0

@Salchent Poczta Polska jest do zaorania. Tam nikt nie chce pracować, na wszystko mają wyjeb. I nawet nie ma co skargi wrzucać na listonoszy, kurierów, oddziały. Kompletnie wyjeb. Unikam zawsze jak mogę

0

@Mixtape Chyba nikt tego nie rozumie. Zrozumiałbym gdyby to Flick nagle wyskoczył z tym nazwiskiem, ale my o Olmo słyszymy od 3 lat, w każdym okienku.

21



Lipsk nie daj sie. Olmo musi u was zostać u nas w gabinetach lekarskich nie ma miejsc

0

@arasz1819 ludzie uwielbiają teorie spiskowe.

1

@Prorokk InPost znacznie szybciej postawił i złapał rynek, teraz to juz inni stawiają ale moim zdaniem to dużo za późno, chodź trochę rynku złapią.

1

@kiper09 zobacz kto połamany. Zawsze ci sami.

11

@Gaz i właśnie tam się nadaje, na pajacynke a nie prawdziwa piłkę

0

@kamilop przecież on zawsze pajacuje. Zawsze to 50% szans że trafi. Jak nie trafiał w przeszłości to prdl, no przecież nie mówilem że pewne itd.

6

@ranger3120 gdyby był klon to by się tak nie ośmieszali.

1

@Prorokk niesamowite jest to że nikt nie tworzył z rządu psczkomatow. Mało kto ma taką wolność w biznesie. Obajtek już stawiał paczkomaty, poczta nie. Patologia

0

@Prorokk no rząd. Poprostu hajs weźmie Inpost

4

@DLFCB tu nikt o tym nie pomyśli no bo przecież firmy prywatne nie zarobią w Ch. Siana na wałach, segregację itd

0

Komentarz usunięty

0

@xvcWinterSoldier przecież To każdy widzi że nie było samobójstwo.

0

@beter2 gdzie ty z Nico masz porozumienie?

1

@xvcWinterSoldier dobrze ze się wszyscy bawią a koleś zamordował 3 osoby

3

@Sulimo zmęczeni już sezonem

1

@Cule1234 ooo to chyba ewenement?

1

Nasz poprzedni sztab zdrowotny to był chyba najgorszy twój. Ortopeda z NFZ więcej wie niż poprzednicy. KAŻDY powrót naszych piłkarzy kończył się dramatem

0

@bart_azz ta. :) powodzenia z ferranem na 9-ce. Morata wyżej nawet od niego, ale widocznie nikt się nie zna tylko ty

0

@bart_azz zaj. 9-tka robiącą ruch. Rywale już obsrani

0

@kakusus kluczowy brak Pivot. Nie bez pivota się nie uda

2

@Donnie_Darko ściek bzdur cpk stop? Atom stop? W którym miejscu? Izera :))) terminal zbożowy rozumiem że Kur. Mieliśmy oddać port w całości obcemu kapitalowi? Sami rolnicy błagali by to wstrzymać.

3



Córka Oligarchy, miliardy na kontach, a ona i tak na OnlyFans ciśnie. To już wyższy level, pewnie ego już tak wyjeb. że jara ją, że pewnie tylu facetów ją ogląda i nie chodzi już o kasę.

2

@Safrani Nie dość ze posadki utrzymali to i pensje szły w góre. Związki zawsze chronia swoje dupska. Wiem co mówię.

1



Ale to jest system korupcyjny. Trump z Muskiem, a demokraci ze swoimi.

0

@vangoor NATO? No chyba nie

3

@draxidox jakie populistyczne teksty u Kosiniaka :) sondaże spadają. Ma on gówno do powiedzenia w temacie UA. Bo to nie on decyduje, ba Polska też nie. Ale prawica teraz wybuchnie jaki on piękny

0

@Gaucho z tego co mi wiadomo jest optymistycznie nastawiony.

5

@Zoker sama butelka z wodą, cola itd to nie problem, na bok i nie ma problemu. Ale kefiry, jogurty itd, to z nakrętki się idzie upierd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?