tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Salchent Poczta Polska jest do zaorania. Tam nikt nie chce pracować, na wszystko mają wyjeb. I nawet nie ma co skargi wrzucać na listonoszy, kurierów, oddziały. Kompletnie wyjeb. Unikam zawsze jak mogę
0
@Mixtape Chyba nikt tego nie rozumie. Zrozumiałbym gdyby to Flick nagle wyskoczył z tym nazwiskiem, ale my o Olmo słyszymy od 3 lat, w każdym okienku.
21
Lipsk nie daj sie. Olmo musi u was zostać u nas w gabinetach lekarskich nie ma miejsc
0
@arasz1819 ludzie uwielbiają teorie spiskowe.
1
@Prorokk InPost znacznie szybciej postawił i złapał rynek, teraz to juz inni stawiają ale moim zdaniem to dużo za późno, chodź trochę rynku złapią.
1
@kiper09 zobacz kto połamany. Zawsze ci sami.
11
@Gaz i właśnie tam się nadaje, na pajacynke a nie prawdziwa piłkę
0
@kamilop przecież on zawsze pajacuje. Zawsze to 50% szans że trafi. Jak nie trafiał w przeszłości to prdl, no przecież nie mówilem że pewne itd.
6
@ranger3120 gdyby był klon to by się tak nie ośmieszali.
1
@Prorokk niesamowite jest to że nikt nie tworzył z rządu psczkomatow. Mało kto ma taką wolność w biznesie. Obajtek już stawiał paczkomaty, poczta nie. Patologia
0
@Prorokk no rząd. Poprostu hajs weźmie Inpost
4
@DLFCB tu nikt o tym nie pomyśli no bo przecież firmy prywatne nie zarobią w Ch. Siana na wałach, segregację itd
0
Komentarz usunięty
0
@xvcWinterSoldier przecież To każdy widzi że nie było samobójstwo.
0
@beter2 gdzie ty z Nico masz porozumienie?
1
@xvcWinterSoldier dobrze ze się wszyscy bawią a koleś zamordował 3 osoby
3
@Sulimo zmęczeni już sezonem
1
@Cule1234 ooo to chyba ewenement?
1
Nasz poprzedni sztab zdrowotny to był chyba najgorszy twój. Ortopeda z NFZ więcej wie niż poprzednicy. KAŻDY powrót naszych piłkarzy kończył się dramatem
0
@bart_azz ta. :) powodzenia z ferranem na 9-ce. Morata wyżej nawet od niego, ale widocznie nikt się nie zna tylko ty
0
@bart_azz zaj. 9-tka robiącą ruch. Rywale już obsrani
0
@kakusus kluczowy brak Pivot. Nie bez pivota się nie uda
2
@Donnie_Darko ściek bzdur cpk stop? Atom stop? W którym miejscu? Izera :))) terminal zbożowy rozumiem że Kur. Mieliśmy oddać port w całości obcemu kapitalowi? Sami rolnicy błagali by to wstrzymać.
3
Córka Oligarchy, miliardy na kontach, a ona i tak na OnlyFans ciśnie. To już wyższy level, pewnie ego już tak wyjeb. że jara ją, że pewnie tylu facetów ją ogląda i nie chodzi już o kasę.
2
@Safrani Nie dość ze posadki utrzymali to i pensje szły w góre. Związki zawsze chronia swoje dupska. Wiem co mówię.
1
Ale to jest system korupcyjny. Trump z Muskiem, a demokraci ze swoimi.
0
@vangoor NATO? No chyba nie
3
@draxidox jakie populistyczne teksty u Kosiniaka :) sondaże spadają. Ma on gówno do powiedzenia w temacie UA. Bo to nie on decyduje, ba Polska też nie. Ale prawica teraz wybuchnie jaki on piękny
0
@Gaucho z tego co mi wiadomo jest optymistycznie nastawiony.
5
@Zoker sama butelka z wodą, cola itd to nie problem, na bok i nie ma problemu. Ale kefiry, jogurty itd, to z nakrętki się idzie upierd.