tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyfffer ludzie nie rozumieją. Ważne że narodowosciowe badziewie, walczy za kraj, blablabla
0
@FcPortoFan1999 to cukier, a cukier to zło.
1
No i Iga pierwszy set. Będzie łatwiej, mecz na styk, bez historii i błędów po obu stronach
0
@Cvzx chłopy to by jej 1 gem oddali. To inny świat męski tenis
0
@tristan87 pompa, chudy to wszystko pięknie widać. Ale dobrze niech ładuje mięśnie
0
Zaraz ja Iga czapnie i 6-3 będzie
1
@Ojciec5tkidzieci debilny pomysł, a jak czytam że to pracodawca będzie wyganiał na 100%l4 to jeszcze głupszy. Masa ludzi pójdzie na l4 mając wyjeb. W pracę bo 100% płatne, a zwolnienie obecnie dostać to z domu wyjść nie trzeba.
0
@takisobiektos ty go zawsze wyzywasz
0
@takisobiektos chodzi mi że go wyzywacie że słaby, a jak kontuzja to dramat :)
0
Hurkacz gra, komentarze słaby, Iga niech w mixie szuka kogo innego. Hubert kontuzja, dramat zaraz przed igrzyskami :)
0
@tadzik447 bo doskonale wiem kogo masz w głowie. Nie pierwszy raz piszemy
0
@tadzik447 Tusk odda wszystko Niemcom dalej nie czytam, a Konfa Rosji? Poczytaj wskaźniki Gospodarcze, a nie populistyczne brednie. Rozumiem że jak Konfie dasz rzadzic to tych zbiorowych zwolnień firm zagranicznych nie bedzie?
0
@tadzik447 Gospodarka jest w b. dobrym stanie nadal. Po wejsciu do UE poziom jest znacznie lepszy i sie utrzymuje. Najważniejszy element to nie mieć głupich pomysłów w marzeniach że przy Konfederacji może byc lepiej. Za duże ryzyko wpływów wschodniej strony. Każdy kraj chce uciec z wschodniej flanki a ciebie tam ciągnie.
0
@tadzik447 zobacz jak wywracaja stoliki twoi. Zrozum Konfederacja to koalicja z PIS to to samo co PIS. Zreszta na prawde ty widzisz tam ludzi, którzy mogą rządzić? Przerażajace jest twoje myslenie
0
@Zoker bardziej to agent tego piłkarza
3
@tadzik447 nie, nie lepiej skończcie prdl że musicie mieć zmianę. Zmianę to potrzeba na kogoś z pomysłem, ale z bezpieczeństwem kraju. Dlaczego każdy kraj spieprza ze wschodnich łap a wy się tam pchacie. Jeśli macie te 20 lat i trochę więcej po pytajcie starych jak się tu żyło przed UE i wczasach 80/90-tych . A ze skrajnej prawicy później nie uciekniesz patrz Gruzja, społeczeństwo chce inaczej niż rządzący ale nic zrobić nie mogą.
0
@tadzik447 a niby kto konfederacja ma rządzić? :)
0
@Uukasz_93 no a on to źródło jakie? Przecież to powielają wasze głupoty.
0
@TR3YWAY nic w temacie butów nie pokona Zalando Lounge
0
@Uukasz_93 myślę że na pewno to prawda. Apollo news nie może się mylić
2
@Safrani jest prosta zasada w takich sytuacjach. Oni nawet chcą by to była prawda.
4
@Safrani narodowosciowsxy i tak lykneli pewnie
0
@FanBarcy22 jak Deco ma 0zl. To co mu zostało. Sprzedać nikogo nie sprzedał itd. A nieGuiu sam odszedl
0
@takisobiektos a za co?
0
@VamosDeJong może półfinał dostanie, albo nawet finał. Dużo zależy czy Niemcy pójdą dalej bo za Real - Bayern wyraźnie mu się oberwało i słusznie. Te wieczne problemy u niego braku Var
1
@Safrani w Polsce nie został by nikt
6
@Kgorecki2500 no to powinni go pogonić
0
@A4ron widziales w tenisie by w korkach biegali? Wiesz jakby wygladała trawa gdyby w korkach ślizgi próbowali robić?
2
I za to koles zarabia grube miliony, co jest z tym światem :(
0
@tristan87 A co zrobił?