tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 no jak Ferran :)
2
@bartekvisca czy ja wiem, normalnie wygląda. Sytuację dziś zmarnował, ale ważne że je miał, lepsze wykończenie i dramatu by nie było.
7
@Eto'o9 R10 ciekawe dlaczego Mbappe nie jedzie, skoro grał od 1 minuty w meczu z Villarealem.
2
@FcPortoFan1999 Olisadebe był farbowany. Ten koleś urodził się w Polsce, nie ma tu dyskusji czy może grac w reprezentacji jeśli Probierz go widzi w niej.
1
@kamiVeB Olmo/Fermin może od razu dużo dać, nie były to jakieś bardzo długie przerwy. Gavai trochę poczekamy, aż zacznie grać. Wojtek nikt nie wie :D
1
@Veysel miał sam na sam. Koniec historii
0
@FcPortoFan1999 Barcelona przegrała z Monaco, wygrała z Young Boys :) Proszę, zaraz obok w tabeli jest Real i Bayern.
0
@FcPortoFan1999 dla mnie tylko lm. W końcu chciałbym zobaczyć Barce walczącą z najlepszymi.
0
@FcPortoFan1999 Nasi z nimi musza tak grac. Mocny pressing i oni pogubieni są. Bardzo szybko do ataku idą, wiec ciężko będzie na 0- z tyłu, ale da się im wbić bramki, słabi są w obronie w szczególności środek
0
@Herato Zobacz jak go wyzywają za grę w reprezentacji. A chłop pobił wszystkie możliwe rekordy.
0
Trzeba Bayern obejrzeć zobaczyć gdzie maja słaby punkt.
1
@Comentateiro Mecz z Osasuna to był błąd Flicka. Sam to przyznał.
2
@Mrzny co do spalonych tu widać zdecydowanie duża prace sztabu. W każdym meczu świetnie linia się ustawia. Nie wiem czy kiedykolwiek widziałem jakiś zespół co tak bardzo pewnie gra w tym aspekcie
3
Ciekawe ile @AlexDark00 ma notyfikacji ze ktos go wymienia na La Bambie :)
1
@masa11 Alaves pokazało co się dzieje jak wyżej zaatakują nasza dwójkę pomocników. Praktycznie przez 30 minut nic nie zrobiliśmy. To teraz BM trzeba pomnożyć w pressingu razy 10. I na tak wysokiej obronie widać wtedy co się dzieje. Dziś łapaliśmy cały czas na spalonych, ale jeden błąd i 100-tka
0
W meczu z BM Balde będzie pilnował Olise. Może być zabawnie
0
@Kyonego tez może być. Plotki juz są ze tylko 3 tygodnie, wiec może nie będzie źle.
2
@ShawnC Poczytaj La Bambe, przecież każdy zgadza się z opinia Cwiakaly. Jak zawsze nie można powiedzieć ze zrobił błąd, ale po co bramkarz co w niczym różnicy nie zrobi.
1
Poszedł od razu do szatni, wiec śmierdzi poważna kontuzja
1
@abram3k Chyba jak każdy, oprócz tego co za to decyduje
0
Liczyłem na forta za Balde. No trudno, ale dobrze ze Kounde odpoczywa.
0
@KlimO nie oglądałem ale jak usłyszałem że to musical to czułem że będzie lipa. Mocno krytykują na forach
0
@tristan87 bo to boty na zlecenie. Oni nawet hasła nie znają do tych swoich kont.
0
@Lisek ostatnie 4 acl. Ts, Rodri, Carvajal, Bernal. Nic po faulu rywala
0
@Kgorecki2500 ścięgna też zerwał. Można w ogóle wrócić po takiej kontuzji?
3
@Bocheno1 jakoś tak naprawdę nie widzę nikogo kto ma bekę z jego kontuzji. To, że na 20-tu trafi się 1 to statystyczny błąd.
2
@PatrykBarca no to sobie odpaliłem sezon Carvajala 10 lat temu, 42 występy, poprzedni sezon 45 w Realu. Powiesz mi gdzie piłkarze grali 2/3 więcej? Źródło moje transfermarkt, podaj swoje
1
@DonCarletto mówisz, 33 lata po acl. Perez sentymentów nie ma
1
@pyku91 plotki są ze po przerwie na reprezentację ma dostać zielone światło
4
Carvajal kontrakt ma jeszcze tylko rok kontrakt. Ciekawe czy Perez jak to Perez jako że koleś pół roku po za gra zaproponuje mu nowy czy pogoni jak wszystkich którzy już mu nie są potrzebni