tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 wrzutki w rozumieniu za linie obrony, nie ze skrzydła
0
Ancelotti bedzie chciał zagrać to co ostatnio z Xavim. Czyli wrzutki za linie na szybkich Mbappe i Vini.
5
W drugą stronę mam wrażenie że obrońcy mogą wiele, napastnik musnie obrońcę i faul. Faul na Araujo z RM tego samego typa.
0
@Kgorecki2500 kurs na RM to 2.05 więc też można zarobić.
9
Barca pokonała Bayern i czekała na to 10 lat.
W sobote szansa by zatrzymać Real na 42 meczach bez porażki w LL.
Czy to może być aż taki hardcorowy tydzień.
5
@Kgorecki2500 RM nie przegrał od 42 meczy w LL. To jest powód
0
@JaneKOS Poszło na Viniego
0
@Kapitan hawk Żartujesz? :)
0
@Ryoumen ona już dawno po prawej stronie
2
@Zoker Nie wiem, dużo osób go cały czas krytykuje. Tak poprzedni sezon był katastrofa i sam to przyznał. Ale dupsko nam uratował po Koemanie i zdobył majstra, do tego rezygnował z kasy i jest zawsze oddany Barcie. Wkur. mnie ta wieczna nagonka na niego
13
@Zoker Na bank jest zadowolony, zawsze pokazywał, że jest socios Barcy przez duże S.
1
@Derean Dwie bramki Rafy wpadły bo jest w kozackiej formie, wtedy na prawdę wszystko wpada. Dembele ostyatni mecz w LM LE zawalił :) Marnował takie sytuacje ze głowa boli
0
@Herato Placek z 10G / 10 Asystami? Aha
1
@priest9999 Jedna kontuzja w ataku i mamy problem.
3
@BezglutenowyPedri Cassado - Mascherano? Może w defensywie, bo rozgrywaniem i kierowaniem gry to nie widze u nich podobieństwa
Bernal w 100% prawda
0
@jackdaniels w ofensywnie tak. A defensywa?
0
@BorzyKrzys under armour. Jakościowo bardzo dobre
0
@partymaker w szczególności ostatni sezon to taktyczna demolka. Strasznie wszyscy w nas wjezdzali
0
@betonito raczej LE. Xavi wcale nie parł w te dna Barcy i ciśnienie by mieć piłkę
7
Pewnie nie widzieliście. Ibra v2
0
@krol211 nie wiem ale obserwuję go duża ilość ludzi, dużo ludzi zobacz z redakcji fcbarca. Na pewno fan Barcy i na bank ma tu konto :)
5
Zobaczcie na wypociny tego orła :)
https://x.com/thexdeaf/status/1849176816210137479
2
@Coutinho007 Olmo lepiej piłkę trzyma. Real trzeba zaatakować od 1 minuty.
0
@Messi96_96 no Cassado musi też odpoczywać
0
@Bulbulator na reszcie trzeba napisać. Ja prdl 10 lat
6
10 lat czekania by w końcu BM pokonac. Wielka sprawa.
0
Ja prdl. No przecież nie może nam wypaść ostatni Dm. Chyba stłuczenie tylko
0
@clyde on był kosmicznie skuteczny.
12
Pena jaka interwencja. Ja prdl
0
Ale Halaand bramę strzelił. Ibra v2. Obejrzyjcie później sobie.