tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb bo to dla nich zabawa bardziej, presji raczej nikt na nich nie wywiera.
1
@zadafcb szkoda ze nasze trafiają od razu na tak mocne rywalki na takim etapie.
4
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 to właśnie miał zrobić Hurkacz by debel i mix miał zagrać. Wycofać się na końcu
0
@Arden wogole tego nie widać :)
1
Komentarz usunięty
2
@betonito skoro działa i mają wyniki to taki kierunek trzymają
0
@Kondziu_FCB nie wiem może mu sciepe na pomagam odpalcie. Na prawdę żyjecie 3 dzień takim czymś? Współczuję zainteresowania w życiu.
0
@Barcanajlepszyteam sam sobie odpowiedziałeś :)
0
@zadafcb trochę dziwne jak na te babki. Teraz prime młodego, hajs itd. A ta do innego. Zaskoczenie, chyba że to Yamal ja pogonił a ta teraz się mści jak to babska
0
@Cule1234 wiemy to od 3 dni. Ale Nico nie wybrał
0
Saga się zakończy. Zacznie nowa z Olom
0
Czy z takim atakiem Polska ma szanse na medal? Nie jestem jakiś wybitnym znawca Siatkówki, pytanie na poważnie.
7
Ale kozackie i nie chodzi o cycki
0
@priest9999 Inigo był zdrowy na końcówce sezonu.
0
@Derean ostatnie mecze juz nie był najlepszy. Miał słabe występy, a nadal grał. Chodzi o to ze od końcówki sezonu nadal słabo, z pierwszej drużyny Hiszpanii tez wyleciał, z 21 latkami wyglada źle. No trochę dziwne bo wejście mial smoka
0
Cubarsi znowu średnio. Końcówka sezonu tez była słaba z Girona wręcz fatalna. Uważam że Xavi mu krzywdę zrobil robiąc z niego podstawowy środek. Chłopak powinien być powoli wdrażany a nie na maxa. Cholerą wie może po słabszych występach stracił pewność siebie i teraz są tego efekty. Wyglada słabo.
Ps. nieee nie sprzedawać nie skończył się itd. Bo zaraz się odpalicie
0
@Uukasz_93 nie wiem co zrobił i powiedział. Ale gdyby powiedział że Boga nie ma a religia to bul shit. To też byś powiedział że wolne media więc może?
8
Fermin gol. Brawo
0
@takisobiektos dobre wieści dla Igi. Kuzwa no jak ona tego turnieju nie wygra mocno rozczaruje, nie dość ze mączka, to wszyscy najgroźniejsi wypadli. Pogoda podobno tez będzie dobra i dach otwarty
0
My kiedyś wygraliśmy z PSG? Bo zawsze jak z nimi rywalizujemy o cos to mam wrażenie ze nie biorą jeńców.
0
@Pawlak1992 Chyba ona lepiej wie niż my czy była zestresowana? Bardziej zamknięty dach juz wpłynął, bo z Osaka na FO straszliwie się męczyła, chodź tam grała dobrze, to Osaka zagrała wybitnie. Dziś ogromna ilość błędów
0
@Pawlak1992 Iga właśnie powiedziała ze dla niej to bez znaczenia ze to Olimpiada
1
Drugi set to Rumunka przegrała bardziej niż Iga wygrała. Sami komentatorzy nawet to mówią by nie było, że się przyp..am
0
@kibicsportu Iga wygrała 5 wielkich szlemów, ilość finałów, trudnych momentów to ona miała tonę. To nie są błędy z presja związane. Ona tak ma często w sezonie ze jest słabszy moment.
0
No i teraz dobić
0
@mekston w tenisie wcale nie
0
@FcPortoFan1999 Śmierdzi to porażka. To jest ta Iga która gra fatalnie i odpada w ważnym turnieju
0
@mekston trochę? :) To kosmos jakiś a nie trochę
0
@Piorun nie jest to prawda. Iga dziś gra źle, tzn gra swoje i zaraz robi głupie błędy.