0

@DonAndresFCB nie zmienisz go juz. Moim zdaniem po sezonie go sprzedamy i słusznie.

1

Znowu źle strzelił, ale wpadła :D

0

@kanver_ no to fakt ale to co powiedzieć o Raphinhi

1

@esem91 on jest strasznie slaby.

4



Barcelona jak juz kontuzje łapie to po całości. to jest chore.

0

Uff ale my mamy dziś masę szczęścia

0

Rafa nie strzeli, on jak ma taki mecz, to będzie mieć i 200 sytuacji

0

Rzut karny na 100%

1

@Yoshi94 problem Torre to problem ze w defensywie słabo daje, warunki też słabe. Wrócą koledzy z kontuzji Torre z ławki nie wstanie

0

Dziś mecz imienia Realu Madryt, rywal dużo akcji, my dużo szczęścia.

0

@Kamil689 ja pisałem o pressingu i defensywie jak coś

2

Ufff, dwie bramki do może dowieziemy.

0

Dziś Raphinha wylosował mecz imienia same złe decyzję

0

@ObiektywnyKibic121 Torre też powinien zejść. Nie daje nic w pressing

0

@Roobo dobrze ze młodzi lepiej grają.

0

Będzie ciężko wygrać ten mecz grając tak źle jako zespół. Nie wiedzę Tu niczego innego niż mecze Xaviego. Wszystko po za kontrola. Mam nadzieję że to wina kadry.

1

@kuz ile on stracił z 29 bramek chyba :)

0

@priest9999 no Cassado wypadł

0

Mieliśmy jakiś mecz bez kontuzji?

0

Mecz imienia Xaviego. W 100% gramy tu jak za czasów Xaviego, zero kontroli w meczu, błędy i bardzo slaby pressing

0

@FLYP przecież oni tu z 3 juz powinni mieć, cala polowa w środku pola jest słaba.

0

@Kgorecki2500 nic to nie zmienia w moim komentarzu odnoszę się do tego ze cos nam wbija a nie ze wygrają. Mamy tonę farta
No właśnie. Jeśli nic nie zmienimy w środku będzie bardzo ciężko.

0

zaraz nam cos wbija. Bardzo łatwo nas robią, słabiutki mecz naszych z bardzo słabym pressingiem. eric nie wiem co robi.

1

Mecz ala Xavi. Słaba kontrola, mijają nas 1 podaniem, słaby pressing

0

@MessiForeverTheBest pierwsza bramka jego konto, zresztą każdy jego mecz to gówno. To Flick zostawił sobie Martina jest Fort nie próbuje go tam nawet.

1

Flick wiecznie chwali Balde, a każdy widzi jak Balde gra. Mam wrażenie że trenerzy zawsze mają jakiegoś swojego piłkarza którego wystawia mimo iż nikt nie rozumie czemu. Ciekawe to jest

0

@visca_josef a co tu lepiej? Gdyby nie moderator to byłyby kalki komentarzy

1

@Kapitan hawk oni się osłabili po sezonie to co zrobisz

2

@Gwyn dysk ssd koniecznie, a laptop to chyba wszystkie mają :)

0

@FcPortoFan1999 no na tym ten świat polega. Szybko i musi się coś dziać. Ktoś KSW komentuje tu? Praktycznie nic się nie dzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?