tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@vangoor dobrze ze u niego cudnie. Pięknie się tam żyje
0
@Ojciec5tkidzieci nic nie poradzę że WAS jest więcej.
0
@Ojciec5tkidzieci na pewno nie beczeli 4dni. Wy naprawdę nie macie nic ciekawego w życiu. Ja nawet kumam czemu was to wkurzyło, ale 4 dni?
0
Panuje optymizm :)))
A to najlepsze. Wczoraj jego samolot pokazywali :)))))
2
@macio_944 kartkę spalił :) ja prdl Romero na standardzie wychodzi co sezon na pajaca :)))
2
@AlwaysBlaugrana przecież nie ma kompletnie decyzji
0
@daniel32778 to nie zabawne, baby takie są. A widać po niej że księżniczka chce być najważniejsza, do tego to dzieci.
1
@pt9 daj adres podjadę, jak coś z liścia by lekki ślad był. Trzeba się wspierać
2
@daniel32778 może to akurat dobrze o niej świadczy. Ale wydaje mi się że to taka księżniczka, na fecie na stadionie było widać że ma do niego jakieś pretensje. Taki ala Kur. To ja powinnam być w centrum uwagi
0
@pt9 zaraz ci tam wprdl i tyle będzie, będziesz wracał bez roweru :)
0
@mekston ale to olimpiada nigdy nie wiadomo. Gra ostatni sezon i gra stylem którego Iga nie lubi. Rumunia nigdy meczu nie wygrała na Olimpiadzie a ile problemów przez to że atakowała
1
@Cule1234 wystarczy posłuchać tego dziennikarza. To zwykły bełkot. Nic tu składu i ładu nie ma, a i on sam mówił że Barca chce obu :) A nikt nie wie jaka decyzja. Do tego on się zblaznil tydzień temu jak go żona Gundogana wyjaśniła.
3
@NeroTFP1 wydaje się, że tylko ta Collins może przeszkodzić. Kerber z Osaka dobrze też grała. No ale pogoda będzie ważna i zamknięty dach. Bo wyraźnie widać że Idze zamknięty dach przeszkadza a od jutra przelotnie ma padać
0
@DonAndrzejos tak podjął decyzję, przekazał ja grubemu Romero w czwartek. Teraz wiedzą tylko oni w 3. Bo jeszcze Mateusz Doniec wie razem z nimi. Ale nie wiadomo kiedy powiedzą.
2
@Kgorecki2500 Komuchów jest bardzo ciezko sie pozbyć. Bardzo ciezko
1
Olmo we welcome
8
@sergio5 Jest słynne przyszły tydzień. OD 2 miesiecy. :D
4
I za to nie lubie Djoko. To ze kibicuja innemu zawodnikowi trybuna niech zakceptuje, a nie te swoje wojenki. Nigdy nie bedzie dla mnie na poziomie Federera i Nadala wlasnie za to
1
Matko i córko. Wrócili :D Nawet na moment było warto
0
a co tu sie teraz dzieje :D
0
Novak daje mu ten gem. Banalne bledy
0
@esem91 Geralt ja ma przeciez, prawda?
1
Nie rozumiem po co sobie Nadal to zrobił.
0
@DonCarletto Jak tak człowiek go widział w Holandii to sie nie dziwie
0
Iga wyraźnie musi miec dach otwarty :) Nie no inny mecz, Francuska raczej swoim stylem bardzo pasi Idze, nie gra siłowo, Rumunce to wychodziło ostatnio. Wazne ze szybko i przyjemnie, dobry mecz.
Niestety Magda już chyba odpada
2
@MesQueUnClub_87 Kur. Kiedy ty wkoncu zrozumiesz ze to deal miedzy Curym a Laporta. Jak nie wiesz o co chodzi to saobie w google wpisz jakie transfery i nazwiska sprowadzili obaj panowie.
5
@lntrowertyk Pierwsze zdanie i mi starczy. Ja prdl Xavi winien że Roque piłki przyjac nie potrafi :D
0
@mientusek1407 jaki powód?
1
@Szklaner Zawsze i wszedzie Muszynianka najlepsza bedzie
1
@adamek20151 szansa zawsze jest, ale chyba jednak Djoko przejdzie to łatwo