4

@barteq kto na Defensywnego? Pokaz mi klub bez Defensywnego pomocnika co sobie radzi. Najlepszy trener świata gra wręcz dwoma defensywymi.

0

@FcPortoFan1999 City jedzie drugim składem

1

@BulaKG dlatego zamieńmy na to samo. Wiesz dlaczego Hiszpania tak dobrze wyglądała? Bo miała balans. Dwóch dzieciaków, reszta bardzo doświadczeni piłkarze z nie zawsze mocnych klubów. Na tym to polega, dlatego Cubarsi nie pojechał i to jest dobre podejście Trenera Hiszpanii. Wy chcecie grać najlepiej tylko dziećmi,

0

@Sulimo nie grał źle jak grał, a jako że nie grał to bawi mnie twój komentarz. Wprdl 60 baniek na l4. Geniusz jesteś

0

@Sulimo ile można Kur. Tłumaczyć że Olmo ma taką samą ilość kontuzji co Pedri.

0

@krzak82 a o kim to

2

Oczywiście to sport, ale jak coś to zganiamy na Deco za Olmo. Po 4 tygodniach jak chłopak uda się na długotrwałe L4


2

@MesQueUnClub_87 jak widać Olmo.

2

@DLFCB wrócili. :)

0

@KrisVEB81 Olmo jest łączony z Barca od 3 lat. Flick ma tu gówno do powiedzenia to transfer Laporty. A na jego pozycji masz 3 pomocników, dlatego to ludzi irytuje

1

@Trojanek23 nieźle to działa. Też zwróciłem uwagę że nagle cały internet o tym gada,

2

@NeroTFP1 perfekcyjnie do nas pasuje, ale ludzie będą pisać że to Pedri jest szklanka. Z naszym sztabem wszyscy są szklankami. Co dopiero Olmo

19

No dobra w końcu i ja zostałem fanem Maxa.


1

@jacobFCB długo? Mistrzu to się nawet nie zaczęło. My nadal nie mamy 1:1

1

@BulaKG w presezonoe dzieci podadzą piłkę i będziemy słyszeć po co nam wzmocnienia, sprzedać wszystkich mamy młodzież

1

@michal26 jeśli kupimy Olmo to nie kupimy Nico. Laporta się uparł na Olmo bo od 3 lat o nim prdl.

0

@Eto'o9 R10 Gundo u nas tam gra i czasem Pedri. A tymczasem na pivota masz, no nie masz nikogo, a na lewej obronie Balde i Valle.

0

@comtedurgell celem są trofea a nie to czy grają 17 latkowie oraz czy grają Hiszpanie.

1

@Ostatnikrwawygang zgłoszą to do Zajączkowskiej.

1

@wojopancer to nie wrażenie to Laporta
@Trojanek23 przed euro go chciałeś? Naprawdę nie widzisz że 10 to ostatnie miejsce gdzie Barca potrzebuje wzmocnienia

0

@Pawlak1992 np.



Doszedł ten Conde jako szef od przygotowania fizycznego, fizjoterapeuci wymienieni, przyszło 5 nowych + jeszcze jeden co jest w sztabie Flicka. Oprócz tego doktora poleciało jeszcze kilku, ale to były informacje, nie mam ich tu jako jednej

1

@Rewolucja123 no wszyscy polecieli ze sztabu medycznego. Praktycznie cały jest nowy

1

@krol211 Laporta się zakochał w Olmo i ma być Olmo. Nie jest to Flicka decyzja bo o tym kolesiu słyszę już 3 sezon

0

@partymaker Barcelona wyjebała na zbity pysk cała medycynę. Teraz zobaczymy czy Pedri jest szklany czy gównianie ludzie w klubie

0

@Pawel13sz Jak zwykle, Laporta wstał się zesrał i powiedział na co ma ochotę. bez składu i ładu

0

@Katalończyk 99 dobrze ze Olmo nie szklany

0

Komentarz usunięty

2

@patrykzmc2000 Ta bo nam na sranie kolejna 10-tka. Na lewej stronie obrony masz Balde i Valle. Kur. szał

0

@Pedri16Future na szczęście słabe źródło.

0

@Azazel_Pazuzu oby, bo zaraz będzie strajk by Pedriego sprzedać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?