0

@KrychaFCB oni nie musieli podpisywać kto to powiedział, od razu widać że wielkie ego, czyli piłkarz Realu

1

@Criss18Barca a na republika. Tak się kończy romans z Tuskiem

4

@Comentateiro on już wygrał wybory

1

@Arden zamach to był na Kenedym. Kto to Trump

0

@FcPortoFan1999 a influenserki to co, często ryzykują dla fotki na jakiś tam wieżowcach czy skarpach. Nie wiesz ile ludzie dla dobrej fotki ryzykują :)

1

@jacobFCB teraz już lepiej? Nie ma propagandy?


1

@Comentateiro fotka z flaga już jest, widowisko po Amerykańsku

0

@FcPortoFan1999 gdzieś fotkę widziałem. Z twarzy wyglądał na chorego. Tu nie powinno być teorii spiskowych. Są na świecie ludzie, którzy politykę biorą za bardzo poważnie, tego Fico zaatakował stary, chory pierdziel, tu chory szczyl, Adamowicza jakiś typ z pierdla, którego własna matka się bała. Jak dalej będzie taka napierdzielanka w mediach między frakcjami to będzie tylko gorzej

0

@TheNekro94 o ciekawa statystyka. No ale widzę że nie prawdziwa

4

@Arden chodzi o gówno burze, która się teraz zacznie, że był republikaninem. Czyli sami do siebie strzelają.

1



No i się zaczyna, teorie spiskowe.

0

@tristan87 wg. Republiki tak.


1

@DonCarletto on to lepiej by nie :)

0

@jacobFCB no z wami ciężko i to bardzo.

1

@dAvi_2 największy kraj świata a na głowę tego państwa muszą wybierać w takich postaciach. Grubo przejebane ma Ameryka i zapewne my za pół roku też

2

@Barcanajlepszyteam aha i odbiorca jak słucha atak widzi strzały to myśli, e to butem tylko? :)
@Przemek2323 i plan poszedł mu w pizd.. A taki sprytny był. Ciekawe czy jak na kapitol fanboje trampa lecieli to pis TVP oglądał i pilnował by czasem gdzieś propagandy nie było

0

Po zamachu ludzie z tyłu sobie siedzą, jakby nigdy się nic nie stało. Ba Trumpa ochrona nie wyprowadza ten sobie stoi i jeszcze pozuje do sweet foteczek :)



Ja tylko przypomnę atak na kapitol. Tam do wszystkiego te ekipy są zdolne

0

@jacobFCB propaganda jest wtedy gdyby wogole tego nie pokazali. Tu masz pokazane wszystko, strzały itd. Co tu jest propaganda? Bo zamach ci brakuje, czym się różni zamach od ataku na prezydenta, niczym.

0

@Montjuic tylko ze poglądy @michal26 są kompletnie inne, a też pisze o ustawce jako że może być, ale czepiasz się tylko jednego co tak twierdzi

0

@okiemtypera_lucaxx95 na Słowacji inaczej to odbierają :)

0

@Awtameok_Klana wraca stare, więc nic się nie wywraca

0

@jacobFCB a co to zmienia? :)

1

@fart sodówka to uderza kibicom, w obecnych czasach jesteś dobry jak ostatni mecz, słabszy okres i będzie jechany jak Ansu

2

@Comentateiro pewnie ci co piszą, że rodzice sprali jej mozg, to gdyby siedziała teraz w kościele i śpiewała te wszystkie pieśni to problemu by nie widzieli, że nie jest na podwórku, to wtedy juz normalne.

2

@Xaviball Vinicius albo Guler waham się

0

@Sulimo nie jest katowany:? On za Xaviego grał all, w reprezentacji gra all. Właśnie jest katowany

0

@tomek8756 czyli zostaje nam tylko jazda na koniach. Wtedy wpadnie inna grupa aktywistow i obie ekipy się wybija

0

@Ojciec5tkidzieci bo idą z Orbanem. Trzeba patrzeć co dobre dla Polski, a sojusze z neonazistami i prorosyjskimi partiami to nie jest Kur. Dobre dla Polski. Kiedy wy w końcu to zrozumiecie.

2

@Ojciec5tkidzieci no pierwsza linia z rzeczniczka Konfy na czele :) a druga 3 negocjuje z partia Orbana :) sami wybawcy Polski, sojusznicy, miłośnicy. Brawo wychodzimy z Unii wchodzimy z afd i Orbanem i złoto z kranu leci
@Roobo no i pokazali ci ze wasi pupile niczym się nie różnią. Lata tweet Tyszki jak ostro jedzie po afd które jest antypolskie i ruskie. No nic lata mijają i już jednak nie są

0

@Criss18Barca nie ma tu osoby co broni Fdj. Ma przebłyski tylko, nawet spore grono Holendrów go krytykuje że się nie rozwija.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?