0

No i zajeb. 1 akcja. i mamy 1-1 @Rewolucja123 zobacz moglismy stawiac hajs na to 1-1 co pisaliśmy

0

Mecz juz pod kontrola RM

0

Dobija AM. Można wyłączyć.

2

@Kapitan hawk Możesz ich nie prowokować. Oni chcą tylko oglądać mecz. A tak zaraz znowu wyjdą z nory

0

@Enerio Przetlumacazysz co do nich krzyczał jak się odpalili? Po golu zaczął do nich walić, co pokazują kamery, ale nie po tym jak rzucają. Trochę obiektywizmu

0

@takisobiektos Ty Courtua, hit

0

@Enerio Rozumiem ze jak zacznie falami walił po kibicach to sobie może tak?

1

@SuperPatsonFCB Kibole prymitywni, ale Coutoua tez.

1

Rozumiem ze Courtua nie dostanie kary za to. Dlaczego prowokują. To działa w dwie strony. Mowie oczywiście o jakiejś finansowej.

1

Z RM do 60 minuty trzeba prowadzić jak się chce wygrać. Oni po tym czasie zawsze swoje cos zrobią. Można ich nie lubić, trzeba ich nie lubić, no ale pragmatycznie zawsze jest tak samo

2

@macio_944 Oni zaraz zaczną grac jak to oni. Trafiłem

0

@AFA Ktos tu wbije, stawiam na RM

1

Pressing AM dobry, ale RM podniesie się za jakieś 15 minut. Jak AM nie strzeli w najbliższych minutach to RM to zrobi.

0

To nie jest faul przecież. Prawda?

3

Na macOS mam windowsa? Hm

0

@Rewolucja123 gdybanie, ale jest to bardzo prawdopodobny wynik.

0

@Rewolucja123 no remis jest prawdopodobny. Oba zespoły trochę na start się męczą widać.

0

W sumie po kosztach. Wodery, gacie i koszula flanelowa i jesteś na Fashion Paryyz
https://x.com/RadioGenoa/status/1840267286222880886

1

@jacobFCB pytanie jak wyglądają obecnie statystyki potrącen na pasach. Wtedy się dowiemy czy idiotyczny

7

No i mamy to. Wspólne spacery do świątyni, później w domu wspólny paciorek i żyją do 100-tki razem.


8

@macio_944 mówcie co chcecie, ale pomocnik jest potrzebny.

1

@Michael24 ale chociaż raz napisał z czym się zgodzić można :)

1

@pacior95 Macierewicz to ty?

0

@Sulimo nie prawda, jak już wzywa się Var to ja uważam że zdecydowana większość jest dobrze oceniana

1

@ViscaelBarca2007 bo uparcie media na zlecenie sumują jego zaległą pensje z obecną. Zarząd chce się go pozbyć i media nakręcają kibiców. Taki Biznes

2

@Sulimo ale wczoraj Var był problemem że go nie było. Więc to nie wina Var a jego braku.

1

@Cvzx no i tak i nie. No ale czy można nazwać stratę 36 bramek w 19 meczach pechem?

3

@Cvzx on tak zawsze, na początku roku 32 bramki w 17 meczach. No nie wiem czy to pech

1

@Katalończyk 99 patrząc jak gram w piłkę to tak, jestem jak Ferran

0

No nie, ten 4 gol moim zdaniem ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?