tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
1
@Kapitan hawk a gdzie skłamał. MOŻE, słowo klucz. Mogła ale tego nie zrobiła
0
@michal26 masz Oriola przecież. :)
0
@Barcasub w sumie jak duża część la bamby, od wieśniaka do następcy Pedriego i Gundo. Wystarczy kilka meczy dobrych i cyk.
5
A Deco na to - ale my nie mamy pieniędzy.
3
Te nasze sprzedaże z % od kolejnego transferu :).
5
@partymaker za tydzień nikt nie będzie pamiętał
0
@beter2 a kto na tym euro indywidualnie coś pokazał. Mówię o znanych piłkarzach. Strasznie wypompowani byli piłkarze, ale i taktycznie mocno piłka idzie w stronę nudy. Nie ma otwartej piłki, która powoduje że jest widowiskowo.
0
@PatrychoO Romero gówno wie, strzela jak zwykle. Pożyjemy zobaczymy
2
@Keson bo to wpływa na opinie całej partii. Dlatego
0
@Keson znaleźli mu Kur. Immunitet w chipsach i teraz będą prdl o praworządności. Wyciągali 100 baniek z ich podatków. Zamykać każda mende co wykorzystuje stanowisko. Każda, od premiera po posła itd.
8
@Kgorecki2500 dla mnie ważniejsze jest to że Ch.. Kradł. Wszystkim politykom bez wyjątku powinno się ściągać immunitet, a nie Kur. Immunitet na złodziejstwo.
0
@FcPortoFan1999 trener to lider, musi to być człowiek za którym piłkarze pójdą, musi mieć autorytet, już to widzę jak Anglielscy piłkarze idą za kobieta. Prędzej ja upija i zabawia się
0
Komentarz usunięty
0
@DonAndrzejos jak wy te bzdury lykacie.
5
@Kgorecki2500 dla Warszawy, kuźwa a dla Gdańska już nie?
2
@Cule1234 oczywiście że tak bo redakcja wiecznie wrzuca te bzdury.
6
Ale tak samo to prdl sportu jest prawdziwe jak wczoraj z Gundoganem?
6
:) na standardzie, kobitka nie jest w centrum uwagi, a facet i już dramat w głowie :)
0
@kodi77 już Ci mówię kiedy. Wkrótce
0
@kamiVeB Gavi to karakan, pewnie te księżniczki mają w niego wylane
0
@maroon To niech założy sprawy sądowe z karami na jakies fundacje, a nie zadośćuczynienie dla niej bo ktoś ja obraża. Tu jest kwestia moralna.
1
@mekston Wygra Vini, głosuje cały świat i raczej tak jak w Europie może Rodri wygra, to wątpie by wygrał w Ameryce Południowej czy Afryce, Azji
0
@Gall to prosta zasada jak napisałem, tu nie chodzi o rozliczenie złodziejstwa, a wrzucenie swoich. Kazdy kto mysli ze Konfa przyjdzie nie bedzie grabić to dureń i kompletnie nie wie co to polityka.
0
@halfnolife dlatego to ciśnięcie?
0
Komentarz usunięty
4
@Mow_mi_Douglas bo to chodzi by oni spokojnie odeszli, swoje już ukradli i wejdą oni na kradną i przyjdą po nich kolejni by kraść. Ale najważniejsze nie rozliczać. Kraść dalej
1
@mordini123 to tak jak z windykacja. Ja windykacja, nieeee, nie pamiętam, naprawdę nie zapłaciłem, no nie pamiętam, to wspólnik pewnie
8
W normalnym kraju tego dziennikarza by się wzięło jeblo o podłogę, kajdanki i 48 za przeszkadzanie w wykonaniu obowiązków.
0
@LukaszFan tu nie chodzi o sprzedaż nawet tu chodzi o te brednie co łykają ludzie. Oddanie Gundo bo pensja by kupić dwóch piłkarzy za ponad 100 baniek. To jest tak głupie ze od razu ten debil powinien być tier 10