0

@BORO_12 no to i tak możemy go zakontraktować dopiero w styczniu

0

@Who_you_mam a ma kontrakt?

0

@szymonekk nie, moim zdaniem nie. Tak ma podanie, nogę ułożona, ale kosmiczne braki w grze defensywnej.

8

@Volk Przypomne staty. 17 meczy 32 stracone gole

0



U nas jak w NFZ - "Marek rozchodzisz to"

1

@Keson pierwsza połowa i sam na sam z TS na 2-2 i mogło by byc różnie, poczatek drugiej połowy tez mieli oni przewage. My póxniej ich dobilismy, nie lubie pisac co by było gdyby, ale fakt mogło by byc różnie. No ale nie było, xg wiecej my, pewnych okazji tez my, wiec koniec końców wygrał lepszy

1

@adrian89 no nie wiem, może po Buffona zadzwoń

0

@MOLESTA to już swoją drogą. Do stycznia nic się nie zmieni

0

@Sherem no ale musza zapłacić za takiego piłkarza, a bez klauzuli nikt nie odda w Pazdzierniku piłkarza.

0

@betonito my mamy wszedzie szpital. Olmo po prostu do szpitala perfekcyjnie pasuje, beda sie zmieniać, jeden wypadnie drugi wróci.

0

@NeroTFP1 czas dać sobie spokój z walka o trzymanie numeru 1 i bicia rekordów, a prace nad rozwojem.

0

@takisobiektos tak teraz widze, dzięki

1

@kamyk_23 ta, cały mecz zaczął być pod kontrola.

12

Flick ma sporo skillsów dobrych jako lider. Wypowiedz wybitna


6

:) Jak oni 2 gole strzelili?


0

@xvcWinterSoldier tylko jeśli chodzi o jego występ to mieszane uczucia, przez to ze bardzo złe się ustawia i słabo pressuje mieliśmy ogólnie brak kontroli nad meczem ( Eric tez nie pomógł ) jak wszedł Cassado zaczęło to dużo lepiej wyglądać. Gol, asysta, ale reszta bardzo źle bym powiedział.

4

Może jakaś petycje dać by Flick nie wystawiał Yamala na Getafe.

1

@Roobo chłopie mecz by anulowali za rasizm.

0

@SkilledHydra16 Za Torre Eric

1

@Kapitan hawk czyli zostały dwa :D

2

Inaki Pena, przypomnę poprzedni sezon. 17 meczy, straconych goli 32! tylko 3 mecze bez straconego gola :)

9

Gruba kontuzja jak od razu karetka do szpitala.


6



Ej kuzwa, no czemu nie. Ja wiem słabo nogami gra, ale to wtedy niech Flick trochę zmieni pomysł na grę

0

@Pressinho Tez dałbym tam Ferrana i tyle. Może na koniec jak nie będziemy prowadzić.

2

@Comentateiro szkoda ze w pierwszej połowie tak nie biegali. Ale wyglada to imponująco

7

Cassado bardzo dużo spokoju dał do środka, bardzo. Znacznie lepiej wyglądamy od razu jako zespół

0

@karoleq992 umiesz tak w Fifie?

0

Jaka asysta Yamala, wow

0

Co Flick tu wymyślił? Eric do obrony na środek? Czy na 3 grają?

0

@Messiah10 dopiero po zmianach zaczął pressing lepiej wyglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?