3

Komentarz usunięty

1

@Kapitan hawk a gdzie skłamał. MOŻE, słowo klucz. Mogła ale tego nie zrobiła

0

@michal26 masz Oriola przecież. :)

0

@Barcasub w sumie jak duża część la bamby, od wieśniaka do następcy Pedriego i Gundo. Wystarczy kilka meczy dobrych i cyk.

5



A Deco na to - ale my nie mamy pieniędzy.

3

Te nasze sprzedaże z % od kolejnego transferu :).

5

@partymaker za tydzień nikt nie będzie pamiętał

0

@beter2 a kto na tym euro indywidualnie coś pokazał. Mówię o znanych piłkarzach. Strasznie wypompowani byli piłkarze, ale i taktycznie mocno piłka idzie w stronę nudy. Nie ma otwartej piłki, która powoduje że jest widowiskowo.

0

@PatrychoO Romero gówno wie, strzela jak zwykle. Pożyjemy zobaczymy

2

@Keson bo to wpływa na opinie całej partii. Dlatego

0

@Keson znaleźli mu Kur. Immunitet w chipsach i teraz będą prdl o praworządności. Wyciągali 100 baniek z ich podatków. Zamykać każda mende co wykorzystuje stanowisko. Każda, od premiera po posła itd.

8

@Kgorecki2500 dla mnie ważniejsze jest to że Ch.. Kradł. Wszystkim politykom bez wyjątku powinno się ściągać immunitet, a nie Kur. Immunitet na złodziejstwo.

0

@FcPortoFan1999 trener to lider, musi to być człowiek za którym piłkarze pójdą, musi mieć autorytet, już to widzę jak Anglielscy piłkarze idą za kobieta. Prędzej ja upija i zabawia się

0

Komentarz usunięty

0

@DonAndrzejos jak wy te bzdury lykacie.

5

@Kgorecki2500 dla Warszawy, kuźwa a dla Gdańska już nie?

2

@Cule1234 oczywiście że tak bo redakcja wiecznie wrzuca te bzdury.

6

Ale tak samo to prdl sportu jest prawdziwe jak wczoraj z Gundoganem?

6



:) na standardzie, kobitka nie jest w centrum uwagi, a facet i już dramat w głowie :)

0

@kodi77 już Ci mówię kiedy. Wkrótce

0

@kamiVeB Gavi to karakan, pewnie te księżniczki mają w niego wylane

0

@maroon To niech założy sprawy sądowe z karami na jakies fundacje, a nie zadośćuczynienie dla niej bo ktoś ja obraża. Tu jest kwestia moralna.

1

@mekston Wygra Vini, głosuje cały świat i raczej tak jak w Europie może Rodri wygra, to wątpie by wygrał w Ameryce Południowej czy Afryce, Azji

0

@Gall to prosta zasada jak napisałem, tu nie chodzi o rozliczenie złodziejstwa, a wrzucenie swoich. Kazdy kto mysli ze Konfa przyjdzie nie bedzie grabić to dureń i kompletnie nie wie co to polityka.

0

@halfnolife dlatego to ciśnięcie?

0

Komentarz usunięty

4

@Mow_mi_Douglas bo to chodzi by oni spokojnie odeszli, swoje już ukradli i wejdą oni na kradną i przyjdą po nich kolejni by kraść. Ale najważniejsze nie rozliczać. Kraść dalej

1

@mordini123 to tak jak z windykacja. Ja windykacja, nieeee, nie pamiętam, naprawdę nie zapłaciłem, no nie pamiętam, to wspólnik pewnie

8

W normalnym kraju tego dziennikarza by się wzięło jeblo o podłogę, kajdanki i 48 za przeszkadzanie w wykonaniu obowiązków.


0

@LukaszFan tu nie chodzi o sprzedaż nawet tu chodzi o te brednie co łykają ludzie. Oddanie Gundo bo pensja by kupić dwóch piłkarzy za ponad 100 baniek. To jest tak głupie ze od razu ten debil powinien być tier 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?