tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 no nieeee. W tym kraju nie wolno dać pełnej władzy 1 partii. Widzieliśmy co się działo za pis. Wolę by ktoś za rok z po za ko wygrał. Ale też nie skrajnie bo wtedy też rządzić się nie da. Ktoś po środku
2
Jednym słowem, ufff. Bardzo nie lubię stylu LE.
2
@Kidd uważam że powinni od nas odkupić Ansu i Ferrana. Wtedy będę nawet za nich trzymał kciuki
1
@FcPortoFan1999 patrząc na prezydenture Dudy to fakt, mało istotne stanowisko
0
@22_LR ja pisze o tym tygodniu a nie co było przez 50lat. Po drugie nie odblokuję adblocka dla twojej zjeb. Strony. I to są fakty. RM grał we wtorek, AM w czwartek, derby niedziela. Jeśli masz problem z policzeniem do 7. To sprdl tam skąd przylazles
3
@fart on by szybko wojnę zakończył. Droga ukraino proszę się rozwiążąc od dziś jesteście Rosja, albo Ukraina z nazwy bez wojska, uzbrojenia i z ruskim prezydentem. Prawdziwy władca
0
@22_LR pitol? Fakt jest taki że Madryckie białe pindy mają 48h więcej czasu na odpoczynek i to jest fakt. Biały buraku
0
@tomek8756 to ci kropki połączyli :)
1
@FCB_dimiC dlaczego wiecznie czytamy o kontrowersjach tych patusow. Wszystko by tylko dywan rozłożyć
7
@Gaucho to jakaś patologia że am dopiero dziś gra.
2
@Safrani Ale to jest taktyka kolegi by moderacje zając czym innym i sie odpierdzielą od La Bamby. Cwany lis
1
@Pawlak1992 same ilości głosów z błedem statystycznym. Ale w USA inaczej licza głosy
0
@Coutinho007 widocznie Fati jeszcze gorszy.
0
@Coutinho007 on dziś nic nie przypomniał. Go nie ma.
1
zaraz nas przekręca
2
Ferran był przy piłce :D Co za zmiana
1
Musimy cos wbić.
0
@brd42 Jak na niego jest dobrze. Nawet dwa podania dobre. Ale jest elektryczny
0
@szymon6847 Dziś Eric dobrze gra.
0
Oby bez kontuzji
1
@Bulbulator tu nie chodzi o zmęczenie, tu chodzi o styl Getafe
1
O Pedri odpoczywa.
3
@LukaszFan może po przerwie reprezentacyjnej
2
@KamQiX każdy wiedział. Powiem więcej Laporta z chwilą kiedy mówił że wrócimy w grudniu też wiedział
6
@Luciano99 to u nich prawie 11-tka. Takie tłumu na tym gównie nie było od czasów siiiiii Ronaldo
0
@urbipl no to co wyslalem potwierdza ze Oskarek kłamie.
0
@urbipl "Starosta twierdzi, że telefony i mail sztabu kryzysowego w sprawie potwierdzenia awarii pozostały bez odpowiedzi. Opisuje najgorętsze chwile: - W kluczowym momencie my mieliśmy tylko maila z godziny 0.36 (czyli 11 godzin przed awarią - przyp. red.), że stan zapory jest stabilny."
Mail: "Dobry wieczór. W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie telefoniczne o możliwym braku stabilności zapory Stronie Śląskie, po zweryfikowaniu tej informacji z kierownikiem tego zbiornika, przekazuję. Na chwilę obecną zapora jest stabilna. (...) Sama ewakuacja ludności jest zasadna - ZASADNA
To mail z północy a tama wywaliła o 11 w dzień.
Dodatkowo burmistrz na facebooku.
"Ostrzeżenie zbiega się z postem Dariusza Chromca, burmistrza Stronia Śląskiego, który o godzinie 22.58 napisał na Facebooku: "Sytuacja w gminie Stronie Śląskie jest bardzo trudna. Ta noc będzie dramatycznym wyzwaniem dla nas wszystkich. Wody w rzece Biała Lądecka i Morawa jest więcej niż podczas powodzi w 1997 roku i ciągle jej przybywa. Z uwagi na pogarszającą się sytuację przystąpiliśmy do ewakuacji mieszkańców z zagrożonych budynków. Bardzo proszę o poważne zastosowanie się do wszelkich komunikatów Służb Ratowniczych (...)"."
Wiec Burmistrz informował jak mógł mieszkańców o konieczności ewakuacji. I to zaczeli robić.
Pamiętam bo ogladałem. Pokaz mi o której Tamie mówił Tusk o tej 10-tej
0
@urbipl bo oglądałem podczas powodzi i burmistrzowie tych miast mówili by skorzystać z samoewakuacji. Cały czas też trąbili w tv, Tusk też że ludzie nie chcą się ewakuować.
0
@urbipl no i wszyscy burmistrzowie kazali wypierd. Ludzie zostali, powiesz mi co mogli zrobić z ta tama? Na super glue?
0
@bartulek98 to zależy od stylu gry. Dobrze wyprowadzana piłka od bramkarza daje miejsce w środku, ważny temat w obecnych czasach. Ale przy Wojtku poprostu trzeba się dostosować i korzystać z tej opcji mniej