1

@against_modern_football Na olimpiadzie będziemy mieć stroje Adidasa. Wiesz dlaczego? Bo Adidas za sponsoring zapłaci + stroje, a 4F trzeba zapłacić za stroje. To ta różnica

4

Leży, umiera, pogotowia, wiadomo ze z Realu.

3

Musiała jest genialny. Naprawdę pewny punkt jak na 21 lat. Oby Yamal tez się tak rozwijał.

0

@Xxxbarca4ever jo czyli jednak wzięli ta pierwsza wrzutkę., Mocny pech Dani

0

Spalony by byl.

3

Ale to jest placek :D

0

@zadafcb ale pech Duńczyków

1

Ale czemu tu faul Duńczyka? Przecież oni się obaj zderzyli

1

@Xxxbarca4ever na poważnie? Przecież koleś był całym ciałem przed.

0

No ale to ręka, co płaczecie

1

Na spalonym był, ale gdy piłka nie była do niego kierowana. Ja już tych przepisów nie ogarniam

0

Siedzi, będzie się działo

2

Lepiej niech grają bo na Dortmund idzie armagedon, ale dotrze dopiero przed północą. Jednak grubo po północy, więc ryzyka nie ma

4

@Hindus mecz meczowi nie jest równy. Fajnie się ogląda obie ekipy dziś

8

Z RM oczywiście Neuer musiał Kariusa grać Kur. Jeg. Mac.

5

@Comentateiro oni wszyscy mieli 10lat jak Tusk władze oddawał. Chu.. Wielki wiedzą co było, a już czasy przed Unia czyli to piękno do którego ich lgnie to mi się nawet komentować nie chce

2

Jakoś z nami w 74r nie przerywali meczu :D Deszczyk i pauza, hm

3

@koksik2700 miałeś wtedy ile 12 lat jak władzę oddawał Tusk? Pokażesz mi te afery, tu kolejna i raz w tyogdiu każda kolejna


100-tki baniek w każdym resorcie, u Tuska co ośmiorniczki, Amber?

1

Dobrze się Niemcy ogląda. Lubię taka piłkę, mocno liczę że Flick w Barcelonie też to zaszczepi

0

@Albatros no ci powiem mocne zaskoczenie. Bo ten Sane strasznie egoistyczny

0

@FcPortoFan1999 trochę ci powiem ze to jest przypadek ogólnej piłki. Kiedyś zawsze ktoś w składzie miał mega kozaka co różnice robi. Teraz są tylko dobzi piłkarze

0

@tomek8756 no i pytanie czy aby na pewno prezydent nie może rządzić dłużej. Skoro lud chce łaj nat. Nie mówię o Rosji, Białorusi gdzie lud sobie może prdl

0

@FcPortoFan1999 z jednej strony słabo, z drugiej kluby wróciły do dobrej gry w Europie. Chyba obcokrajowcy w klubach mocno rządzą. Średnio Włoska ogarniam, ale fakt jak patrzę na skład Włochów to kilku znam tylko

7

@Rhaan cpk, TVP, żołnierz. No ci powiem szyles chłopie grubo.
Cpk się dzieje, TVP to powinni spalić za to co robili wcześniej, ale do żołnierza się odniosę, bo masz rację powinni to od razu dać do wiadomości, pokazać że wydaliśmy 1,5mld kapusty na gówno plotek który pilnują żołnierze i marnujemy hajs dalej, no w sumie legalnie przyjmowali poprzednicy co jest jeszcze większą hipokryzja. Jeśli to dla ciebie wyznacznik rządzenia krajem to współczuję.

14

Najsłynniejszy sposób sprzedaży Barcy. % od sprzedaży która nigdy się nie wydarza.

4

@Comentateiro od razu podnosił. Porostu chodzi o to by nie można było ich się pozbyć. Orbanowi się udało, tv zlikwidował oprócz swojej. Więc muca pod siebie ile wlezie i nikt się nie dowie, o to też chodziło pis, nie oddać władzy, wrzucić grosze patalocha niech mają bo inni nie dawali i jadymy ze słynnym funduszami bez kontroli.

7

@Rhaan jeśli spał, możesz wymienić ta aferę z tych 6 mcy?

1

@LioNey99 tak jak jestem w tych nielicznych co nie jarają się dziećmi jak la bamba każdym kto piłkę kopnie tak Yamala sprzedać nie można. Powod jest taki że my obecnie w składzie nie mamy kompletnie nikogo kto marketing nakręci. A Yamala już cała Europa chwali co powoduje że mamy łatwiej ze sponsorami, koszulkami itd. Do tego nie wiemy jaki ma sufit. Nie, Yamal nie może iść na sprzedaż. Cubarsi gdyby ktoś dał 120baniek sprzedałbym, dla dobra pozycji na których mamy deficyt, np. Dm czy lewy napastnik.

0

@Arden ta, tylko tobie

1

@TR3YWAY a coś się Laporcie udało oprócz politycznego prdl o zajebistosci klubu. 14 dyrektorów odeszło, w zarządzie został 1,Deco placek na szefa dresa piłki, w kosza spadek, w piłkę spadek, sponsorów brak, 3 firma ma wykupić biznes widmo Barca Vision. A socios jak zawsze na wakacjach. Nie zdziwie się jeśli faktycznie to gówno dźwignie wykupili Spotify, ale coś dostali w zamian pod stołem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?