tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys pff cieniasy. Ja miesiąc temu byłem od środy do niedzieli na kawalerskim. Wyjazd 22 chłopa 200km od domu. Tydzień do siebie dochodziłem.
1
Ale żeby człowiek zarobił na madryciokach 2.5k. Pięknie się rzucili na bilety
2
@maroon Za bardzo stała sie taktyczna, widowiskowość upada. A to jest gwóźdź do trumny dla nowego pokolenia
21
Wtedy sie juz po całości zakochałem w Barcelonie. Niesamowity piłkarz, dla mnie to magia, której bardzo brakuje w obecnych czasach w kazdym klubie.
Jakby sie taki piłkarz pojawił jestem pewien, że sporo dzieciaków mogło by sie zakochać w piłce nożnej
4
No patrz on miał Messiego, a różnicy nie robił. W piłce jest potrzebne jedno i drugie. Czyli trener co stworzy zespół, a nie indywidualność. Ale fakt w Barcelonie brakuje takiego mega kozaka, ale Leo nie ma i długo nie bedzie takiego piłkarza
4
@ArcziArtt Zespół pod jego wodza grał słabo. Czy kiedys siebie skrytykował? Nie, zawsze wina wszystkich a nie jego.
6
Ostatni którego ja tu chce. Tyle jadu co chłop wrzuca o klubie. Może miec swoje pretensje, ale Ego trzeba chować, a nie nadawac na swój klub.
0
@betonito Bo nie ma kosztu za transfer i agenci to wykorzystuja, by dostac hajs za podpis i wyzsza pensje
2
@Zoker niesamowite co potrafia zrobić 3 mecze, niesamowite co się dzieje w głowach obecnych kibiców, jesteś dobry jak ostatni mecz jest wręcz teraz w 100% prawdziwe. Koleś w ostatnim sezonie leczył się 110dni, o 10 mniej niż Pedri. Tak zagrał dobry turniej, tyle. A przed turniejem? Obsmiewany, jaki to placek i by nie łączyć go z nami. Na 10 tke mamy Pedriego, mamy znacznie większe potrzeby na skrzydłach, lewej stronie obrony, pivocie i już ewentualnie 9-ce. Bo tam tylko Lewy
0
@blakkudium I tu powinniśmy atakować, a nie prdl o Olmo
0
@trolownik pasuje do naszego gabinetu medycznego
0
@Aragorn33 zobacz historie kontuzji Olmo
0
@marcin62 no i znowu się nie udało. Będę próbować dalej, aż jakiś debil zabije innego bo się nakręci.
0
@PatrykBarca ok to nie wiedziałem. Ale odnosząc się do ręki, to przepis idiotyczny
1
@PatrychoO czarna to ja sobie bym kupił bez rękawów na trening.
0
@PatrychoO może mają jakiś kontrakt z Barca podpisany, że oni sprzedaż po iluś tam godzinach
4
@blakkudium I pewnie znowu za drobne zgarnęli talent. Szkoda ze Txiki od nas odszedł, świetny dyrektor
0
@Sysia11 może i tak, ale ten karny no szczerze powinien być
0
@takisobiektos nie wiem na co czekają. Pytanie kto
0
@JohnA a to one nie są w wolnej sprzedaży? To chyba faktycznie wykupie 4 :)
0
@mordini123 niech oni chociaż wejdą dalej :)
0
O mogę kupić jednak bilety na superpuchar mimo nie wylosowania mnie. Cena najgorszych biletów 80 euro, w środku 130.najdrozsze nawet nie zerkam.
320zl za szt za zobaczenie RM. Chyba jednak nie :)
12
Przykład jak agenci piorą mózgi dzieciakom. Jesli oczywiscie to prawda, bo to Sport
1
@Chucky Nie trzeba szukać, sama polazła w romans z obiema Partiami. W sumie zawsze tam była.
@Kgorecki2500 pięknie argumentów wam zaczyna brakować :) A jeszcze jedno, to jak Ewka nie chce migrantów, to może niech poprosi swoja wschodnia strone by ich nam nie podrzucali?
9
@Kgorecki2500 A Ewka to nadaje dla Niemiec, Rosji czy kogo, bo sie musi zdecydować.
0
@Azi moim zdaniem sprzedadza Rodrygo za 80-100 baniek
0
@Albatros ma aktywny kontrakt. Nie mógł wystąpić moim zdaniem
6
Spoko reklama, legendy są więc dobrze jest :)
0
@Murazor wow 1 transfer. Ilu tak oddaliśmy, sprzedaliśmy za drobne?
3
@TR3YWAY to prawie jak kontrakt z Nike, podpis za tydzień, kolejny tydzień, kolejny czwartek, po weekendzie, wkrótce, a teraz nowe słowo dziennikarskie, kiedy będzie odpowiedni moment.