tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@RosjaninBut zapytać Krzysia trzeba czy AFD też tam było
0
@Kgorecki2500 czyli widząc jak gównianie ogarnięci są, nadal wierzysz ze mogą rządzić krajem :)
@Destroyer_of_Worlds jakies źródło statystyki
0
@tristan87 Słowo klucz, jak da zielone światło
0
@arasz1819 nie napisałem, że są przesadzone. Ale sondaż w takiej formie ze względu na specyfikę USA jest mało warty. Trzeba zrobić sondaże w najwiekszych stanach i wtedy będzie wiadomo jak to wyglada
0
@Aragorn33 Nad wyrost, myślę ze będzie ciekawie. Ale ciężko powiedzieć czy ona się zmieni, ogólnie no nie jest mówca. Ale będzie miała armie ludzi za soba zobaczymy
0
@Aragorn33 Oni pokazywali rownież sondaże w najwiekszych stanach, a to jest najważniejsze, nie ilość głosów na kandydata. Trump na bank jeszcze prowadzi. Zobaczymy w następnych miesiącach.
2
@Aragorn33 W USA takie sondaże są gówno warte.
6
Jutro Biden wygłosić orędzie do narodu że zrobi wszystko by wygrać wybory. Bo zapomni że już nie kandyduje.
2
Komentarz usunięty
13
@4drian0 wrzucanie ich mord tutaj powinno kończyć się dożywociem
0
Optymizm Barcy w sprawie Nico. Co okienko nam wlatuje optymizm :) a później....
6
@Destroyer_of_Worlds fakty są takie ze względu na decyzję. Teraz daje się szanse 16latkom kiedyś tego nie robiono. A Leo w kadrze B to latał po całym boisku i mijał wszystkich. Nikt nie ma szans z Leo, Yamal również
1
@michal26 on to wygra. Chyba tylko Obamowa mogła by wygrać z Trumpem
0
@Roobo jego żona tydzień temu wyśmiała wszystko co ci dziennikarze napisali. A pensji on nie ma wysokiej. To są kompletne bzdury
1
@TR3YWAY dlaczego miałby odejść? W jakie gówno dziennikarskie wy znowu wierzycie
0
@Ojciec5tkidzieci Pilot Boeinga
1
@JimMorrisonFCB o cholera nie wiedziałem.
2
:) AI robi sie niebezpieczne :)
0
@Arden pomogli mu. Ciekawe gdzie siedział 3 lata
0
@mmaciass teraz myślę że powinniście dopisać jeszcze coś o migrantach i cpk i będzie git
0
@Michael24 a te 100% z której wróżby?
1
@Arcybiskup Jak lodówkę otworzycie to też Migrantów widzicie. Ostro was odkleja widzę.
5
Ciekawe z czego by żyli jak turystów pogonią.
1
@jakub1906 to jest jego zaległa pensja, która przerzucili mu na kolejne lata. Podziękujemy Bartkowi
0
@Alex1995 w Ameryce to nie działa tak że prezydent mówi dajemy kasę i kasa leci. Kongres się musi zgodzić
7
@ACMaldini3 zarabiają tyle ile przynoszą. Jak za kobieca piłkę sponsorzy zaczną płacić te same pieniądze to zarobią więcej.
2
@michal26 co tu oceniać. Ludzie są pojeb.
1
@Encore Może, ale wsparcia to oni od was nie maja. Wieczne jęczenie. Zawsze wam źle. No może jak MŚ zdobędą, bo srebro to juz wszystkich wyjeb.
8
Podejście Polaków.
W siatkę 2-0 / tragedia, katastrofa, nikt nie istnieje, niech nawet na IO nie jada.
2-2 / cisza
4
@arasz1819 tylko kandydata nie widać. Może by naszego Dudę wzięli?