0

@Lucyfffer ludzie nie rozumieją. Ważne że narodowosciowe badziewie, walczy za kraj, blablabla

0

@FcPortoFan1999 to cukier, a cukier to zło.

1

No i Iga pierwszy set. Będzie łatwiej, mecz na styk, bez historii i błędów po obu stronach

0

@Cvzx chłopy to by jej 1 gem oddali. To inny świat męski tenis

0

@tristan87 pompa, chudy to wszystko pięknie widać. Ale dobrze niech ładuje mięśnie

0

Zaraz ja Iga czapnie i 6-3 będzie

1

@Ojciec5tkidzieci debilny pomysł, a jak czytam że to pracodawca będzie wyganiał na 100%l4 to jeszcze głupszy. Masa ludzi pójdzie na l4 mając wyjeb. W pracę bo 100% płatne, a zwolnienie obecnie dostać to z domu wyjść nie trzeba.

0

@takisobiektos ty go zawsze wyzywasz

0

@takisobiektos chodzi mi że go wyzywacie że słaby, a jak kontuzja to dramat :)

0

Hurkacz gra, komentarze słaby, Iga niech w mixie szuka kogo innego. Hubert kontuzja, dramat zaraz przed igrzyskami :)

0

@tadzik447 bo doskonale wiem kogo masz w głowie. Nie pierwszy raz piszemy

0

@tadzik447 Tusk odda wszystko Niemcom dalej nie czytam, a Konfa Rosji? Poczytaj wskaźniki Gospodarcze, a nie populistyczne brednie. Rozumiem że jak Konfie dasz rzadzic to tych zbiorowych zwolnień firm zagranicznych nie bedzie?

0

@tadzik447 Gospodarka jest w b. dobrym stanie nadal. Po wejsciu do UE poziom jest znacznie lepszy i sie utrzymuje. Najważniejszy element to nie mieć głupich pomysłów w marzeniach że przy Konfederacji może byc lepiej. Za duże ryzyko wpływów wschodniej strony. Każdy kraj chce uciec z wschodniej flanki a ciebie tam ciągnie.

0

@tadzik447 zobacz jak wywracaja stoliki twoi. Zrozum Konfederacja to koalicja z PIS to to samo co PIS. Zreszta na prawde ty widzisz tam ludzi, którzy mogą rządzić? Przerażajace jest twoje myslenie


0

@Zoker bardziej to agent tego piłkarza

3

@tadzik447 nie, nie lepiej skończcie prdl że musicie mieć zmianę. Zmianę to potrzeba na kogoś z pomysłem, ale z bezpieczeństwem kraju. Dlaczego każdy kraj spieprza ze wschodnich łap a wy się tam pchacie. Jeśli macie te 20 lat i trochę więcej po pytajcie starych jak się tu żyło przed UE i wczasach 80/90-tych . A ze skrajnej prawicy później nie uciekniesz patrz Gruzja, społeczeństwo chce inaczej niż rządzący ale nic zrobić nie mogą.

0

@tadzik447 a niby kto konfederacja ma rządzić? :)

0

@Uukasz_93 no a on to źródło jakie? Przecież to powielają wasze głupoty.

0

@TR3YWAY nic w temacie butów nie pokona Zalando Lounge

0

@Uukasz_93 myślę że na pewno to prawda. Apollo news nie może się mylić

2

@Safrani jest prosta zasada w takich sytuacjach. Oni nawet chcą by to była prawda.

4

@Safrani narodowosciowsxy i tak lykneli pewnie

0

@FanBarcy22 jak Deco ma 0zl. To co mu zostało. Sprzedać nikogo nie sprzedał itd. A nieGuiu sam odszedl

0

@takisobiektos a za co?

0

@VamosDeJong może półfinał dostanie, albo nawet finał. Dużo zależy czy Niemcy pójdą dalej bo za Real - Bayern wyraźnie mu się oberwało i słusznie. Te wieczne problemy u niego braku Var

1

@Safrani w Polsce nie został by nikt

6

@Kgorecki2500 no to powinni go pogonić

0

@A4ron widziales w tenisie by w korkach biegali? Wiesz jakby wygladała trawa gdyby w korkach ślizgi próbowali robić?

2



I za to koles zarabia grube miliony, co jest z tym światem :(

0

@tristan87 A co zrobił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?