tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zarejestrować i sprzedać, nawet tego wyjdzie że nie potrafimy
2
@LionelMessi1994 spoko kolorki. Ja korzystam z dark Mode w operze w telefonie. Ale te kolory są fajniejsze
0
@mordini123 ona coś wygrała w tym roku w ogole? No ale wiadomo Amerykanie wybrali Amerykanke
0
@Kazragore za pis aż do skutku. Reasumpcja
1
@Messibestplayerintheworld no jak Benek mówi o tym to znaczy że tak jest
1
@Sulimo tylko maślanka i nie żartuję.
0
@Arkon a jak ci powiem ze Olmo jest wiecznie na l4 to też?
1
@MesQueUnClub96 zaraz jak zwykle wszystkich dookoła zwyzywa i będzie szczęśliwy
2
No i pięknie Carlitos w finale
0
@Prorokk I jak zawsze najbardziej boli oraz interesuje tego co nie głosował na niego :)
11
Burdel u Laporty, nowe nie znałem. 14 Dyrektorów odeszło od tego polityka. Do czasu kiedy Socios beda rządzic nic sie nie zmieni. Kazdy kolejny zarzad bedzie krecił swoje wały.
0
@Manypijany bardziej jego wolę niż płaczka albo Belinghama
14
Ogólnie Carvajal ma mocny sezon.
5
:) Hołownia najlepszy
0
@mekston Nie wiem. Ma 17 lat, czas pokaze. Jest świetny i faktycznie zaczyna o nim być głośno, wiec może przyciagnać dzieciaki. Oby
0
@ikar34 tebas ostatnio zlagodnial. Mówił nawet że Barca wróci do 1:1 jeśli domina to co mają domknąć
7
@Lucyfffer Pique też to mówił z rok temu, dlatego szuka nowej wersji piłki, bo dzieciaki kompletnie przestają się interesować oglądaniem piłki. Ja to widzę u syna, próbuje z nim oglądać, zabierać na mecz, ale po 10 minutach on już w baniaku gdzie indziej. Ale fakt, nie ma piłkarzy jak Leo, Ronaldo co wciągał cały świat, wszystko nudne, złota piłka dla kogo, w tym roku to ja nikomu bym nie dał.
0
@BORO_12 a ty skoro go nawet ani razu nie widziałeś?
1
@Jakchcesz w szczególności ten Bóg mnie przekonał. Od dziś nie oglądam.
4
@PIWOSZ89 jak każdy Polski zespół. Cały rok zmęczeni :)
0
@BORO_12 valle, faye na podstawie czego twierdzisz że poradzą sobie już w la lidze. Faye na lewej nie gra w 3 lidze, jest strasznie nie równy, a Valle rezerwowy 3 ligi :)))
0
@BORO_12 Balde i kto jeszcze bo chyba mnie coś ominęło? Może młodziak z 3ligi co nawet tam pierwszym wyborem nie był. Przypominam że Balde cały poprzedni sezon miał dramatycznie słaby nawet przed kontuzja. Nie mamy nikogo na lewą stronę
0
@Jonyx wielki Balde :) strata to jest Pedri, Fdj, Araujo, Gaviego nie ma prawie rok, więc tu musimy czekać. A na lewą kogoś pilnie kupić
0
@Ziemny nie odszedł by.
0
Jak 3 tygodnie to jest ok.
0
@Kgorecki2500 konfederacja zatem Niemiecko - Ruska
0
@tristan87 no i również za walkę z pedofilia w kościele. Ja go bardziej z tym kojarzę. No ale wiadomo pedofilii nie ma w kościele skoro autor o tym zapomniał napisać, tak jak komuny
0
@derlysy1979 pogadamy za rok z forma Paolini
1
@Czajka90 a taki piękny w Ajaxie był.
1
@kakusus to Laporte bym pogonił, szukał nowego zarządu i sprzedał 49% inwestorowi.