tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Araujo jest pierwszy w L4.
0
@SawneyBean thx. No to Trump prezydentem. Jakby Kur. Nie mogli poszukać wizerunkowego kandydata, Trump ma tyle za uszami że mocny kandydat rozjechał by go. Ale może nie ma
0
Komentarz usunięty
0
@Zoker jest pierwszy w drużynie. Mimo wieku nadal najwięcej G/A
4
@blakkudium nie chcą od nas kogoś. Mamy genialnego Ferran w promce, albo Ansu.
0
@maroon na bank ta Harris
1
@Arden to chyba była raczej pewne że spróbują z kobietą. Ja nie mam zielonego pojęcia jakie ona ma poparcie.
@Kgorecki2500 a jakiś argument, czy tak poprostu
0
"Ważne! Joe Biden poinformował, że wycofuje się z wyborów prezydenckich." No nareszcie dobre wieści.
0
@pluszek ale te same media co twierdzą że od lipca 420zl za przegląd?
3
@michal26 zobacz ile za nich zapłacili. Majstersztyk Pereza.
0
@okiemtypera_lucaxx95 akurat w przypadku Wieczorek, każde kolejne śledztwo pokazało jak bardzo źle Policja ogarniała na początku. Wręcz masakrycznie wszystko sprdl w sledztwie.
0
@blakkudium jak znam Juve, wypożyczenie z opcją kupna
1
@MesQueUnClub96 bo piłkarze są już zmęczeni sezonem. Rano sił nie mają by wstać
0
Hamy, my nie chcemy kupić, a wypożyczyć sobie.
1
@partymaker nie zrozumiales, pokazana jest 5 naszych, 4 z nich jest na wiecznym l4. No tak napisałem.
2
@tristan87 niesamowite, 4 najwyżej wycenianych naszych piłkarzy na wiecznym L4
0
@Iniesta997 ta pokazał na mistrzostwach
1
@Herato tak się kończy jak ktoś nie rozumie kontraktów. Mbappe ma 70% swoich praw, 100 za podpis i 15.podziel to przez lata kontraktu i wyjdzie kosmiczny kontrakt
0
@T^L ta Japonia czasem ligi narodów nie wygrała?
0
@Sysia11 przecież one mają go w 4literach.maja dziecko i krocie w alimentach
0
@Gall ta pozycja która nigdy u nas się nie sprawdziła :)
0
@Comentateiro pochlali nie ma bata
2
@Rust_Cohle a w czym pomógł?
0
@JohnnyBarca Obajtek pewnie oglądał. W końcu kochacie go
0
Kapitan zagłębia geniusz. Ani nie zaatakował piłkarza, to jeszcze nogi rozłożył
1
@Hosh za 5 minut poprosi o zmianę. Ile można grać chopie
0
@Comentateiro no bez jaj
2
@TR3YWAY zamknie lekarzom ile roboty będą mieć.
Enrique jak go męczył na skrzydle to Ferran więcej dawał nam. To jest koleś bez pozycji. W Hiszpanii się sprawdziło bo miał za plecami dwóch Dm. Może dlatego City podobno zainteresowane
0
@alianta2 on jest perfekcyjny z Pedrim będą razem indywidualnie trenować i walczyć kto dłużej ma kontuzje
2
@DLFCB może prdl z tym 13 piętrem. Raczej na pewno