0

@Zoker Araujo jest pierwszy w L4.

0

@SawneyBean thx. No to Trump prezydentem. Jakby Kur. Nie mogli poszukać wizerunkowego kandydata, Trump ma tyle za uszami że mocny kandydat rozjechał by go. Ale może nie ma

0

Komentarz usunięty

0

@Zoker jest pierwszy w drużynie. Mimo wieku nadal najwięcej G/A

4

@blakkudium nie chcą od nas kogoś. Mamy genialnego Ferran w promce, albo Ansu.

0

@maroon na bank ta Harris

1

@Arden to chyba była raczej pewne że spróbują z kobietą. Ja nie mam zielonego pojęcia jakie ona ma poparcie.
@Kgorecki2500 a jakiś argument, czy tak poprostu

0

"Ważne! Joe Biden poinformował, że wycofuje się z wyborów prezydenckich." No nareszcie dobre wieści.

0

@pluszek ale te same media co twierdzą że od lipca 420zl za przegląd?

3

@michal26 zobacz ile za nich zapłacili. Majstersztyk Pereza.

0

@okiemtypera_lucaxx95 akurat w przypadku Wieczorek, każde kolejne śledztwo pokazało jak bardzo źle Policja ogarniała na początku. Wręcz masakrycznie wszystko sprdl w sledztwie.

0

@blakkudium jak znam Juve, wypożyczenie z opcją kupna

1

@MesQueUnClub96 bo piłkarze są już zmęczeni sezonem. Rano sił nie mają by wstać

0



Hamy, my nie chcemy kupić, a wypożyczyć sobie.

1

@partymaker nie zrozumiales, pokazana jest 5 naszych, 4 z nich jest na wiecznym l4. No tak napisałem.

2

@tristan87 niesamowite, 4 najwyżej wycenianych naszych piłkarzy na wiecznym L4

0

@Iniesta997 ta pokazał na mistrzostwach

1

@Herato tak się kończy jak ktoś nie rozumie kontraktów. Mbappe ma 70% swoich praw, 100 za podpis i 15.podziel to przez lata kontraktu i wyjdzie kosmiczny kontrakt

0

@T^L ta Japonia czasem ligi narodów nie wygrała?

0

@Sysia11 przecież one mają go w 4literach.maja dziecko i krocie w alimentach

0

@Gall ta pozycja która nigdy u nas się nie sprawdziła :)

0

@Comentateiro pochlali nie ma bata

2

@Rust_Cohle a w czym pomógł?

0

@JohnnyBarca Obajtek pewnie oglądał. W końcu kochacie go

0

Kapitan zagłębia geniusz. Ani nie zaatakował piłkarza, to jeszcze nogi rozłożył

1

@Hosh za 5 minut poprosi o zmianę. Ile można grać chopie

0

@Comentateiro no bez jaj

2

@TR3YWAY zamknie lekarzom ile roboty będą mieć.
Enrique jak go męczył na skrzydle to Ferran więcej dawał nam. To jest koleś bez pozycji. W Hiszpanii się sprawdziło bo miał za plecami dwóch Dm. Może dlatego City podobno zainteresowane

0

@alianta2 on jest perfekcyjny z Pedrim będą razem indywidualnie trenować i walczyć kto dłużej ma kontuzje

2

@DLFCB może prdl z tym 13 piętrem. Raczej na pewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?