8

W normalnym kraju tego dziennikarza by się wzięło jeblo o podłogę, kajdanki i 48 za przeszkadzanie w wykonaniu obowiązków.


0

@LukaszFan tu nie chodzi o sprzedaż nawet tu chodzi o te brednie co łykają ludzie. Oddanie Gundo bo pensja by kupić dwóch piłkarzy za ponad 100 baniek. To jest tak głupie ze od razu ten debil powinien być tier 10

1



Właśnie tak wygląda to tier 1.sciek gówna, wymysłów, a ludzie łykają wszystko. Tak jak pisałem brednie tego dziennikarza są tak głupie absurdalne, no ale tier 1:)

0

@blakkudium ale brednie Gundo zwolni od razu na kupno piłkarzy w sumie powyżej 100baniek. Ile można wrzucać te brednie.

0

@Kazragore Tu nie ma podejrzen, tu juz jest prokurator wiec maja na niego kwity. Patrzac co odprdl. Rozliczać. Jesli Tuskowie beda krasc to nastepni ich tez rozlicza, skonczyc z kradzieza i olac bo my tez kradniemy

9

@KrychaFCB W 100% niestety prawdziwe, dodałbym KAPITAN

2

@Kazragore Mieli poprzednicy 8 lat na to. Skoro nie robili to znaczy ze nie mieli na nich kwitów. Jestem zwolennikiem zamykania, karania kazdego kto wykorzystuje stanowisko, o korupcji nie wspominajac. Bez wzgledu jaka frakcja.

1



No i zaraz PIsowski świat zacznie krzyczeć, że jest bity, głodowany, gwałcony.

0

@Firestone Edit faktycznie 2026. No to mamy ostatni gwizdek na sprzedaz.

2



Za brak powrotu do klubu na badania powinien dostać kare finansowa. Pensje placi mu klub a nie reprezentacja. Za rok odejdzie za frytki, my nigdy nie nauczymy sie sprzedawac w odpowiednim momencie. Trzeba bylo go przycisnac na wiosne, kontrakt albo odchodzisz i puscic do BM

0

@BorzyKrzys To nie reklama jakas, Twister w kinie?

1

@Amigo_Blanco Pewnie z tego sie wyspowiadał.

11



Obrzydliwy argument Kukiza. Masakra

1

@sendesara Nie lubie piłki Enrique. Wieczne posiadanie piłki dla posiadania, oprócz 1 sezonu z taka paka u nas strasznie męczył.

1

@PepGuardiola1971 A Kroos za co? Przeciez z reprezentacja osiągnął nawet mniej niz Vini, bo Kroos dopiero na mistrzostwa wrócił do niej.

10

@FcPortoFan1999 szykuj się :)


1

@Ojciec5tkidzieci to prawda. Każdy mecz naprawdę świetny

2

@MOLESTA kompletnie się z tobą nie zgodzę. Co Kane zrobił? Foden?

1

@FCB_dimiC nikogo nie obchodzi kto znika. Głosują dziennikarze którzy są kibicami. Wygra Vini albo Belingham

4

Yamala trzeba sprzedać. Spieprzył dwie setki, slabiak, a można sporo zarobić.

1

@MOLESTA nie no asystę miał, kilka ciekawych piłek też. Angielskiego zespołu nie da się oglądać jako całość.

1

@barcelonaLM wszyscy oddać mandat i rozpisać nowe wybory. Jak tak można

15

@AmigoBlancos to już Belingham bardziej zasługuje. Z reprezentacja Vini gówno zdziałał

0

@malicinho no była. Tam kadra była kosmiczna.

0

@kosmos91 odklejacie się strasznie. Obaj do tych panów to na razie nie stali

0

@Encore cała Anglia grała anty futbol. Moim zdaniem to kwestia taktyczna

0

Korci mnie by postawić na Kolumbie dziś w nocy :)

0

@Coutinho007 no policz sezon 13/24. Jeden 121 drugi 110. Czym to się różni. 24/25 nie licz bo przecież to się nawet nie zaczął. Dla was jest lepszy bo teraz zagrał dobrze. Czyli jak zawsze jesteś dobry jak wczorajszy mecz

0

@SinMistico sumarycznie może mu wyjdzie na dobre

1

@Comentateiro do grudnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?