tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
:)
A przypomnijmy sobie stempel w meczu z RSS na Vinim. Masakra jak to widac na kilometr
0
@DLFCB Kolejny przykład jak Perez jest mistrzem zarzadzania. Pozbywa sie ich w perfekcyjnym momencie i zarabia mega pieniadze.
3
@Deviler ważne by na Bayern był gotowy. Z Pena to będzie blamaz
0
@FCB24 głupoty piszesz.
1
@Marian_Pazdzioch Leo nigdy nie był pod forma. Człowiek perfekcja
0
@Luciano99 ale zapłacili mi chyba za ten ostatni rok?
0
Była jakaś informacja co Mottie Wojtek przeszkadzał? Bo chyba zapłacili rok kontraktu i pogonili z klubu co dziwne bo Wojtas chyba dobrze bronił w Juve
0
@Fido66 czy ja wiem. Nie codziennie Barcelona do ciebie dzwoni. Wydaje się że Wojtas nie chciał iść do Anglii, mieszka w Hiszpanii więc zakończył kontrakt
0
@Szklaner tu cytat Belinghama się nadaje. Nie podoba mi się
0
@peetwithbarca a powiesz nam może co już wygrał że oceniasz? Nie zapomnij go zwyzywać jak dostanie wpierdziel w lm z Bm albo z Realem
0
@kanver_ przecież gra nogami to właśnie bolaczka Wojtka
1
@ObiwanKenobi no już kilku dziennikarzy hiszpańskich i Romano grzeją.
0
@MOLESTA no gra nogami będzie mocnym wyzwaniem Wojtka
0
@tomek8756 myślę że na chleb ma
2
@macio_944 daleko szukałeś :)
0
@doc dziennikarz goal.Pl starczy
0
@tristan87 myślę że nie warto na razie niczego czytać. Zobacz na ostatnie okienko transferowe. Wszyscy dziennikarze bez wyjątku się zblaznili.
2
@tristan87 a w jakiej sprawie?
1
@Rewolucja123 nie pisano. Kazda kontuzja była wina Xaviego, Xavi łapał żółte wyzwiska, Flick z Monaco, cisza on może :) Dobra nie ma sensu, dajmy temu czas.
0
@Eto'o9 R10 zaraz ciebie tu pojada ze Flick wszystko wie. I nie komentuj zabronione. Skoro mówi tak to tak ma być.
0
@Azazel_Pazuzu Skoro La Bamba mówiła że Olmo nie ma kontuzji tylko krewka z nosa to tak jest i nie dyskutować.
0
@macio_944 mamy jeszcze wiecej kontuzji niz za czasów Xaviego. Wiec na jakiej podstawie mówisz, że ma racje? Fakty mówią co innego.
@bartulek98 zgadza się. Wiec skoro gramy z rywalem co ostro gra to po co ryzykować.
2
A czy TS potrzebował? A czy Bernal? Olmo? Tego nie widzieli. Głupie gadanie, tu chodzi bardziej o ochrone zawodnika ze wzgledu na styl Getafe
1
@Safrani Najczęsciej pewnie maja problem z tym ludzie co jeżdzą na podwójnym gazie.
2
Ćwiąkała, każdy dziennikarz naciska na Szczesnych, a pytanie czy w ogóle nasze orły biora Wojtka pod uwage :D
1
@Safrani Sam odpowiedziałeś. Zamykać
4
Te zakazy nie działają.
4
@Aragorn33 on jest fanem zespołu który jest aktualnie na topie. Barca gra słabo pieje do Realu, odwrotnie to kibic Barcy
0
@gaucho104 Jesli nie znalazłby inwestora co kupi 49% i zrobiłby S.A to bankrutem bylibyśmy bez dźwigni itd.
0
@Damiain Dawaj przykład to kto twoim zdaniem zasłuzył na ZP i dlaczego