4

@RosjaninBut zapytać Krzysia trzeba czy AFD też tam było

0

@Kgorecki2500 czyli widząc jak gównianie ogarnięci są, nadal wierzysz ze mogą rządzić krajem :)
@Destroyer_of_Worlds jakies źródło statystyki

0

@tristan87 Słowo klucz, jak da zielone światło

0

@arasz1819 nie napisałem, że są przesadzone. Ale sondaż w takiej formie ze względu na specyfikę USA jest mało warty. Trzeba zrobić sondaże w najwiekszych stanach i wtedy będzie wiadomo jak to wyglada

0

@Aragorn33 Nad wyrost, myślę ze będzie ciekawie. Ale ciężko powiedzieć czy ona się zmieni, ogólnie no nie jest mówca. Ale będzie miała armie ludzi za soba zobaczymy

0

@Aragorn33 Oni pokazywali rownież sondaże w najwiekszych stanach, a to jest najważniejsze, nie ilość głosów na kandydata. Trump na bank jeszcze prowadzi. Zobaczymy w następnych miesiącach.

2

@Aragorn33 W USA takie sondaże są gówno warte.

6

Jutro Biden wygłosić orędzie do narodu że zrobi wszystko by wygrać wybory. Bo zapomni że już nie kandyduje.



2

Komentarz usunięty

13

@4drian0 wrzucanie ich mord tutaj powinno kończyć się dożywociem

0

Optymizm Barcy w sprawie Nico. Co okienko nam wlatuje optymizm :) a później....

6

@Destroyer_of_Worlds fakty są takie ze względu na decyzję. Teraz daje się szanse 16latkom kiedyś tego nie robiono. A Leo w kadrze B to latał po całym boisku i mijał wszystkich. Nikt nie ma szans z Leo, Yamal również

1

@michal26 on to wygra. Chyba tylko Obamowa mogła by wygrać z Trumpem

0

@Roobo jego żona tydzień temu wyśmiała wszystko co ci dziennikarze napisali. A pensji on nie ma wysokiej. To są kompletne bzdury

1

@TR3YWAY dlaczego miałby odejść? W jakie gówno dziennikarskie wy znowu wierzycie

0

@Ojciec5tkidzieci Pilot Boeinga

1

@JimMorrisonFCB o cholera nie wiedziałem.

2



:) AI robi sie niebezpieczne :)

0

@Arden pomogli mu. Ciekawe gdzie siedział 3 lata

0

@mmaciass teraz myślę że powinniście dopisać jeszcze coś o migrantach i cpk i będzie git

0

@Michael24 a te 100% z której wróżby?

1

@Arcybiskup Jak lodówkę otworzycie to też Migrantów widzicie. Ostro was odkleja widzę.

5



Ciekawe z czego by żyli jak turystów pogonią.

1

@jakub1906 to jest jego zaległa pensja, która przerzucili mu na kolejne lata. Podziękujemy Bartkowi

0

@Alex1995 w Ameryce to nie działa tak że prezydent mówi dajemy kasę i kasa leci. Kongres się musi zgodzić

7

@ACMaldini3 zarabiają tyle ile przynoszą. Jak za kobieca piłkę sponsorzy zaczną płacić te same pieniądze to zarobią więcej.

2

@michal26 co tu oceniać. Ludzie są pojeb.

1

@Encore Może, ale wsparcia to oni od was nie maja. Wieczne jęczenie. Zawsze wam źle. No może jak MŚ zdobędą, bo srebro to juz wszystkich wyjeb.

8

Podejście Polaków.
W siatkę 2-0 / tragedia, katastrofa, nikt nie istnieje, niech nawet na IO nie jada.
2-2 / cisza

4

@arasz1819 tylko kandydata nie widać. Może by naszego Dudę wzięli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?