0

@TheNekro94 wrzutki w rozumieniu za linie obrony, nie ze skrzydła

0

Ancelotti bedzie chciał zagrać to co ostatnio z Xavim. Czyli wrzutki za linie na szybkich Mbappe i Vini.

5

W drugą stronę mam wrażenie że obrońcy mogą wiele, napastnik musnie obrońcę i faul. Faul na Araujo z RM tego samego typa.


0

@Kgorecki2500 kurs na RM to 2.05 więc też można zarobić.

9

Barca pokonała Bayern i czekała na to 10 lat.
W sobote szansa by zatrzymać Real na 42 meczach bez porażki w LL.
Czy to może być aż taki hardcorowy tydzień.

5

@Kgorecki2500 RM nie przegrał od 42 meczy w LL. To jest powód

0

@JaneKOS Poszło na Viniego

0

@Kapitan hawk Żartujesz? :)

0

@Ryoumen ona już dawno po prawej stronie

2

@Zoker Nie wiem, dużo osób go cały czas krytykuje. Tak poprzedni sezon był katastrofa i sam to przyznał. Ale dupsko nam uratował po Koemanie i zdobył majstra, do tego rezygnował z kasy i jest zawsze oddany Barcie. Wkur. mnie ta wieczna nagonka na niego

13

@Zoker Na bank jest zadowolony, zawsze pokazywał, że jest socios Barcy przez duże S.

1

@Derean Dwie bramki Rafy wpadły bo jest w kozackiej formie, wtedy na prawdę wszystko wpada. Dembele ostyatni mecz w LM LE zawalił :) Marnował takie sytuacje ze głowa boli

0

@Herato Placek z 10G / 10 Asystami? Aha

1

@priest9999 Jedna kontuzja w ataku i mamy problem.

3

@BezglutenowyPedri Cassado - Mascherano? Może w defensywie, bo rozgrywaniem i kierowaniem gry to nie widze u nich podobieństwa
Bernal w 100% prawda

0

@jackdaniels w ofensywnie tak. A defensywa?

0

@BorzyKrzys under armour. Jakościowo bardzo dobre

0

@partymaker w szczególności ostatni sezon to taktyczna demolka. Strasznie wszyscy w nas wjezdzali

0

@betonito raczej LE. Xavi wcale nie parł w te dna Barcy i ciśnienie by mieć piłkę

7


Pewnie nie widzieliście. Ibra v2

0

@krol211 nie wiem ale obserwuję go duża ilość ludzi, dużo ludzi zobacz z redakcji fcbarca. Na pewno fan Barcy i na bank ma tu konto :)

5

Zobaczcie na wypociny tego orła :)
https://x.com/thexdeaf/status/1849176816210137479

2

@Coutinho007 Olmo lepiej piłkę trzyma. Real trzeba zaatakować od 1 minuty.

0

@Messi96_96 no Cassado musi też odpoczywać

0

@Bulbulator na reszcie trzeba napisać. Ja prdl 10 lat

6

10 lat czekania by w końcu BM pokonac. Wielka sprawa.

0

Ja prdl. No przecież nie może nam wypaść ostatni Dm. Chyba stłuczenie tylko

0

@clyde on był kosmicznie skuteczny.

12

Pena jaka interwencja. Ja prdl

0

Ale Halaand bramę strzelił. Ibra v2. Obejrzyjcie później sobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?