4


:)
A przypomnijmy sobie stempel w meczu z RSS na Vinim. Masakra jak to widac na kilometr

0

@DLFCB Kolejny przykład jak Perez jest mistrzem zarzadzania. Pozbywa sie ich w perfekcyjnym momencie i zarabia mega pieniadze.

3

@Deviler ważne by na Bayern był gotowy. Z Pena to będzie blamaz

0

@FCB24 głupoty piszesz.

1

@Marian_Pazdzioch Leo nigdy nie był pod forma. Człowiek perfekcja

0

@Luciano99 ale zapłacili mi chyba za ten ostatni rok?

0

Była jakaś informacja co Mottie Wojtek przeszkadzał? Bo chyba zapłacili rok kontraktu i pogonili z klubu co dziwne bo Wojtas chyba dobrze bronił w Juve

0

@Fido66 czy ja wiem. Nie codziennie Barcelona do ciebie dzwoni. Wydaje się że Wojtas nie chciał iść do Anglii, mieszka w Hiszpanii więc zakończył kontrakt

0

@Szklaner tu cytat Belinghama się nadaje. Nie podoba mi się

0

@peetwithbarca a powiesz nam może co już wygrał że oceniasz? Nie zapomnij go zwyzywać jak dostanie wpierdziel w lm z Bm albo z Realem

0

@kanver_ przecież gra nogami to właśnie bolaczka Wojtka

1

@ObiwanKenobi no już kilku dziennikarzy hiszpańskich i Romano grzeją.

0

@MOLESTA no gra nogami będzie mocnym wyzwaniem Wojtka

0

@tomek8756 myślę że na chleb ma

2

@macio_944 daleko szukałeś :)

0

@doc dziennikarz goal.Pl starczy

0

@tristan87 myślę że nie warto na razie niczego czytać. Zobacz na ostatnie okienko transferowe. Wszyscy dziennikarze bez wyjątku się zblaznili.

2

@tristan87 a w jakiej sprawie?

1

@Rewolucja123 nie pisano. Kazda kontuzja była wina Xaviego, Xavi łapał żółte wyzwiska, Flick z Monaco, cisza on może :) Dobra nie ma sensu, dajmy temu czas.

0

@Eto'o9 R10 zaraz ciebie tu pojada ze Flick wszystko wie. I nie komentuj zabronione. Skoro mówi tak to tak ma być.

0

@Azazel_Pazuzu Skoro La Bamba mówiła że Olmo nie ma kontuzji tylko krewka z nosa to tak jest i nie dyskutować.

0

@macio_944 mamy jeszcze wiecej kontuzji niz za czasów Xaviego. Wiec na jakiej podstawie mówisz, że ma racje? Fakty mówią co innego.
@bartulek98 zgadza się. Wiec skoro gramy z rywalem co ostro gra to po co ryzykować.

2



A czy TS potrzebował? A czy Bernal? Olmo? Tego nie widzieli. Głupie gadanie, tu chodzi bardziej o ochrone zawodnika ze wzgledu na styl Getafe

1

@Safrani Najczęsciej pewnie maja problem z tym ludzie co jeżdzą na podwójnym gazie.

2

Ćwiąkała, każdy dziennikarz naciska na Szczesnych, a pytanie czy w ogóle nasze orły biora Wojtka pod uwage :D

1

@Safrani Sam odpowiedziałeś. Zamykać

4



Te zakazy nie działają.

4

@Aragorn33 on jest fanem zespołu który jest aktualnie na topie. Barca gra słabo pieje do Realu, odwrotnie to kibic Barcy

0

@gaucho104 Jesli nie znalazłby inwestora co kupi 49% i zrobiłby S.A to bankrutem bylibyśmy bez dźwigni itd.

0

@Damiain Dawaj przykład to kto twoim zdaniem zasłuzył na ZP i dlaczego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?