1

@vangoor dobrze ze u niego cudnie. Pięknie się tam żyje

0

@Ojciec5tkidzieci nic nie poradzę że WAS jest więcej.

0

@Ojciec5tkidzieci na pewno nie beczeli 4dni. Wy naprawdę nie macie nic ciekawego w życiu. Ja nawet kumam czemu was to wkurzyło, ale 4 dni?

0



Panuje optymizm :)))

A to najlepsze. Wczoraj jego samolot pokazywali :)))))

2

@macio_944 kartkę spalił :) ja prdl Romero na standardzie wychodzi co sezon na pajaca :)))

2

@AlwaysBlaugrana przecież nie ma kompletnie decyzji

0

@daniel32778 to nie zabawne, baby takie są. A widać po niej że księżniczka chce być najważniejsza, do tego to dzieci.

1

@pt9 daj adres podjadę, jak coś z liścia by lekki ślad był. Trzeba się wspierać

2

@daniel32778 może to akurat dobrze o niej świadczy. Ale wydaje mi się że to taka księżniczka, na fecie na stadionie było widać że ma do niego jakieś pretensje. Taki ala Kur. To ja powinnam być w centrum uwagi

0

@pt9 zaraz ci tam wprdl i tyle będzie, będziesz wracał bez roweru :)

0

@mekston ale to olimpiada nigdy nie wiadomo. Gra ostatni sezon i gra stylem którego Iga nie lubi. Rumunia nigdy meczu nie wygrała na Olimpiadzie a ile problemów przez to że atakowała

1

@Cule1234 wystarczy posłuchać tego dziennikarza. To zwykły bełkot. Nic tu składu i ładu nie ma, a i on sam mówił że Barca chce obu :) A nikt nie wie jaka decyzja. Do tego on się zblaznil tydzień temu jak go żona Gundogana wyjaśniła.

3

@NeroTFP1 wydaje się, że tylko ta Collins może przeszkodzić. Kerber z Osaka dobrze też grała. No ale pogoda będzie ważna i zamknięty dach. Bo wyraźnie widać że Idze zamknięty dach przeszkadza a od jutra przelotnie ma padać

0

@DonAndrzejos tak podjął decyzję, przekazał ja grubemu Romero w czwartek. Teraz wiedzą tylko oni w 3. Bo jeszcze Mateusz Doniec wie razem z nimi. Ale nie wiadomo kiedy powiedzą.

2

@Kgorecki2500 Komuchów jest bardzo ciezko sie pozbyć. Bardzo ciezko

1



Olmo we welcome

8

@sergio5 Jest słynne przyszły tydzień. OD 2 miesiecy. :D

4

I za to nie lubie Djoko. To ze kibicuja innemu zawodnikowi trybuna niech zakceptuje, a nie te swoje wojenki. Nigdy nie bedzie dla mnie na poziomie Federera i Nadala wlasnie za to

1

Matko i córko. Wrócili :D Nawet na moment było warto

0

a co tu sie teraz dzieje :D

0

Novak daje mu ten gem. Banalne bledy

0

@esem91 Geralt ja ma przeciez, prawda?

1

Nie rozumiem po co sobie Nadal to zrobił.

0

@DonCarletto Jak tak człowiek go widział w Holandii to sie nie dziwie

0

Iga wyraźnie musi miec dach otwarty :) Nie no inny mecz, Francuska raczej swoim stylem bardzo pasi Idze, nie gra siłowo, Rumunce to wychodziło ostatnio. Wazne ze szybko i przyjemnie, dobry mecz.
Niestety Magda już chyba odpada

2

@MesQueUnClub_87 Kur. Kiedy ty wkoncu zrozumiesz ze to deal miedzy Curym a Laporta. Jak nie wiesz o co chodzi to saobie w google wpisz jakie transfery i nazwiska sprowadzili obaj panowie.

5

@lntrowertyk Pierwsze zdanie i mi starczy. Ja prdl Xavi winien że Roque piłki przyjac nie potrafi :D

0

@mientusek1407 jaki powód?

1

@Szklaner Zawsze i wszedzie Muszynianka najlepsza bedzie

1

@adamek20151 szansa zawsze jest, ale chyba jednak Djoko przejdzie to łatwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?