tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndresFCB nie zmienisz go juz. Moim zdaniem po sezonie go sprzedamy i słusznie.
1
Znowu źle strzelił, ale wpadła :D
0
@kanver_ no to fakt ale to co powiedzieć o Raphinhi
1
@esem91 on jest strasznie slaby.
4
Barcelona jak juz kontuzje łapie to po całości. to jest chore.
0
Uff ale my mamy dziś masę szczęścia
0
Rafa nie strzeli, on jak ma taki mecz, to będzie mieć i 200 sytuacji
0
Rzut karny na 100%
1
@Yoshi94 problem Torre to problem ze w defensywie słabo daje, warunki też słabe. Wrócą koledzy z kontuzji Torre z ławki nie wstanie
0
Dziś mecz imienia Realu Madryt, rywal dużo akcji, my dużo szczęścia.
0
@Kamil689 ja pisałem o pressingu i defensywie jak coś
2
Ufff, dwie bramki do może dowieziemy.
0
Dziś Raphinha wylosował mecz imienia same złe decyzję
0
@ObiektywnyKibic121 Torre też powinien zejść. Nie daje nic w pressing
0
@Roobo dobrze ze młodzi lepiej grają.
0
Będzie ciężko wygrać ten mecz grając tak źle jako zespół. Nie wiedzę Tu niczego innego niż mecze Xaviego. Wszystko po za kontrola. Mam nadzieję że to wina kadry.
1
@kuz ile on stracił z 29 bramek chyba :)
0
@priest9999 no Cassado wypadł
0
Mieliśmy jakiś mecz bez kontuzji?
0
Mecz imienia Xaviego. W 100% gramy tu jak za czasów Xaviego, zero kontroli w meczu, błędy i bardzo slaby pressing
0
@FLYP przecież oni tu z 3 juz powinni mieć, cala polowa w środku pola jest słaba.
0
@Kgorecki2500 nic to nie zmienia w moim komentarzu odnoszę się do tego ze cos nam wbija a nie ze wygrają. Mamy tonę farta
No właśnie. Jeśli nic nie zmienimy w środku będzie bardzo ciężko.
0
zaraz nam cos wbija. Bardzo łatwo nas robią, słabiutki mecz naszych z bardzo słabym pressingiem. eric nie wiem co robi.
1
Mecz ala Xavi. Słaba kontrola, mijają nas 1 podaniem, słaby pressing
0
@MessiForeverTheBest pierwsza bramka jego konto, zresztą każdy jego mecz to gówno. To Flick zostawił sobie Martina jest Fort nie próbuje go tam nawet.
1
Flick wiecznie chwali Balde, a każdy widzi jak Balde gra. Mam wrażenie że trenerzy zawsze mają jakiegoś swojego piłkarza którego wystawia mimo iż nikt nie rozumie czemu. Ciekawe to jest
0
@visca_josef a co tu lepiej? Gdyby nie moderator to byłyby kalki komentarzy
1
@Kapitan hawk oni się osłabili po sezonie to co zrobisz
2
@Gwyn dysk ssd koniecznie, a laptop to chyba wszystkie mają :)
0
@FcPortoFan1999 no na tym ten świat polega. Szybko i musi się coś dziać. Ktoś KSW komentuje tu? Praktycznie nic się nie dzieje.