoberDzik zdecydowanie ograć BM. Pokazanie sie w Europie to obowiązek Barcelony po bardzo słabych 8 latach. Porazke z RM to sie zapomni po 4 dniach i walka w LL na spokojnie leci dalej.

1

@_RL9 To pewnie Ferran strzelał.

0



Ja wiem, ze nie wolno życzyć źle, bo sami możemy dziś kogoś stracić, ale osłabienie byłoby spore dla RM

1

@Pedri16Future nie licz tu na obiektywizm. Jak pokazujesz fakty to zawsze jesteś pesymista nie wierzący w swój zespół.

0

@Gibbon_FCB poczekaj, to popatrzmy na statystyki. Co roku, słabo zaczynają zgarniają lm oraz często ll. Więc chyba narracja słuszna wszystkich czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?