1

@Szklaner Zawsze i wszedzie Muszynianka najlepsza bedzie

1

@adamek20151 szansa zawsze jest, ale chyba jednak Djoko przejdzie to łatwo

1

@alianta2 Potwierdzam to co widziałem w meczach w ktorych wybiegł. A to widać na kilometr

0

@MesQueUnClub96 to zdecydowanie tez.

0

@VeB 1899 Kazali mu moczyć w Morzu. Wiec sie leczy

4


Kto tam rzadzi - Nacjonalistyczna lewica w polaczeniu z Konserwatyzmem
Rosja - nasza Rosja/ Konserwatywno nacjonalistyczna
Białoruś - neokomunizm / konserwa nacjonalistyczna

Co je łaczy? :) Sami sobie odpowiedzcie. Patrzac na wyniki wyborów

0

@icon3520 Jakoś tak Cury - Laporta to pewny deal że wał

8

@bary mistrzu vini grał dobrze technicznie, mial ogromny problem z wykonczeniem akcji. Roque technicznie wyglada jakby z Polski był i grał w Arce Gdynia.

0

@tristan87 technicznie to on w tej Barcie B sobie nie poradzi

2

Roque odrzuca propozycje, niech zgadne, " Bede walczyl o miejsce blebleble"

0

@Fake69 jeszcze FDJ chopie. Toż to robota marzenie, pewna robota i premia

0

@adamek20151 na l4 Olmo będzie brylowal to na pewno

2

@Boss227 no ale decyzji za niego nie podejma.

0

@FCB24 co to znaczy była remisowa z Jokicem. Przecież grał, no chyba że chodzi wam że jak na ławce siedział, ale to tak się nie da porównać bo wtedy np. LBJ też mógł siedzieć.

1

@Keson A widzisz tak nas załatwił.

0

@RoberDzik 4f trzeba było płacić za ubranie reprezentacji, Adoidas zapłacił nam by ubrac reprezentacje. Czysty biznes, dla mnie zrozumiały.

Co do fake, każdy wierzy w taki fake jaki chce by był. Dlatego ktoś to wykorzystał

3

@cules100pro w czwartek Romero ta nie podjęta decyzję zapisał na kartce. A w niedziele powiedział że Nico nie podjął decyzji :))))

0

@ShawnC myślę że tak będzie

0

@partymaker nieskończone fundusze, sprzedaje Ferran za 55, kupuje Alvareza za30

7

@Peciak czyli nie oglądasz igrzysk bo organizatorzy obrazili twoje uczucia religijne? Aha, rozumiem że Polska reprezentacja, zawodnicy temu winni tak? Od pływacie w swoich przekonaniach i to grubo. Ale wolność to wolność. PS nie dotyczy religii ta wolnośc, wiadomo

3

@barcelonaLM w City nadal jest i świetnie zarządza, a Romano jest.

2

@Fenelon zmniejszyli z 4 rat na 3

3

@blakkudium Ale sprzeczne czy go chcą czy jaka decyzje podjął :D Tylko jedno jest pewne, ze zarząd chce Olmo :D

1


A to na kartce gruby co sobie w czwartek napisał?

0

@Yamal_Williams kolejny ze sportu mówi że nikt nie zdementowal słów la zabawy.

1

@Yamal_Williams widziałem że tam mieszka, ale widzę że też fake wrzuca. Więc już mu nie wierzę :) dla mnie nadal zostaje tylko jedno źródło. Benek Achraf

0

@Messibestplayerintheworld jaka szopka. Przecież piłkarz musiał podjąć decyzję. Podjął taka, nigdy nie mówił tak przyjdę. Tylko gruby Romano tak twierdził

0

@tristan87 co zrobisz. Laporty wybory.

0

@FcPortoFan1999 Jak zawsze. Będzie Olmo i kolejny sezon z piłkarzami których nie chcemy, albo za slabi jakościowo. Na lewa będzie grał właśnie Olmo jak za Enrique na zmianę z Ferranem.

0



Gruby romero znowu nie trafił. Gdzie jest Mati Doniec, ciekawe co tym razem wymyśli by bronic Romero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?