0

@Arden za rok Xabi Alonso wjeżdża.

0

@Dalhi po tym jak gra, nie rośnie.

5

Ale brednie dziennikarza. Szczesny wczoraj z 5 razy powtarzał, że nie ma pojecia kiedy bedzie gotowy.


2

@Dalhi Juz sie o niego bija. 22 lata koles z poziomu 3 ligi całe życie. Ale może w Deco nie wierze

1

Z Miliard klauzuli mu wpisac, bo jeszcze nam go wykupia.


0

@Ryoumen patrzmy na siebie lepiej

2

@tadzik447 tak samo głośne dodam

1

@Culer9002 no dziś wyciągał świetne akcje. Z Pena w składzie AV dostała by oklep

31

:) zaraz zamkną cały internet :D


0

@Linnox wali 30 bramek ponad i ty to oceniasz ze zawodzi?

2

@Muszynianka Pierwsza 8-ka wchodzi do 1/8, czytaj mniej meczy. To jest diabelsko wazne

10

@Adran360 Dla buków na pewno

6

@panczo To się nazywa Ego. Otwierają drzwi do szatni i wypijają to z jakiegoś automatu, każdy kto tam trafia uruchamia wielkie Ego. No może oprócz Modricia

2

Pierwsze trzy miejsca maja zespoły z którymi gramy+Bayern.

4

Jaki wpierd. Hiszpańskich zespołów dziś :D

1

Ale ten Martinez to kocur. I właśnie bramkarz musi robić różnicę.

2

@Who_you_mam ale ryzykant z ciebie

5

Real po za la liga w szoku, żółte, karny przeciw nim. No szok, to się da

1

Co ten Juventus :D
Czerwona, karny, 2 kontuzje
Dla nich brak karnego :D

Można mieć pecha :D

1

@VeB 1899 Varu by nie było

1

O ho karny przeciw RM? Czyżby? Czy to ten dzień proszę państwa?

1

Z PSG samobój, z Holendrami 2 samobóje :D

0

Tam to paznokieć będzie na spalonym

1

@krol211 ty tam jego winę widzisz :) no ci powiem, mial z 15 km do piłki no ale co zrobić

0

@brd42 obaj sobie mogą rękę podać

1

@Roobo Balde też

2

Słaby Ferran/Fati tu jeszcze jakoś damy radę jak wrócą z kontuzji Olmo/Fermin Fdj pogra. Ale nie mam kompletnie pomysłu co zrobić z lewa strona obrony. Balde jest bardzo słaby, to co kiedyś miał dobre, szybkość pomagała w defensywie, obecnie wolny strasznie. Współczuję Flickowi pomysłu na RM /Bm. W styczniu kogoś muszą sprowadzić na tą pozycję.

Tzn jest opcja Fort, ale Flick nawet nie próbuję

0

@Seledynowy nie powącha

1

@DonAndrzejos za darmo chciałeś powiedzieć. Nikt za niego nie zapłaci

13

oho Ansu wolne 3 m-ce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?